EEVA naistekas

Reede, 12. August 2022

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

POTD #1 Summer & Vitamines

Postitas blogisse: Today's Favorites
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Suvi on nii tegus aeg, et otsustasin taas jätkata oma päeva pildi seeriat, sarnaselt eelmisele suvele. Jaanipidustuste järgne pilt on selgelt suviste vitamiinide päralt – nii tore, et murelid-maasikad on valmis saanud! PS: soovitan soojalt maasikaid-mureleid turult osta, sest Selverite jt poodide ees olevad NoBananas letid küsivad maasikate-murelite eest 2-3 korda kõrgemat hinda. Nt ostsin mureleid turult 3,50€/kg, NoBananas Selveris küsib kilo eest 7-8€. Eesti maasikad olid turul 7€/kg, NoBananas’es aga 20€, Poola maasikad 3,50€/kg vs 7€/kg. Päris suur vahe, kas pole? Lisaks on turul käimine vahelduseks täitsa tore

 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Todaysfavorites POTD #1 Summer & Vitamines