EEVA naistekas

Pühapäev, 05. July 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

HOROSKOOP! Mida toob 2014 august sinu tähemärgile

Kategooria: Horoskoop

Siin saad lugeda lähemalt, mida toob sinule 2014 aasta augusti horoskoop:

Jäär

Jäär

Sel kuul on sinuga juhtumas midagi maagilist. See ei juhtu ühekorraga vaid pigem aegamööda ja kindlalt. Oled taas leidmas oma usu, mängulisuse ja romantika. Nii mõneski mõttes tuled taas välja sind ümbritsevast kestast, kaovad sind kammitsenud piirid ja asud täiskäigul lõbutsema. August võib olla üheltpoolt seksikas kuu aga teiseltpoolt ka natuke keerukas kuna üks osa sinust otsib intensiivset suhtlust teistega ja teine osa tahab lihtsalt nautida käesolevat hetke. Oled väljendusrikkam, naeratad ja tantsid rohkem ning su silmis on sära. Suhtlus teistega on mängulisem kui tavaliselt. Käesoleval kuul võid algust teha uue hobiga või tegelema hakata varasema hobiga, mis vahepeal soiku jäänud. Augustis kohtud inimestega, kes on sinu jaoks olulised, olgugi et nad pole osa sinu elust. Teatud konflikte võib esineda sel kuul seoses raha või võimuga. Üldiselt on see tugev kuu, pead lihtsalt olema tähelepanelik, millised soovid ja ihad töötavad sinu kasuks ja milliseid tuleks vältida.

Loe edasi: HOROSKOOP! Mida toob 2014 august sinu tähemärgile

HOROSKOOP! Mida toob 2014 juuli sinu tähemärgile

Kategooria: Horoskoop

Siin saad lugeda lähemalt, mida toob sinule 2014 aasta juuli horoskoop:

Jäär

Jäär

Juulikuu toob sinuni positiivse ja aktiivse elustiili. Kui viimastel kuudel võis sul olla kohati tunne, et sinu elu ei juhi sina ise vaid keegi teine, siis nüüdsest oled ise juhiistmel. Kui eelnevatel kuudel nõuti sinult väga palju, pidid tihti tooma ohverdusi, et teisi õnnelikuks teha ja isiklikud plaanid jäid tihtilugu tahaplaanile, siis alates käesolevast kuust algab aastapikkune periood, mis toob sinu ellu romantikat, naudinguid ja meelelahutust. See pikk tsükkel annab sulle võimaluse avastada oma loovust ja leida uusi võimalusi meelelahutuseks ja eneseväljenduseks. Hobid ja teised nauditavad tegevused saavad nüüd osaks sinu elust. Küll võib intiimelu käesoleval kuul olla mõnevõrra jahedam ja vaiksem. Sel kuul nõuab sinu tähelepanu ka perega seonduv ja seda eriti kuu keskpaiku, mil erinevad kohustused endast märku annavad. Mõistlik on käesoleval kuul leida tasakaal isiklike ja tööalaste tegevuste vahel.

Loe edasi: HOROSKOOP! Mida toob 2014 juuli sinu tähemärgile

HOROSKOOP! Mida toob 2014 juuni sinu tähemärgile

Kategooria: Horoskoop

Siin saad lugeda lähemalt, mida toob sinule 2014 aasta juuni horoskoop:

Jäär

Jäär

Käesoleval kuul oled tõenäoliselt toimekas mesilane. Tegeled korraga mitmete tegevustega ja sinu uudishimu erinevate asjade vastu on suurem kui tavaliselt. Juuni on periood, kus oled võimeline leidma lahendused mitmetele probleemidele. Oled ka ise uhke oma saavutuste ja võime üle vabalt sotsialiseeruda ning kontakte luua. Alates 21 kuupäevast võib tekkida vajadus kodus võtta juhipositsioon enda kätte. See võib tekitada teistes pereliikmetes vastuseisu aga parim, mida teha saad, on luua usaldust ja üritada tugevdada suhteid pere ja koduga. Sõltumata sellest mida välismaailm sulle järgnevatel kuudel tuua võib, on sul turvaline keskkond kuhu naasta. Juunikuus võid saada kingitusi või boonuseid ja samas tunned ka ise vajadust soetada mugavuskaupu, seega jälgi, mida ostukorvi paned. Suhtes kallimaga hindad sel kuul mugavus- ja turvatunnet. Suhe ise on reibas ja dünaamiline, lahkarvamuste puhul on oluline need kiiresti lahendada ja seejärel unustada.

Loe edasi: HOROSKOOP! Mida toob 2014 juuni sinu tähemärgile

 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Meelelahutus Horoskoop