EEVA naistekas

Neljapäev, 13. May 2021

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Detox Day

Postitas blogisse: Today's Favorites
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem
 • 1 Comment

Suvi on grillipidude aeg ning nädalavahetuse kohta koguneb ikka 1-2 pidu/külaskäiku, mis tähendab alati ka hea-paremaga maiustamist. Kuulun nende hulka, kes armastavad hästi süüa ja ei suuda end väga piirata, nt jätta menüüst välja saia- või piimatooted, kommid vms. Ei suuda ja ei taha ka kui päris aus olla. Mingi nauding siin elus peaks ikka säilima, olgu minul selleks siis hea söök.

 

Aga siiski – et suuri söömisi kuidagi kompenseerida, rakendan hetkel 5+2 dieeti, mis tähendab, et 2-l päeval nädalas on nn veepäev, ja tarbida võib kuni 500 kcal. Ülejäänud 5-l päeval võib jällegi kõike süüa, muidugi mõistuse piires, mitte ohjeldamatult õgida. Kel huvi, saab selle toitumisviisi kohta siit pikemalt lugeda (link). Täna siis puhkan organismi väikese kaloraazi ja vee peal, enesetunne on väga mõnus ja siiani pole söögiisu märkigi (kell on juba peaaegu pool 6) :) 

***

Having detox day and keeping my calories under 500 today. Following the principles of 5+2 diet (link) which seems to be most suitable for me as I cannot cut off sugar, dairy or some other products from my menu. Eating is something I really enjoy and I just love the nice restaurants and meals, grill parties and cakes :) 

  

Kommentaarid (1)

Jäta oma kommentaar

0
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!