EEVA naistekas

Laupäev, 31. October 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Juhtub

Postitas blogisse: Just See
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem
 • 6 kommentaari

Istun praegu lennujaamas ja kuna lennuni on veel tund aega, mõtlesin et kirjutan siia oma "vahvast" seiklusest nädal aega tagasi :D

 

image

Kolmapäeviti oli meil töökaaslastega alati crew night, ehk siis läksime kõik pärast tööd kuskile kokteilibaari/pubisse. Sellel kolmapäeval olin ma eriti elevil, sest et firma omanik jättis järgmiseks päevaks minu kohustuseks organiseerida hommiku-koosolek ja üleüldse kogu hommik kontoris. Istusime ja rääkisime läbi, mida ma teha plaanin ja järsku vaatasin, et kell on peaaegu pool 12. Viimane rong oli mul 23:34 ehk siis hüppasin püsti ja jooksin välja. Jooksin rongijaama poole, jube väsinud aga samas järgmise päeva pärast nii elevil. Teadsin, et mu rong läheb alati platvormilt 11 ja seal oligi juba rong, mis pidi välja minema 23:34. Hüppasin peale, jube õnnelik et jõudsin ja panin kõrvaklapid pähe. Minu peatus on tavaliselt umbes 8 minuti pärast, aga enne seda on veel 2 peatust. Paar laulu olen juba ära kuulanud, aga ühtegi peatust pole ikka olnud. Võtan siis klapid peast ära ja küsin piletikontrollilt, miks me veel ülikooli peatuses peatunud ei ole.

,,Oh darling, this training is not going to the University! This train is going to Bristol."

Nägu läks tooni võrra valgemaks küll... :D

Esimene reaktsioon oli et okei, pole hullu, hüppan siis järgmises peatuses maha ja sõidan tagasi. Küsisin, et kui kaugel järgmine peatus on ja vastuseks sain et oii, järgmine peatus on Cheltenham Spa. Tunni aja kaugusel. TUNNI AJA.

Jällegi üritasin ennast maha rahustada ja mõtlesin, et sõidan siis ikkagi pärast tagasi. Küsisin, et kas ta saaks mulle rongiaja vaadata. Selle peale sain vastuseks, et kahjuks ju pärast kella 12 rongid enam ei käi ja bussid ka mitte. Järgmine rong on kell 6 hommikul.

Siis tuli närv sisse küll, mõtlesin et kuidas ma niimoodi rongijaamas üksi öö otsa istun / hommikuks kõik plaanid teen ja ilusti kontorisse jõuan ja särki värki. Telefonil oli 5% akut aga internetiühendust ma ei saanud, ehk siis saatsin ühele töökaaslasele sõnumi, kas ta saaks vaadata kui palju Cheltenham Spa´s hotellid/hostelid maksavad või kui palju oleks takso tagasi.

Enne kui vastuse sain, sai muidugi aku tühjaks.

Mis siis ikka, läksin Cheltenham Spa´s maha, läksin lähimasse infopunkti ja küsisin nende käest. Hotell oleks 90 naela öö, takso tagasi 120 naela. Mõtlesin, et palju parem oleks ikkagi hommikul kodust läbi käimise pärast mitte muretseda ja võtsin takso.

Kauplesin 10 naela viisakalt alla küll, aga siiski oli see elu kõige kallim taksosõit :D Õnneks oli samal päeval tööl müügiga hästi läinud, nii et olin sama palju teeninud ka. Oijah, järgmisel päeval ajas see kontoris kõiki naerma küll :D Mul ikka juhtub.

Olen Anette, 18 aastane Eestist pärit tüdruk kes õpib Rootsis :) Armastan pildistada ja minu blogist leiabki pilte erinevatest riietest, toidust ja muust toredast :)

Kommentaarid (6)

Jäta oma kommentaar

0
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!