EEVA naistekas

Reede, 10. July 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

HOROSKOOP! Mida toob 2014 mai sinu tähemärgile

Kategooria: Horoskoop

Siin saad lugeda lähemalt, mida toob sinule 2014 aasta mai horoskoop:

Jäär

Jäär

Mai tõotab tulla valdavalt stabiilne kuu sinu jaoks. Kui sinu isiklikud püüdlused pole seni väga vilja kandnud, siis nüüd tunned, et oled valmis tõeliselt edasi liikuma. Pärast mõningaid kuid segadust ja selguse puudumist armuelus, hakkab suhe lõpuks hoogu võtma. 10-11 kuupäeva paiku võib lähisuhtes esineda konflikt, mis paneb sind ellu viima olulisi muudatusi, mille lõpptulemuseks on rahu ja rahulolu. Kodune elu peaks olema eriti meeldiv, produktiivne ja rahuldustpakkuv. Sinu eesmärgiks on koduse keskkonna kaunimaks muutmine ja harmoonia toomine pereliikmete vahelistesse suhetesse. Finantsvaldkonnas võib esineda vajadus üle vaadata (pere)eelarve ja nüüd tehtud muudatustel on pikaajaline positiivne mõju. Käesoleval kuul on mõistlik aegajalt täielikult lõõgastuda ja eemalduda igapäevastest tegevustest. Sel kuul võid saada toetuse osaliseks, mis aitab parandada kodust elu. Üldiselt oled kogu kuu vältel atraktiivne ja sind võetakse kõikjal hästi vastu.

Loe edasi: HOROSKOOP! Mida toob 2014 mai sinu tähemärgile

HOROSKOOP! Mida toob 2014 aprill sinu tähemärgile

Kategooria: Horoskoop

Siin saad lugeda lähemalt, mida toob sinule 2014 aasta aprilli horoskoop:

Jäär

Jäär

Aprill on sinu jaoks valdavalt tugev kuu aga samas ka heitlik ja stressirohke. Olulisel kohal on isiklikud eesmärgid ja eneseareng, kuid paraku tõmmatakse sind korraga mitmes suunas ja sul on raske oma teele kindlaks jääda. Kohati võib sinu energiatase olla madal ja võid tunda väsimust. Võid kergesti vihastuda ja see tekitab sinus segadust. Suuri nõudmisi võivad sulle sel kuul esitada kallim ja pere. Seega kui oled seni vältinud teiste abi ja vajadust teiste toetuse järele, siis käesoleval kuul võib see muutuda. Aprillikuu vältel ürita vältida turtsakat tuju, ebavajalikke argumente ja tüli tekitavaid situatsioone. Hinda neid momente, kus saad pühenduda iseendale. Parimad kuupäevad selleks on 10-11 ja 17-20. Need kuupäevad on ühtlasi head sinus masendust tekitavastest inimestest eemaldumiseks ja negatiivsete mõtete lahti laskmiseks, mis sinu pead vaevavad. 29 kuupäeval on soovitav üle vaadata oma kulutused ja ressursid.

Loe edasi: HOROSKOOP! Mida toob 2014 aprill sinu tähemärgile

HOROSKOOP! Mida toob 2014 märts sinu tähemärgile

Kategooria: Horoskoop

Siin saad lugeda lähemalt, mida toob sinule 2014 aasta märtsi horoskoop:

Jäär

Jäär

Sel kuul võid tunda end väsinuna, eriti kui eirad sümptomeid, mida sinu keha ja vaim puhkuse saamiseks sulle mõista annavad. Märts ei ole kuu, mil tuleks ennast väga tagant sundida. Pigem tunned vajadust põgeneda ja kõigest eemale saada. Suhted võivad käesoleval kuul olla keerulised, kuigi peresidemed on märtsis igati tugevad. Suhtes kallimaga võivad pinnale kerkida tähelepanuta jäänud probleemid ja nende lahendamine võib näida keeruline. Stressi ja pinge puhul võid sel kuul valida taganemise ja põgenemise.  Samas on märts hea aeg perega aja veetmiseks ja koduse elu täiustamiseks. Sa ei pea kodus tegema suuri stressirohkeid renoveerimisi, piisab väikestest muudatustest, mis enesetunnet parandavad. Märtsis pakuvad tuge ja kindlust ka sõbrad ja seda eriti 14-18 kuupäeva paiku. Kui vajad sel kuul abi, siis võid julgelt usaldusväärsele sõbrale toetuda. 20 märts toob sinu ellu natuke rohkem selgust ja tõhusust, kuigi sa ei pruugi tunda, et “sinu käes on ohjad” nagu tavaliselt sel perioodil aastast. 30 kuupäev on ideaalne päev iseenda jaoks. Sead kõige olulisemale kohale isiklikud huvid aga ürita seda teha taktitundeliselt.

Loe edasi: HOROSKOOP! Mida toob 2014 märts sinu tähemärgile

 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Meelelahutus Horoskoop