EEVA naistekas

Laupäev, 11. July 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

PÄEV 1: Alaku Barcelona seiklus

Postitas blogisse: Rita elu
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem
 • 0 kommentaari

2015 suvi algas kauaoodatud reisiga Barcelonasse. Väga paljud on küsinud, miks ma nüüd järsku nii palju reisin. Nimelt aastavahetusel olin omadega täiesti vussis. Ma ei teadnud kes ma olen, kuhu ma lähen ja mida ma tahan. Novembris Amsterdamist naastes sain aru, et just reisimine on see võti, mis võib mul aidata selgusele jõuda. Nii ma andsin endale lubaduse palju reisida. Kogusin hoolega raha ja rabasin tööd ning nii need reisid võisidki alata. Otsustasin kaheksa päevase reisi päevadeks jagada ja igast päevast eraldi postituse kirjutada. Siit tuleb esimene, aga see on alles algus. :D

 

image

image

Lendasin Barcasse läbi Frankfurdi. Sellel korral kasutasin minu jaoks uut lennufirmat Lufthansa. Jäin selle lennufirmaga isegi rahule. Kuigi check-in`iga oli algul probleem, aga lennukis pakutakse tasuta ülimaitsvaid kolmnurkseid võikusid ning erinevaid jooke mahladest kuni venideni välja. Lennukid on suured ja mingi pakane ei mõju nendele drastiliselt. Tagasi lendasin läbi Brüsseli. Halvim otsus. Mitte kunagi hiljem ei soovi ma läbi Brüsseli lennata. Jõudsin Barcasse alles esmaspäeva õhtul kell 20.00.

image

Meie powerpuff girls team (mina, mu endine naaber Elina ja tema praegune naaber Nastja) üüris kaheksaks päevaks korteri ühelt hispaanlaselt, kelle nimeks Cristian. Samat korterit üüris veel hiljuti Salvodorist Hispaaniasse ümber kolinud noormees nimega Frank. Järgnevatel päevadel tema oskuslikud näpud vaaritavad meile ülimaitsvaid õhtusööke. Vaadates tema virtuooseid oskusi Barcelona köögis, süttis minus  pisike kirg kokkamise vastu. Siit tuleb ka esimene õppetund, mille omandasin. „Tee kõike südame ja kirega.“ Just nii ta suhtus söögitegemisse ja elusse. image

Esimesel päeval oli Nastjal sünnipäev. Kuigi ma olin õhtuks väga väss, ei tulnud tudule minek kõne allagi. Loomulikult me tähistasime korralikult šampuse ja parimast parimate ülimalt mahlakate puuviljade ning marjadega. Muide puuviljad on Barcelonas väga odavad ja M-E-E-E-G-A mahlased. Läksime hiljem välja. Sattusime Barca baaride tänavale, kus igas baarikeses mängis erinev muusika ning uste ees seisid töötajad, kes püüdsid meid baari võrgutada, tehes erinevaid ahvatlevaid pakkumisi. Täitsa nagu Amsterdamis punaste laternate tänaval. 

image

Algul kõndisime kõik läbi ja lõpuks ühte ka ära eksisime. Tantsisime ja naersime südamest. Ühel hetkel märkasin silmapaari mind alatasa põrnitsemas. Ühel hetkel suutis see bodybuilderi kehaga noormees ligi astuda ja mind komplimentidega üle ujutada. Küll kiitis mu tantsuoskust, küll ilu, küll veel sadat asja. Tänasin viisakalt, kuid tantsisin edasi meie powerpuff team`iga. 

Ühel hetkel joodud joogid andsid endast märku ja saabus pissipausi aeg. Selles baaris oli ühine WC meeste ja naiste jaoks. WC-st väljudes kohtasin ei kedagi muud, kui seda sama noormeest, kes vevu rääkis inglise keelt, kuid soravalt libisesid üle ta huulte hispaania ja prantsuse keelsed sõnad. Järgnesid veel mitmed komplimentide lained. Tänasin taaskord viisakalt ja hakkasin ära minema. Kui ühel hetkel laskus tüüp ühele põlvele ja ütles halvas inglise keeles „Will you marry me?“. Sellist pööret poleks ma küll oodanud. Püüdsin oma naerupahvakut tagasi hoida. Seletasin talle pikalt ja laialt oma eitava vastuse tagamaid ning haihtusin inimeste summa sisse. Naastes tagasi õnnelike, kuid näost näha väga väsinud powerpuff tüdrukute juurde, pakkusin lahkuda. Nii me ka tegime. Enne koju sõitu põikasime korraks läbi rannast, kus olid Barca populaarsemad klubid kõik kenasti reas. Sellised  nagu Pacha, Opium ja mitmed muud. Kõik nad olid otse vaatega merele. Öine kerge tuul ja õõtsuvad palmipuud. Selliste mälestustega heitsin ma esimesel ööl Barcelonas magama.

To be continued...

Nimeks mul Rita. Õpin ajakirjandust TLÜ-s. Olen Tudeng TV-s reporter-toimetaja ning backstage`i fotograaf. Samuti panen end proovile erinevatel üritustel jumestaja rollis. Minu blogist leiate postitusi vingetest üritustest, kinost, moest, ilumaailmast, ostudest ja reisidest. Blogis kajastan kõike, mis mind inspireerib. Mõnusat uudistamist.

 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Margarita PÄEV 1: Alaku Barcelona seiklus