EEVA naistekas

Laupäev, 15. August 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

HOROSKOOP! Mida toob 2014 veebruar sinu tähemärgile

Kategooria: Horoskoop

Siin saad lugeda lähemalt, mida toob sinule 2014 aasta veebruari horoskoop:

Jäär

Jäär

Veebruarikuud alustad sotsiaalselt, jagad teistega oma aega ja teadmisi. Vahemikus 12-28 veebruar võib esineda segadust tekitavaid olukordi või võid tunda, et pole samal lainel sõprade ja partneritega. Käesoleval kuul võib sulle osaks saada tõus karjääriredelil, täiendav rahaline süst või hoopis lõkkele lööv armastus. Sel kuul kipuvad sinu ümber olevad inimesed nõudma sinult palju aega ja energiat. Kohati võid tunda, et teiste nõudmised kasvavad üle pea. Kuu keskpaiku võib ette tulla flirtimist ja piirid sõpruse ja romantiliste tunnete vahel võivad olla üsna hägused, kuid oled võimeline vajadusel õigel hetkel kurssi muutma. Oled viimasel ajal analüüsinud erinevaid aspekte oma elus (kaasa arvatud armastus) ja jätkad seda tegevust ka veebruaris. Analüüsimise tulemusel muutub oluliselt selgemaks pilt armastuse ja raha osas.  Kuu lõpu poole saad täiendava koguse energiat ja enesekindlust, kuid sellegipoolest võiksid vahelduseks lasta särada ka teistel ning ise seevastu natuke rahulikumalt edasi kulgeda ja puhata.

Loe edasi: HOROSKOOP! Mida toob 2014 veebruar sinu tähemärgile

HOROSKOOP! Mida toob 2014 jaanuar sinu tähemärgile

Kategooria: Horoskoop

Siin saad lugeda lähemalt, mida toob sinule 2014 aasta jaanuari horoskoop:

Jäär

Jäär

Jaanuaris võivad sulle tuska tekitada töö või karjääriga seotud teemad aga ära sellepärast liialt muretse. Selle asemel tule välja parema plaaniga, mis kõik sinu kasuks pöörab. Professionaalsel tasemel oled sa võimeline ja suuteline muutma kõike paremaks ja see saab tuua ainult edu. Sel kuul ei pruugi paraku sinu suhtlemisoskus olla nii hea nagu sooviksid ja see võib negatiivselt mõjutada sinu reputatsiooni, tööd ja suhteid. Seetõttu on oluline, et sa teadlikult oleksid soojem ja sarmikam suheldes teiste inimestega, eriti tööalaselt. Veebruaris oled tagasi omas elemendis aga käesoleval kuul ürita konflikte vältida ja minimeerida. Jaanuarikuu esimesel poolel võib sul olla raske leida tasakaalu pere ja töö vahel, kuid 15 kuupäeva paiku oled suuteline tasakaalu taaslooma. Mida kuu lõpu poole, seda aktiivsemaks muutub sinu sotsiaalne läbikäimine. 30 jaanuar toob sulle suure annuse positiivset energiat, mis aitab saavutada soove ja eesmärke ning luua uusi tähtsaid kontakte. Mõistlik on see oma kasuks ära kasutada.

Loe edasi: HOROSKOOP! Mida toob 2014 jaanuar sinu tähemärgile

HOROSKOOP! Mida toob 2013 detsember sinu tähemärgile

Kategooria: Horoskoop

Siin saad lugeda lähemalt, mida toob sinule 2013 aasta detsembri horoskoop:

Jäär

Jäär

Jõulukuul oled eriti entusiastlik, pakatad soovist õppida ja areneda. Soodustatud on kõik tegevused, mis avardavad sinu silmapiiri. Sel kuul oled suuteline muutma visioonid reaalsuseks ja sellest tulenevalt võib käeolev kuu olla millegi uue alguseks. 10-12 detsembri paiku võid saada rahalise toetuse osaliseks või tekib vajadus laenu võtmiseks, eesmärgiga parandada ja täiustada kodust elukeskkonda. Kuu keskpaiku võivad tähelepanu vajada suhted lähedastega aga need stabiliseeruvad kiiresti. Tehes käesoleval kuul kõvasti tööd, tunned end kõikvõimsana ja suutelisena kõike saavutada. Kõik pingutused tasuvad ennast varem või hiljem ära. Kuu keskpaiku kasvab ühtlasi  sinu julgus ja teistest sõltumatus. Samas tekib sul soov luua uusi tutvusi, värskendada olemasolevaid sõprussuhteid ja tuua ellu muutusi. Mõni päev enne jõule võib esineda komplikatsioone töö juures. Nende vältimiseks pööra rohkem tähelepanu detailidele, ära hiline tähtaegadega ja tee tähtsatest failidest endale koopiad. 24-25 kuupäeval ei pruugi sul olla tuju kompromissideks ja see võib tekitada teistes pahameelt. Väldi impulsiivset käitumist.

Loe edasi: HOROSKOOP! Mida toob 2013 detsember sinu tähemärgile

 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Meelelahutus Horoskoop