EEVA naistekas

Neljapäev, 03. December 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Kuidas Norras tasuta süüa saada

Postitas blogisse: Just See
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem
 • 0 kommentaari

Palun alljärgnevat teksti mitte liiga tõsiselt võtta

1)      Tee omale MasterCard 2)      Mine kuskile kioskisse või kohvikusse, kus tundub olevat sõbralik töötaja. (soovitatavalt immigrant) 3)       Küsi, kas seal kaardiga maksta saab. (Alati saab, see on ju Norra)

4)       Osta selline toit/jook, mida ei saa pärast oma „algsesse olekusse“ tagasi panna. A la masinajäätis, latte. Kui see juba masinast välja lastakse, siis seda enam sinna tagasi panna ei saa. 5)      Hakka kaardiga maksma ja oota kuni lööb ette : WE DO NOT ACCEPT THIS CARD. 6)      Küsi, mida teha ja kui ta ütleb, et sa võtaksid raha välja siis vasta, et krediitkaardiga raha välja võttes pead maksma suurt tasu ja seda sa teha ei taha.

7)      Oota, kuni teenindajal hakkavad süümekad, et ta sulle kinnitas, et kaardiga maksta saad ja sinu poolt tellitud toote sulle tasuta kaasa annab :D

imageIse olen kolm korda siin mitte-tahtlikult sellisesse olukorda sattunud. Muidugi paljudes kohtades nad aktsepteerivad MasterCardi ka, aga sellistes väiksemates/mitte nii fancydes kohtades on mul jah ette tulnud, et mitte. Kui ma esimest korda tasuta jätsi kaasa sain ja seda meest kolm korda tänasin, siis ta vastas selle peale et phäh, ega ma mingi kade norrakas ei ole (seetõttu siis immigrandi reference:D).

Olen Anette, 18 aastane Eestist pärit tüdruk kes õpib Rootsis :) Armastan pildistada ja minu blogist leiabki pilte erinevatest riietest, toidust ja muust toredast :)

Kommentaarid

 • Hetkel kommentaarid puuduvad

Jäta oma kommentaar

0
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Anette Martin Kuidas Norras tasuta süüa saada