EEVA naistekas

Esmaspäev, 12. April 2021

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Teavitus
 • Google Geocoding API error: The request was denied.

Apotheka

Apteekide Koostöö AS

0.0/5 hinnang (0 häält)

Hispaania sürrealist Salvador Dali on öelnud: „Kõige enam armastan ma mäletada tulevikku!” See juhtmõte on südamelähedane ka Apotheka apteekritele ja peegeldab mõistmist sellest vastutusest, mille oleme endale võtnud ning millega me tänaste tegude tulemusena paneme aluse oma tulevikule. Selliselt toimides sai Apotheka oktoobris juba 5-aastaseks, olles tuntuim apteegikett Eestis.

Miks siis ometi eestlased, kellele meeldib omaette nokitsemine, kokku tulid ja siiani koostööd teevad? Põhjuseid oli, nagu elus ikka, rohkem kui üks. Suurima tõuke ühiseks tegutsemiseks andis apteegituru kiire areng. 2000. aastal avati Eestis palju uusi apteeke. Nõustamise oskus ja teadmiste tase erinevate apteekide töötajatel oli väga erinev. Olukorra üle muret tundnud apteekritel tekkis idee ühineda ühtse kaubamärgi alla, et pakkuda patsientidele kindlust ühtlaselt hea apteegiteenuse näol. Nii tekkiski erinevate apteegipidajate oma ettevõte - Apteekide Koostöö AS, kes hoolitseb ühtsete koolitusprogrammide, turunduse ja uute infotehnoloogiliste lahenduste elluviimise eest Apotheka apteekides. Ühistöö eesmärgiks oli parandada ja ühtlustada apteegiteenuse kvaliteeti. Võeti kasutusele ka enamikele eestimaalastele tuntud Apotheka kaubamärk, mida kannab täna üle 170 apteegi. Teisalt muudab erinevate omanike olemasolu apteegiketi sees kõik Apotheka apteegid veidi omanäoliseks ja kogu keti huvitavamaks ning kohalikke olusid arvestavamaks.

Aadress

 • Tänav: Aardla 13
 • Linn: Tartu
 • Postiindeks: 50112

Kontakt

 • Telefon: 7 371 691
 • E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Asukoht kaardil

 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!