EEVA naistekas

Neljapäev, 26. November 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

17/07/13

Postitas blogisse: Just See
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem
 • 5 kommentaari

Olen suvel üritanud natuke iseseisvalt rootsi keelt õppida ja no vaikselt edeneb, Kenza ja teiste rootslaste blogisid üritan juba ikka rootsi keeles lugeda. Samas nad kirjutavad iga kord üsna sarnastest asjadest ja see sõnavara hulk, mis ma sealt saan, ei ole just kõige massiivsem :D Proovisin youtubest rootsikeelset filmi vaadata ja oijah, kui rootslased kiirelt räägivad, siis on ikka väga raske aru saada (noh, mitte et ma seda Rootsis juba poleks kogenud). Tuleb siiski multikatest alustada :D
Niimoodi ise keelt õppida on ikka väga teistmoodi. Koolis ikka õpetaja ju surub tagant ja annab koduse töö ja teeb teste. Suvel olen ma paar korda ise endale teste teinud, aga kõige rohkem meeldib mulle õppida blogisid lugedes ja subtiitritega filmide/multikate vaatamine. Kas keegi teist räägib/on õppinud rootsi keelt? Võib siis lahkesti mõne nipi jagada, kui midagi sellist on:D Ja kui keegi on näiteks iseseisvalt mingi keele selgeks õppinud, võiks ka oma kogemust jagada :)
Õudsalt tahaks, et saaks suvel selle keele ikka enam-vähem selgeks ja saaks trennikatega sügisest juba natukene rootsi keeles rääkida.. See oleks nii vingee:)
Muide, kes veel näinud ei ole, siis "Now You See Me" on tõesti vinge film (paar sõbrannat ja youtuberid, keda ma stalgin, soovitasid:D). Selline teistmoodi ja põnev.

Olen Anette, 18 aastane Eestist pärit tüdruk kes õpib Rootsis :) Armastan pildistada ja minu blogist leiabki pilte erinevatest riietest, toidust ja muust toredast :)

Kommentaarid (5)

Jäta oma kommentaar

0
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!