EEVA naistekas

Pühapäev, 12. July 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

TOP 10 metroseksuaalset kuulsust

Orlando Bloom

1994 kirjutas Mark Simpson artikli edevatest meestest, kasutades nende kohta sõna - metroseksuaalid. Wikipedia defineerib sõna metroseksuaal järgmiselt: metroseksuaalid on heteromehed, kes on ülihoolivad oma välimuse suhtes või kelle käitumine on sarnane geimeestele.

Metroseksuaalide mekaks on kindlasti Hollywood ja järgnevalt toomegi suvalises järjestuses välja TOP 10 metroseksuaalist kuulsust:

1Orlando Bloom
Ta ilmus suurele ekraanile haldjast vibukütina filmis "Sõrmuste Isand" ja on peale seda maailmale näidanud kui täpselt kurvidesse vormitud saavad ühed lokid olla. Peale filmi "Kariibimere Piraadid" käib võitlus kumb on kenam kas Bloom või hoopis Johnny Depp.

2Zac Efron
Püüdke kiiresti nimetada vähemalt üks film kus Zac Efron ei mängiks ilusat poissi, kes laulab tüdrukule oma kiindumusest. Jah, mitte ühtegi ei tule meelde. Ja kas oled vaadanud tema soengut. Normaalne mees ei suuda seda teha oma juustega. Selleks kulub kindlasti tunde.

3Ryan Seacrest
Tundub et Ryan valgendab oma hambaid vähemalt korra päevas. Kuigi temas on kindlasti talenti, võib ülihoolitsetud välimusega viia publiku tähelepanu selle märkamisest kõrvale. Kas ta endiselt kasutab läiget oma soengus?

4David Beckham
Kuidas tal ometi jääb aega veel jalgpalliks, kui ta kulutab enamus oma päevast püüdes välja näha parem kui tema abikaasa Posh Spice (Victoria Beckham). David on pesuehtne metrokutt ja meeldib sellisena enamus naistele ja ka paljudele meestele.

5Brad Pitt
Kui ta parasjagu ei adopteeri lapsi oma elukaaslasega, teenib Pitt näitlejana elatist tänu oma tugevale kehaehitusele ja selgepiirilistele näojoontele. Uskumatu et selline nooruslik välimus on tal 45 aastasena.

6Johnny Depp
Ükskõik millal sa näed teda punasel vaibal, Depp tundub alati olevat segu metroseksuaalist ja kodutust mehest. Ta püüab peita oma ilupoisilikku loomust imelike, korratute soengute taha, kuid tegelikult veedab seda soengut sättides igal hommikul kaks tundi peegli ees.

7Hugh Jackman
Imelik on Jackmani juures, et teda tuntakse karmide rollide järgi, nagu näiteks huntmees filmis "Wolverine". Vabandust Hugh, sa ei lollita oma rollidega kedagi, me teame et tegelikult veedad sa aega lauldes ja mis seal salata, sa teed seda hästi.

8Ryan Reynolds
Tänu ilusa poisi rollidele filmides "Two Guys", "A Girl and a Pizza", "Van Wilder" jne tuntakse Ryanit tema loomuliku ja naiseliku välimuse järgi. Ei tea kas see on tema veidi geilik käitumismaneer, või ülihoolitsetud soeng, kuid Ryan jätab mulje nagu ta poleks elus ühtegi päeva töötanud.

9Ashton Kutcher
Ashton Kutcher on kindlasti mees, kes ei lahku kodust ilma korraliku soenguta. Jah, tõesti nii nagu Johnny Depp, jätab ka Ashton tihti mulje, et pole oma padjasoengut puutunudki. Ilmselt tänu oma vallatutele juuste sättimistele ta Demi Moore-i ära võluski.

10Jake Gyllenhaal
Gyllenhaal tundub olevat poiss, kes keskkooli ajal vältis tüdrukuid, et pühenduda oma etenduse tekstiridade pähe õppimisele. Kuid nüüd, aastaid hiljem, kadestavad kõik teda tema talendi ning eelkõige väga hea väljanägemise tõttu. Kuid ärge arvake, et selline persoon sünnib loomulikult. See võtab aastaid harjutamist ning tunde välimuse eest hoolitsemist igal hommikul.

Foto: Chloe (Flickr)

EEVA


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Punasel vaibal TOP 10 metroseksuaalset kuulsust