EEVA naistekas

Neljapäev, 28. January 2021

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Jumpsuit

Postitas blogisse: Just See
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem
 • 9 kommentaari

jumpsuit - Walktrendy, shoes- NS King, bag- Michael Kors

 

imageimage

Heei! Esimene nädal on tööl käidud ja ausõna raske on sõnadesse panna, kui lahe kollektiiv seal on! Kõik on nii positiivsed ja energilised, üksteist tervitatakse ainult high-five´ga ja nagu ma varem mainisin, siis iga hommik on firma omanikult väike "motivatsioonikõne". Neljapäeval viis firma omanik mõned uued inimesed hommikusöögile ja nii lahe oli temaga rääkida ja tema elu kohta rohkem kuulda. Ta loeb pidevalt raamatuid edukatest inimestest / positiivsest mõtlemisest ja eriti lahe oli  kuulda tema mõtteid "4 Hour Workweek"i kohta kuulda (kuna see siiani üks mu lemmikuid!).

Kõige rohkem jäi mulle meelde, kuidas ta ütles et vaatab kõiki takistusi/halbu kogemusi kui huvitavaid lugusid, mida üks päev lastele jutustada. Ja kuna ta tahab üks päev olla "motivational speaker" suuremale publikule, siis kes viitsiks kuulda, kuidas keegi ilma mingite suuremate takistusteta edukaks sai? "Bullshit and challenges are gonna make a great story."

Aa ja eile saime eksamite tulemused kätte! Inglismaa ülikoolisüsteem on selline, et 

First Class - 70% +

Upper Second Class - 60-70%

Lower Second Class - 50-60%

Third Class - 40-50%

Sain 73% ehk siis cool stuff, napikalt First Class! :)

Olen Anette, 18 aastane Eestist pärit tüdruk kes õpib Rootsis :) Armastan pildistada ja minu blogist leiabki pilte erinevatest riietest, toidust ja muust toredast :)

Kommentaarid (9)

Jäta oma kommentaar

0
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!