EEVA naistekas

Pühapäev, 05. April 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Mida kanda mehe vanematega kohtumisel?

Mida kanda

On täiesti loomulik, et sa tahad jätta tulevasele ämmale ja äiale esmaklassilist esimest muljet. Nende arvamus tähendab teie suhtele ju palju. Esialgsele elevusele võib aga järgneda ebakindlus ja kabuhirm, kui hakkad mõtlema, mida sa kohtumisele selga peaksid panema. Alljärgnevalt on nimekiri, mis tagab, et sa riietud alati imeliselt.

Ära ole liiga trendikas
Tema vanemad ei pruugi aru saada haaremipükstest ja 15 cm platvormiga kingadest, mida kõik moodsad tüdrukud kannavad. Selle asemel arvavad nad, et sa tõenäoliselt põgenesid tsirkusest või oled hiiglane, kes kannab mähkmeid.

Viimaste moeröögatuste asemel eelista klassikalisi riideesemeid nagu must kleit, mis saadab sõnumi, et sina (ja ka see mida sa kannad) kestab läbi aegade.

Sobimatu:
- Haaremipüksid - ma põgenesin tsirkusest mähkmetes.
Sobiv:
- Klassikaline kleit - ma kestan kauem kui ühe hooaja. Vihje, vihje!

Kõik sõltub kontekstist
Riietus peaks sõltuma ajast ja kohast, kus sa tema vanematega kohtud. Näiteks kui tutvumine toimub restoranis, siis kottis teksad ja vana T-särk jätavad mulje, et sa pole viitsinud pingutada või sind ei huvita. Või kui näiteks hommikusöögil kanda litritega miniseelikut, ei näita see maitsekust, mida vanemad miniast just ootaksid.

Jää iseendaks
Kui tahad oma riietusega muljet avaldada, on lihtne unustada, et sinu mees tahab oma vanematele tutvustada eelkõige SIND. Ei ole mõtet riietuda konservatiivselt, kui sa tegelikult eelistad hoopis teksasid ja T-särki. Oma stiilile kindlaks jäämine annab mehele mõista, kui rahul sa iseendaga oled.

Selle asemel, et muuta oma stiili täielikult, viimistle seda vaid veidi. Hea viis selleks on leida mõni kuulsus, kellel on sinuga sarnane maitse. Vaata, kuidas nad riietuvad vastavalt olukorrale. Seejärel kohanda see enda stiiliga nii, et tema vanemad kohtuksid tõelise sinuga (parima versiooniga sinust).

Ole daam
Sul võib olla dekoltee, mis ajab nende poja hulluks või reied, mis teeksid noore Jane Fonda kadedaks – aga sa ei pea neid jagama tema vanematega. Ükskõik, mida sa kannad, ole kindel, et sa ei näita liiga palju ihu või ei riski endast vale mulje jätmisega, eriti ämma puhul.

Jää kindlaks ühele reeglile – küsi endalt, kas see riietus oleks sobilik hommikutelevisioonis? See tähendab, et ei tohiks kanda ülilühikesi seelikuid, mitte midagi läbipaistvat ja rindu paljastavat dekolteed. Pea meeles, et sa tahad näidata oma sarmi ja isikupära, mitte rinnakorvi suurust. Ole kindel, et su riietus on puhas. Vanad plekid ja kassikarvad jätavad sinust lohaka mulje ning saadavad signaali, et sinust ei saa head naist või ema.

Sobimatu:
- Liiga lühike seelik - ma olen metsik, mitte abielluja tüüp.
- „Odav“ riietus - ma ei ole esinduslik.
Sobiv:
- Värviderohkus - ma olen rõõmus ja kohanemisvõimeline.
- Daamilik dekoltee - sa võid mind igale poole kaasa võtta.
- Tagasihoidlik palistus - minust saab hea ema.
- Sündsad kingad - ma olen tõeline daam.

Kas Sina pabistasid enne ämma ja äiaga kohtumist või polnud riiete valik Sinu jaoks probleem?

Foto: freedigitalphotos.net

Toimetas: Tiiu Maks


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Pere & vaba aeg Mida kanda mehe vanematega kohtumisel?