EEVA naistekas

Laupäev, 11. July 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

HOROSKOOP! Mida toob 2015 märts sinu tähemärgile

Kategooria: Horoskoop

Siin saad lugeda lähemalt, mida toob sinule 2015 aasta märtsi horoskoop:

Jäär

Jäär

Märtsi alguses tunned end suurepäraselt ja loominguliselt ning otsid uusi võimalusi eneseväljendamiseks. Ka sinu sotsiaalne elu muutub aktiivsemaks. Oled elav ja loominguline ning sind on raske ignoreerida või sinu vastu seista. 5 märtsi paiku võib täiendavat tähelepanu nõuda töö, eriti siis kui oled viimastel nädalatel sellesse väga leigelt suhtunud. 11 ja 15-17 kuupäeva paiku võid olla kannatamatu ja mässumeelne ning ei pruugi olla täiesti omas elemendis. Nendel päevadel tehtud otsused ei ole ilmselt kõige läbimõeldumad. 20 kuupäeva paiku võivad endast märku anda asjad, mis oleks vaja enne edasiliikumist lõpuni viia. Palju on sel kuul toimumas ka kulisside taga. Sulle saab aina rohkem selgemaks, et pead ellu viima teatud muudatusi kas elustiilis, suhtes või suhtumises. Käesoleval kuul võib pinnale kerkida mingi saladus, mis alguses võib hämmeldust tekitada aga lõppkokkuvõttes on see vabastav. Kuu viimasel nädalal tunned end tugevana ja mugavalt ning seda isegi tähelepanu keskpunktis olles.

Loe edasi: HOROSKOOP! Mida toob 2015 märts sinu tähemärgile

HOROSKOOP! Mida toob 2015 jaanuar sinu tähemärgile

Kategooria: Horoskoop

Siin saad lugeda lähemalt, mida toob sinule 2015 aasta jaanuari horoskoop:

Jäär

Jäär

Jaanuar algab küll kohustuste ja töötegemisega, kuid rõhuasetus läheb peagi üle sotsiaalelu ja õnnetunde saavutamise peale. Kui sa oled olnud hõivatud erinevate kohustustega teiste heaks ja tahaplaanile on jäänud oma kodu ja pere, siis 4 kuupäev tuletab meelde, et vaja on leida tasakaal. Et jõuda rohkem ja saavutada rohkem, võib tekkida vajadus käesoleva kuu alguses kellegagi pead kokku panna ja nö tiim või ühine grupp moodustada. Pole välistatud, et just sina pead seda tiimi/gruppi eestvedama. Sõprussuhted sel kuul on soojad, tunned siirast rõõmu lähedastest sõpradest ja nende tähelepanust. Asjad mis nõuavad palju energiat või kiiret tähelepanu ja otsuseid, oleks soovitav ära teha enne 12 jaanuari. Pärast nimetatud kuupäeva ei ole sa väga tegutsemisaldis, vajad rohkem puhkust ja soovid aja lihtsalt maha võtta. Samas kui tekib mingi väga keeruline või koormav situatsioon, siis oled piisavalt motiveeritud, et see olukord lahendada.

Loe edasi: HOROSKOOP! Mida toob 2015 jaanuar sinu tähemärgile

HOROSKOOP! Mida toob 2014 detsember sinu tähemärgile

Kategooria: Horoskoop

Siin saad lugeda lähemalt, mida toob sinule 2014 aasta detsembri horoskoop:

Jäär

Jäär

Alates 4 detsembrist pöörad vähem rõhku tööle ja karjäärile ning rohkem rõhku õnnelike eesmärkide saavutamisele. Siiski, mida kuu lõpu poole, seda rohkem annavad töö ja kohustused endast märku aga seda pingevabamal ja nauditavamal moel. Sel kuul on soodustatud meeskonnatöö ja alguse võib saada mõni uus projekt. Oled motiveeritud püüdlema oma unistuste poole ja tegema põnevaid plaane tulevikuks. 4-8 kuupäev on hea aeg erinevate asjade presenteerimiseks, avaldamiseks ja promomiseks. Alates 20 detsembrist kuni 12 jaanuarini tunnustavad teised ja tunnustad ka ise (enese aktsepteerimine) oma progressiivset isiksust. Julged olla erinev ja tegutseda erinevalt, kuigi aegajalt võib see olla vastuolus sinu üldiste eesmärkidega. Alates 21 kuupäevast saad täiendava koguse energiat oma tööalasesse ellu. See energia on ühtlasi tasakaalustav, toetav ja aitab täita sul igapäevakohustusi.

Loe edasi: HOROSKOOP! Mida toob 2014 detsember sinu tähemärgile

 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Meelelahutus Horoskoop