EEVA naistekas

Neljapäev, 03. December 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

07/12/14

Postitas blogisse: Just See
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem
 • 0 kommentaari

Ja juba ongi ainult üks nädal vaheajani!
Teisipäeval oli selle veerandi viimane "lab" (eesti keemikud, kuidas te lab-e kutsute?:D eksperiment? praktika? praktikum?) ja esimest korda ma olin terve aja rahulik ja ei põdenud iga asja pärast. Tavaliselt on üsna stressirohke 4 tundi jutti erinevate kemikaalide ja masinatega mässata, eriti hästi mõjub sellele veel lõpu-countdown kui viimased 5 minutit läheb seina peal suur stopper tööle ja karjub sulle, et kiirusta ja kirjuta viimased märkmed ja pese kõik nõud. Kuigi see on närvidele üsna hull, a) eksperimendid on enamasti väga huvitavad ja b) see hea tunne, kui saad kõik tehtud:D!
Keemia on tegelikult üks vähestest kursustest, mis reaalselt 9000 maksab ka - näiteks ajaloo/inglise keele õppimise kulud on arvatavasti vähem kui pool sellest, aga kõik üliõpilased maksavad ikkagi sama summa.

image
image

Kolmapäeval oli meil aasta viimane tiimivõistlus + õhtusöök ühes imeilusas restoranis :) See on nii vinge, kuidas igal spordil on oma social-secretary´d kes organiseerivad igasuguseid üritusi ja pidusid ja meie omad teevad ikka vägaa head tööd! Pärast läksime kõik koos kuuekümnekesi linna peole. Meid oli reaalselt KUUSKÜMMEND :D
image

Hanna, üks Soome tüdruk, keda ma juba mitu aastat tagasi sulgpalli kaudu teadsin, treenib ka minuga samas klubis. Istusime õhtul seal ja mõtlesime, kui imelik see ikka on, et kõik need laagrid/võistlused mis me varem koos oleme mänginud - me poleks elusees osanud arvata, et üks päev istume me koos Birminghamis ühes fancys restoranis ja sööme teiste sulgpalluritega õhtust. :D Elu on ikka vahva

Olen Anette, 18 aastane Eestist pärit tüdruk kes õpib Rootsis :) Armastan pildistada ja minu blogist leiabki pilte erinevatest riietest, toidust ja muust toredast :)

Kommentaarid

 • Hetkel kommentaarid puuduvad

Jäta oma kommentaar

0
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!