EEVA naistekas

Laupäev, 11. July 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

HOROSKOOP! Mida toob 2013 mai sinu tähemärgile

Kategooria: Horoskoop

Siin saad lugeda lähemalt, mida toob sinule 2013 aasta maikuu horoskoop:

Jäär

Jäär

Mai on sinu jaoks rahakuu, vastutad ise oma finantside eest ja genereerid uusi ideesid, kuidas võimalikult targalt kulutada. Sul tekib kõikvõimalikke ideid ja sulle antakse olulist nõu, kuid nende elluviimise peale võiksid mõelda alles pärast 9 kuupäeva. Sel kuul sobivad sulle hästi individuaalsed ja teistest sõltumatud tegevused. Käesoleval kuul võib välja lüüa sinu äriline vaist, mis seni on olnud pigem tagaplaanil. Ajavahemikul 24-28 võib sind ees oodata tööga seotud suuremat sorti ettekanne või ülevaate andmine. On aeg tulla välja oma kestast ja tutvuda uute inimestega. Sinu tööalane edu sõltub paljuski just teistest. 28 kuupäeval võid saada toreda boonuse osaliseks – see võib olla kas rahaline või romantiline.

Loe edasi: HOROSKOOP! Mida toob 2013 mai sinu tähemärgile

HOROSKOOP! Mida toob 2013 aprill sinu tähemärgile

Kategooria: Horoskoop

Siin saad lugeda lähemalt, mida toob sinule 2013 aasta aprillikuu horoskoop:

Jäär

Jäär

Käesoleval kuul on sinus tohutu energia, et viia ellu olulisi muudatusi ja alustada uusi ettevõtmisi. Eriti energiliselt, loominguliselt ja atraktiivselt tunned ennast 10 kuupäeva paiku ja sealt edasi. Oled külgetõmbavam ja märgatavam kui tavaliselt. Inimesed on vaimustuses sinu elavusest ja energiast. Armastuses rühid sirgjooneliselt edasi ning pöörad suhtele ja partnerile suurt tähelepanu, kuigi 20-30 aprill võib olla intiimsuse osas mõnevõrra konarlik. Sama olukord samas vahemikus on ka finantsküsimustega, võib esineda mõningaid rahalisi probleeme. Kuu teisel poolel võivad teised anda sulle tarka nõu ja isegi kui sa ei tunne end mugavalt, oleks mõistlik neid nõuandeid kaaluda. Kuu viimasel nädal tunned suuremat vajadust stabiilsuse ja turvalisuse järele.

Loe edasi: HOROSKOOP! Mida toob 2013 aprill sinu tähemärgile

HOROSKOOP! Mida toob 2013 märts sinu tähemärgile

Kategooria: Horoskoop

Siin saad lugeda lähemalt, mida toob sinule 2013 aasta märtsikuu horoskoop:

Jäär

Jäär

Käesoleval kuul tuleb sul kinni siduda mõned lahtised otsad. Vahemikus 4-6 märts on eriti tähtsal kohal sinu jaoks suhted ja suhetega seonduv, püüdled täiuslikkuse poole ja see tuleb sul suurepäraselt välja. 8-9 kuupäev on hea aeg tegelemaks finantsküsimustega – võimalik, et kerkib üles mingi varasem teema, millele pöörad tähelepanu alles nüüd. Sel kuul võivad sinu teed ristuda inimestega sinu minevikust. Alates 12-st kuupäevast on sinu energiatase kõrge, kohati isegi liiga kõrge ja sinu instinktid on tugevad. Märtsikuu viimasel kolmandikul pakatad sarmist ja  veetlusest. Vahemikul 27-30 tunned end tugevana aga samas võid olla ka mõnevõrra emotsionaalne ja impulsiivne. Võid olla kohati mässumeelne ja otsida iga hinna eest vabadust.

Loe edasi: HOROSKOOP! Mida toob 2013 märts sinu tähemärgile

 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Meelelahutus Horoskoop