EEVA naistekas

Pühapäev, 12. July 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

HOROSKOOP! Mida toob 2013 august sinu tähemärgile

Kategooria: Horoskoop

Siin saad lugeda lähemalt, mida toob sinule 2013 aasta augustikuu horoskoop:

Jäär

Jäär

Augustikuus on sinu jaoks olulisel kohal töö ja lõbu. Armuelu võib olla eriti kuum 4-6 kuupäeva paiku, mil oled eriti kütkestav ja veetlev. Käesoleva kuul võib sinu ellu ilmuda üks vana sõber, keda pole ammu näinud ja päevakorda tekkida varasemad huvid, mis vahepeal tahaplaanile on jäänud. Sel kuul oled väga loominguline ja soovid oma loomingulisust ka teistega jagada või suunad oma loovuse hoopis uude hobisse. Olgugi, et augustis on  fookuses nii romantika kui nauding, võib esineda nendega seoses komplikatsioone. Päevakorras on ka uued algused, olgu selleks olemasolevas suhtes puhtalt lehelt alustamine või uue suhte algus. Alates 16 kuupäevast võid olla kimbatuses tasakaalu leidmisega suhtes st kui suurt tähelepanu pöörata enda ja kui suurt tähelepanu partneri vajadustele. Kogu selle romantika ja naudingu taustal oled võimeline augustis palju korda saatma ka tööalaselt. Küll võib parajaks väljakutseks olla tasakaalu leidmine töö ja lõbu vahel. Augusti viimasel nädalal jagad oma energiat eelkõige töö, isikliku elu ja tervise vahel . See on suurepärane aeg alustamaks tervisespordiga või muuta oma toitumist tervislikumaks.

Loe edasi: HOROSKOOP! Mida toob 2013 august sinu tähemärgile

HOROSKOOP! Mida toob 2013 juuli sinu tähemärgile

Kategooria: Horoskoop

Siin saad lugeda lähemalt, mida toob sinule 2013 aasta juulikuu horoskoop:

Jäär

Jäär

Juulikuus panustad põhiliselt töösse ja peresse ning vähesel määral jääb aega ka lõbutsemiseks-puhkamiseks. Isegi kui sa soovid võtta rohkem aega oma vajaduste ja lõõgastumise jaoks, avastad peagi ennast taas töötamast või perega tegelemast. Sel kuul sul jääb puudu spontaansusest ja impulsiivsusest. Soovid, et kõik oleks hästi organiseeritud ja kodu oleks korras. Selle eesmärgi täitmine võib nõuda muudatusi tööalases graafikus. Sisuliselt kogu kuu jooksul järgid südame häält ja tegutsed sisetunde ajel. Vahemikus 16-22 juuli võid tunda vajadust teha kodu kaunimaks ja hubasemaks ning oled valmis selle saavutamiseks isegi laenu võtma. Lisaks kodusoojusele ootad soojust ja romantikat ka oma kallimalt, mis suurendab sinu kindlustunnet. 21-22 kuupäevad on ideaalsed võtmaks ette midagi koos perega, näiteks sobib aktiivne puhkus või väljasõit loodusesse. Juuli viimasel nädalal kannavad lõpuks vilja varasemad projektid, mille kallal oled vaeva näinud.

Loe edasi: HOROSKOOP! Mida toob 2013 juuli sinu tähemärgile

HOROSKOOP! Mida toob 2013 juuni sinu tähemärgile

Kategooria: Horoskoop

Siin saad lugeda lähemalt, mida toob sinule 2013 aasta juunikuu horoskoop:

Jäär

Jäär

Juunikuu algus on tulvil tööalaseid tegevusi, õppimist ja suhtlemist. Töö tähtsuse osakaal siiski tasapisi väheneb ja muutud järjest rohkem kodukesksemaks. Juuni lõpus võib saada alguse suisa aastapikkune tsükkel, mille raames pühendud oluliselt rohkem just perele ja kodule. See ei tähenda ainult koduse ja pereelu paremaks muutmist, vaid ka suuremat pühendumist oma vajadustele ja soovidele. Eesootav aasta tuleb pere ja kodu mõistes edukas ja sa tunned seda positiivset energiat ka ise juba käesoleval kuul. Sinu eesmärk on muuta kodune elu ruumikamaks, seda kas sõna otseses mõttes läbi remondi või kolimise või kaudses mõttes läbi koduse elu ümberkorralduse nõnda, et elamistingimused tunduvad sulle paremad. Mida kuu lõpupoole, seda lõdvestunum ja rahulikum sa oled, eemaldud vaikselt igapäeva afääridest ning materiaalsed asjad ja ambitsioonid tunduvad vähetähtsad. 23 juuni täiskuu võib tuua taas töömõtted sinu pähe ja avastad et oled nõutud ja soovitakse teada sinu arvamust.

Loe edasi: HOROSKOOP! Mida toob 2013 juuni sinu tähemärgile

 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Meelelahutus Horoskoop