EEVA naistekas

Esmaspäev, 12. April 2021

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Kormotech

Kormotech, LLC

0.0/5 hinnang (0 häält)

Kormotech – esimene Ukraina kassi ja koera kuivtoidu ja konservide tootja. Ettevõte toodab tooteid oma enda kaubamärgi ning privatelabel’i all. Asutamisaasta: 2003. aasta. Aktiivid: 2 kõrgtehnoloogilist tehast kuivtoidu ja konservide tootmiseks. Tootmisvõimsus aastas: 15 tuh tonni (konservid) ja 40 tuh tonni (kuivtoidud). Positsioon: kuulub Ukraina turu TOP-3 hulka. Eksport: Ida, Lääne ja Põhja Euroopa, Kesk-Aasia, Taga-Kaukaasia ning Lähis-Ida. Tootmishooned vastavad toiduainete ohutus- ja kvaliteedistandarditele HACCP. Kvaliteetsete maailmatasandi toodete loomiseks ettevõte pidevalt tugevdab nii partnerlust kõikide turu operaatoritega, kui ka kõikide lülide koostööd ettevõtte sees. Kormotech tootevalik (2015) – unikaalse tehnoloogia järgi välja töödatud 200 toodet. Loomatoidu tootmist kontrollivad selle ala spetsialistid Ameerika Ühendriikidest, Euroopast ja Ukrainast ning ukraina tehnoloogid, loomaarstid ja riiklikud järelevalveorganid. Ettevõtte tooteportfell sisaldab: Optimeal kassidele ja koertele premium segmendis http://optimeal.eu Club 4 Paws kassidele ja koertele standard segmendis http://club4paws.com Gav! koertele ja Myau! kassidele economy segmendis http://miau.com.ua/

Aadress

 • Tänav: V. Velõkogo 113, 2. korrus
 • Linn: Lvov
 • Asula: Lvov
 • Postiindeks: 79071

Kontakt

 • Telefon: +380322989839
 • E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!