EEVA naistekas

Neljapäev, 28. January 2021

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Talvine kätehooldus

Kategooria: Ilu & mood

Naine j talvine ilm

Talv mõjub meie nahale kahjustavalt, eriti kätenahale. Külm muudab meie käed kuivaks, karedaks ning punetavaks. Samuti kahjustab külm meie küüsi, muutes nad kergesti kihistuvaks. Väga hästi mõjub selle vastu mesilasvaha, mida tänapäeval kosmeetikas asendatakse enamasti parafiiniga. Parafiini on saadaval erinevates olekutes. On vedel, pehme või kõva, mis määratakse kasutuseesmärgi järgi.

Loe edasi: Talvine kätehooldus

Postitas 06/01/2008 23:30 by Sinisilm #216898
Seda parafiinimaski soovitan soojalt. Teeb käed imepehmeks.

Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

Meie olemegi ilusad naised

Kategooria: Ilu & mood

Mõõdulint

Pidevalt arutatud teema, Ameerika nullsuurus, jõuab meediakanaleid pidi ka väikesesse Eestisse. Meie naised tahavad olla ilusad ja kenade proportsioonidega. Paljud siis tegelikult väga-väga väikest suurust taga ajavad? Palju mõjutab ülikõhnade ja kuulsate naiste välimus meie mõtteid ilusast kehast?

Viimasel ajal on pidevalt kuulda modellide, kes on ju ideaalse naise välimuse etalonid, kehade kohta kuulduseid, et eelistatakse küll pikki ja sihvakaid kuid naiselikemaid proportsioone mehelikele. Tavapärasele õrnemasoo esindajale on see vägagi sobilik, kuna suurem osadele neist meeldivad enda naiselikud kurvid ja ideaalse keha nimel ei soovita neist loobuda.

Loe edasi: Meie olemegi ilusad naised


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

Kiire salenemine enne tähtsat üritust

Kategooria: Ilu & mood

Ultratone

Detsember on käes ja ees ootab palju pidulikke üritusi, et väärikalt ära saata vana aasta ning suurejooneliselt vastu võtta uus. Oma meelehärmiks aga avastad, et kehajooned on kumeramad kui kunagi varem, kleit ei istu selga nagu oleks oodanud. Samal hetkel meenub, et nii mõnigi trenn on ära jäänud, kuna komandeeringust tulles olid liiga väsinud, et veel üks füüsiline pingutus ette võtta. Nüüd aga oleks soov kasvõi mõni sentimeeter kaotada, et uhkes kleidis end pisut enesekindlama ja veetlevana tunda. Tänapäeval on erinevaid iluprotseduure palju, kuid mina proovisin ära Ultratone kiirsalenemise protseduuri Annika abiga, mis kestis vaid tunni ja ette rutates võin öelda, et tulemused tundusid üllatavalt head isegi minusuguse skeptiku jaoks.

Loe edasi: Kiire salenemine enne tähtsat üritust

Postitas 11/12/2007 10:49 by Kaisa #216886
hmmm, kui nüüd numbreid vaadata siis tundub küll tõhus protseduur olevat. natuke küll uskumatu .... aga samas pole ilmselt võimatu.
Postitas 11/12/2007 12:18 by Orhidee #216887
jõulude ajal on väljaminekud niigi suured aga usun et uuel aastal teen endale sünnipäevakingituse ja proovin ära selle imeprotseduuri

kas on veel keegi käinud ja oskab kinnitada seda tulemust?
Postitas 11/12/2007 14:25 by Inglike23 #216888
mhmm ei tea, kahtlane asi ikka!
Postitas 11/12/2007 19:49 by Raimo #216889
Mul naine käis seal ja jäi väga rahule ning tegi ka mulle ettepaneku. Ma ikka esialgu üritan end puht füüsilise treeninguga vormis hoida.

Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Ilu & mood