EEVA naistekas

Pühapäev, 12. July 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

HOROSKOOP! Mida toob 2013 veebruar sinu tähemärgile

Kategooria: Horoskoop

Siin saad lugeda lähemalt, mida toob sinule 2013 aasta veebruarikuu horoskoop:

Jäär

Jäär

Veebruar on suurepärane kuu suhtlemiseks ja samas ka pikemat aega vaevanud probleemide lahendamiseks. Sidemed sõprade ja kolleegidega on tugevad ning ära imesta kui ühest või teisest grupist kellegagi romantiline side tekib ;) Kuu lõpu poole võid tunda tavapäratuid tundeid ja huvitavaid pöördeid oma armuelus. Käesoleval kuul võid mõtetes rännata minevikku ja mõelda ohverdustele, mida oled pidanud tegema. 7-8 kuupäeva paiku võid tunda tugevat soovi jagada kellegagi isiklikke või keerulisi seikasid oma elust, kuigi seda tehes võid järgnevatel nädalatel kahetseda või mõelda, et räägitud sai enneaegselt. 12 ja 15-16 veebruar on hea aeg tegeleda karjääri ja raha puudutavate teemadega ning pöörata tähelepanu lähedastele. Kogu kuu vältel on soositud tegevusteks õppimine, suhtlemine ja liikumine.

Loe edasi: HOROSKOOP! Mida toob 2013 veebruar sinu tähemärgile

Mida toob 2013 jaanuar sinu tähemärgile

Kategooria: Horoskoop

Siin saad lugeda lähemalt, mida toob sinule 2013 aasta jaanuarikuu horoskoop:

Jäär

Jäär

Sa tervitad uut aastat suure enesekindlusega. Jaanuar peaks sinu jaoks olema väga töine aeg, kuid samaaegselt on tähtsal kohal ka ühiskondlik elu ja romantika. Armuasjad kulgevad kergelt ja meeldivalt. Eriti peale 11 jaanuari pakatad sa professionaalsusest ja täiuslikkusest, kui seda peaks nõudma tööülesanded või grupi juhtimine. Südamelähedaste teemade puhul võid kergesti pöördesse minna ja innukalt teemasid käsitleda. Jaanuaris tunded sõprade vastu võivad olla intensiivsemad kui tavaliselt. Jaanuaris võid olla tulvil ideid, milledest kõiki ei pruugi toetada inimesed sinu ümber. Kuu viimane nädal võib olla eriti aktiivne seoses laste, loovate projektide või romantikaga.

Loe edasi: Mida toob 2013 jaanuar sinu tähemärgile

Vähk

Kategooria: Horoskoop

Suur vähk

VÄHK (naine)
22. juuni - 23. juuli

Mõjutav planeet: kuu
Element: vesi
Metall: hõbe
Õnnevärv: hall ja roheline
Õnnepäev: esmaspäev
Õnnekivi: kuukivi ja pärl
Õnnenumbrid: 2, 7, 11, 16, 20, 25

 

Loe edasi: Vähk

 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Meelelahutus Horoskoop