EEVA naistekas

Esmaspäev, 01. June 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

HOROSKOOP! Mida toob 2013 november sinu tähemärgile

Kategooria: Horoskoop

Siin saad lugeda lähemalt, mida toob sinule 2013 aasta novembri horoskoop:

Jäär

Jäär

Käesoleval kuul tasub sul üle vaadata oma kulutused ja võlad kuna võid kalduda liigselt raha kulutama. Võimalik, et sul tuleb tegeleda ka intiimsusega seotud probleemidega, õhku võib kerkida küsimus jagamisest ja erapooletusest suhtes. Asjaolud võivad olla sellised, et järsku näed suuri lahknevusi arusaamades. Õnneks oled sel kuul tulvil energiat, valmis leidma lahendusi ja püüdlema püstitatud eesmärkide poole. Novembris oled valmis agaralt sportima, täitma igapäevaülesandeid ja töötama. Kui sind valdab tusk ja mure, siis aktiivsus, palju värsket õhku ja päevavalgust on need, mida vajad. Alates 5 kuupäevast võivad sind tunnustada ülemused, vanemad ja töökaaslased. See periood võib kesta suisa neli kuud järjest, seega on sul rohkelt aega võitmaks kõigi südamed ja saavutamaks oma eesmärgid. Isegi kui kuu alguses esineb teatuid pingeid, leevenduvad need 22 kuupäevaks ja asenduvad positiivsusega. 18-19 november on hea aeg panustada suhetesse ja tegudesse, mis muudaksid koduse ja töise elu organiseeritumaks, tasakaalukamaks ja nauditavamaks.

Loe edasi: HOROSKOOP! Mida toob 2013 november sinu tähemärgile

HOROSKOOP! Mida toob 2013 oktoober sinu tähemärgile

Kategooria: Horoskoop

Siin saad lugeda lähemalt, mida toob sinule 2013 aasta oktoobri horoskoop:

Jäär

Jäär

Oktoobris ole valmis tegema kompromisse, läbi nende võid korda saata imesid. Üldiselt tunned end sel kuul vapra ja kindlana, tead oma väärtust ja see avaldub ka sinu käitumises. Alates 7 kuupäevast muutub elavamaks sinu armuelu, kuid samas pole see tingimata aeg, et kellelegi jäägitult pühenduda. Sinu maitsed on eksootilised ja see avaldub ka romantikas ning intiimelus. 8 oktoobril pead ehk aru andma oma partnerile või kellelegi teisel seoses finantside ja maksudega . 9-10 kuupäeval võib esineda romantilisi või finantsalaseid illusioone, usud ainult asjadesse, millesse tahaksid uskuda, olgugi et reaalsus võib olla mõnevõrra erinev. Seetõttu kaitse ennast pettumuse eest ja ole valmis silmitsi seisma reaalsusega. 16 oktoober on sinu jaoks suurepärane päev, oled väga ligitõmbav ja vapper. Kui sul on töös mõni suurem projekt, siis 18 kuupäeva paiku oled valmis sellele joone alla tõmbama. Kuu lõpupoole muutub sinu elutempo kiiremaks. Kuu viimasel nädalal võiksid üle vaadata oma kulud ja tulud, kas need on tasakaalus või tuleks oma tarbimisharjumusi muuta. Kuu viimasel nädalal ühtlasi pakatad energiast, töö laabub suurepäraselt ja isiklik elu samuti.

Loe edasi: HOROSKOOP! Mida toob 2013 oktoober sinu tähemärgile

HOROSKOOP! Mida toob 2013 september sinu tähemärgile

Kategooria: Horoskoop

Siin saad lugeda lähemalt, mida toob sinule 2013 aasta septembri horoskoop:

Jäär

Jäär

September on sinu jaoks kiire ja teguderohke aeg, pead ennast oskuslikult jagama töö, kodu ja igapäevategevuste vahel. Tööl oled loominguline ja uhke oma saavutuste üle, kuid soovid oma oskusi veelgi täiuslikumaks muuta. Käesoleval kuul on sinu jaoks tähtsamal kohal “meie”, mitte aga “mina”.  Meie tunne on küll oluline, kuid täielikult teiste pilli järgi tantsimine pole ka soovitatav. Septembris tunned suurt vajadust arutleda ja suhelda töö-, tervise- ja igapäevateemadel. Mida kuu lõpu poole, seda enam sinu populaarsus kasvab ning seda enam sind ja sinu panust hinnatakse. Sel kuul hindad väga partneri lähedust, kes mõistaks ja toetaks sind. Suhe kallimaga on septembris tähenduslik, harmooniline ja romantiline. Septembrikuul vajad ühtlasi rohkem intiimsust kui tavaliselt. Ole valmis pakkuma partnerile seda, mida ise vastu ootad. Kui oled vallaline, siis just sel kuul tunned vajadust astuda suhtesse. Käesoleval kuul võid saada rahasüsti või rahalise toetuse partnerilt.

Loe edasi: HOROSKOOP! Mida toob 2013 september sinu tähemärgile

 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Meelelahutus Horoskoop