EEVA naistekas

Neljapäev, 17. October 2019

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

A little about me

Postitas blogisse: Lilyac
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem
 • 0 kommentaari

Hey!:)
Mõtlesin et teen ühe pisikese lühijutu endast, et lugejatel natukene aimu minust oleks :)

Alustan sellest et minu nimi on Virge(sündinud 02.09.1994) ja ma olen 167cm pikk(kuigi paljud ütlevad et ma tundun pikem, sest ma olen peenike ja pikkade jalgadega: D, mis te nüüd).Üldiselt olen rõõmsameelne ja mulle meeldib teha äkkotsuseid(nt. käisin loomaaias ja sealt otsustasin päeva pealt minna saarele), sest need muudavad elukest natukene põnevamaks.Ma olen energiline, vahest liigagi sest teised ei jõua minuga sammu pidada. Seltskonnas võtab tavaliselt aega enne kui ma kambaga harjun, sest mulle meeldib inimesi analüüsida ja ennem tundma õppima(vb sellepärast psühholoogiks ihkangi saada).Juustevärv peaks olema kartulikoore pruun(minu enda jaoks on tavaline, teiste tibinate jaoks kartulikoore).Ma olen hea suhtleja, oskan inimesi aidata ja neile head nõu anda aga alati rõhutan ma sellele et ma ei käsi vaid ma annan nõu ja las inimene ise otsustab mis talle õige on.Minu koolitööd on alati korrektsed(kirjalikud ja isegi kontrolltööd).Ma olen rõõmsameelne kuigi vahest kipub nutt kurku aga siis lasen ma selle lihtsalt välja sealt : D.Silmad on pruunid(kirjud aga lõppkokkuvõtteks pruunid).Ma jumaldan valget šokolaadi ja armastan gladioole(nad on lihtsad aga nii ilusad).Ma olen rohkem linnuinimene kui kassi(kui ausalt mainida siis kassid mulle ei meeldi).Mul oli eelmine aasta väike hallrästas kes elas meie juures pool aastat ja ta nimi oli Tšak.Me leidsime ta põõsa alt(vaeseke oli kõrgelt puu otsast, pesast välja kukkunud) ja ta oli alajahtunud, sest ta oli üpris jaheda olemisega.Me võtsime ja viisime ta tuppa ja panime papp karbikesse, ning kui hommikul teda vaatama läksime oli tal esimese asjana nokk lahti ja küsis süüa : D.Kõige rohkem meeldis talle õun ja roosa patsikumm mille ta koguaeg pihta pani ja seejärel seda materdas.(ta jumaldas õues olemist)

Mul on praeguse hetkega ainult üks suhe olnud ja see kestab siiamaani :) (ma olen selle üle nii uhke). Praeguseks oleme me koos olnud 3 aastat ja 4 kuud (pluss nädalad ja päevad)

Ma ei hinda kunagi inimesi nende välimuse järgi, sest see on nõme.Me ei tea kunagi milline inimene tegelikult on kui me pole temaga suhelnud ja sõbrunenud, mulle ei meeldi algsed järeldused.

Vaba aega meeldib mulle sisustada raamatu lugemisega(talvel olla teki sees ja juua sooja teed, suvel istuda õues ja päikese käes).

Praeguseks on kõik ja päikest teile!!!:)

Olen 18 aastat vana ja pärit Lääne-Virust. Armastan maiustusi, loodust, poodlemist ja niisama lebotamist. Ma ei hinda inimesi välimuse järgi. Võtan oma elu lihtsalt, kuid panen paika enda sihid :)

Kommentaarid

 • Hetkel kommentaarid puuduvad

Jäta oma kommentaar

0
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid V.A A little about me