EEVA naistekas

Neljapäev, 03. December 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

18/07/14

Postitas blogisse: Just See
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem
 • 2 kommentaari

Hea meel, et Birminghami ülikool võttiski mind ametlikult vastu ning hea meel, et mul avanes võimalus esimest korda Norrat külastada. Oslo kesklinn on ikka üüratu, isegi Stockholmiga võrreldes.

imageimage image

Teen siin tegelikult tööd, sellist üsnagi ebameeldivat nagu flaierite jagamine. Kui tavaliselt olen olnud ise see, kes flaierite jagajast kõrvale üritab põigata, siis on nüüd teistele pinda käijana on päris naljakas inimeste vabandusi kuulata. Näiteks ,,No, I don´t speak English" (jumala hea hääldusega ja kõik) ja ,,Sorry, I don´t have time“ (kuigi ise nägin kuidas enne minuga rääkimist loivas nagu tigu) on peamised. Kui enamik inimesi sind päev otsa niimoodi ignoreerib ja vastiku pilguga vaatab, siis peab ikka päris tihti endale meelde tuletama, et asja liiga isiklikult ei võtaks ja ei laseks sellest oma tuju rikkuda.

Tavaliselt olen ise ju tegelikult samasugune, ei taha ma mingeid flaiereid saada ja ma saan inimestest täiesti aru. Aga pärast ise selles positsioonis olemist üritan teiste flaierijagajatega suheldes vähe positiivsem olla, mis sest et see flaier suure tõenäosusega järgmisesse postkasti lendab:D

Random fact of the day - kas te teate, kuidas on inglise keeles "cactus" mitmuses? :D
Aa ja ümbrik on norra keeles nii armas sõna - konvolutt

Olen Anette, 18 aastane Eestist pärit tüdruk kes õpib Rootsis :) Armastan pildistada ja minu blogist leiabki pilte erinevatest riietest, toidust ja muust toredast :)

Kommentaarid (2)

Jäta oma kommentaar

0
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!