EEVA naistekas

Neljapäev, 22. October 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Kaua sa kannatad

Postitas blogisse: Inksi blogi
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem
 • 27 kommentaari

Ta palub sul end usaldada, mispeale oskad mõelda vaid - mismõttes? Sellest ajast alates, kui AK enam noori naissoost silmapaare ei köida ja raamatute lugemine (ei pea silmas „Kuidas peita iluvead vol 3” või „Milliseid nippe kasutavad armastatud Hollywoodi staarid meeste lantimisel” laadseid suurteoseid) samuti viimati „Kevade” Arno hobide hulka ristitud sai, on raskusi nende eevatütarde leidmisel, kes emakeele mõistet kehakeelega segi ei ajaks ja endid Maarjamaal valitsevast meestepuudusest tingituna vamp-naisteks ristida lasknud ei oleks.

Ja rüütellikus pole siinse meessoo hulgast ka kusagile kadunud, vastupidi. Teist nägugi tegemata ruttavad avalikult püsisuhtes olijatena väljakuulutatud mehepojad „appi” oma vallalistele sõbrannadele, kellel nt pole muud alternatiivi, kui see mehepoeg klubisse kutsuda või kui on tarvis siis tema üksildast õhtut sisustada nt kahekesti twisterit mängides või keskkoolipäevilt külge jäänud harjumusest kaksi koos kinos käia või nt hoopis miks mitte oma kaasat asjasse pühendamata oma toredaid sõbrannasid ühistele pidudele kaasa tassida. Kusjuures tähelepanuta ei tohiks jätta asjaolu, et kõike seda tuleb teha suure saladuskatte all – asju varjates, peites ja valetades. Kas me räägime mingist usalduse väga spetsiifilisest eriliigist, mida naine (püsisuhtes oleva mehepoja elukaaslane) peaks sellistel puhkudel kasutama või kust see respekt ning meest sõnast, härga sarvest seis peaks tekkima?

Tänase päeva ühiskond on destruktiivne, mis puudutab usaldusel põhineva paarisuhte alalhoidmist. Pärast seda, kui naised üha kohusetundlikumalt endale naisteajakirju koju tellivad ja sealt pärleid eluks nopivad, mis tihtipeale pärinevad lugudest, mille pealkirjast ei puudu sõna SEKSIKAS selle sõna erinevates käänetes ja kui mehed üha sagedamini asju enda jaoks tühiseks hindavad ja seeläbi neid mainimisväärseteks ei pea, on paarisuhte definitsioon hakanud moonduma, võttes sadu erinevaid varjundeid. Naised pritsivad oma pähetuubitud seksikust olenemata olukorrast, igal ärkveloleku hetkel ja suhtlemispartnerite isikutele liigset tähelepanu pööramata (pean silmas, piire, mis erinevad suhtevormid üldiselt kanda võiksid. Ei peaks, aga võiks.See kõik meeldib üldiselt nõrgaks tituleeritud sugupoolele, meestele, kes sageli ohvri rolli meelepäraseks hindavad ja tuli-see-paha-naine-ja-mina-pole-milleski-süüdi näoga õigeksmõistmist nõuavad.

Keda ja millistes tingimustes siis saab üldse usaldada? Mulle tundub, et kõigil on liiga palju vajadusi. Need vajadused ei ole aegade algusest peale sellised olnud, vaid need on tohutult kasvanud. Mis on aga kõige hullem, et neid vajadusi ja ka ootusi ei osata korrektselt kommunikeerida. Kõik eeldavad midagi ja tihti liiga palju. Kuniks ei lasta moest minna sõnapidamise kombel ei ole lokaalsel katastroofil põhjust tekkida, kuid see kõik on habras. Rohkem avatust inimesed!

Inks

Kommentaarid (27)

Load Previous Comments
 • roku.com/link

  After purchasing a Roku device you must search for roku.com/link on the search engine. then click on the link below. and get started with Roku account creation. and find Roku activation code, link and activate Roku devices and channels on Roku from roku.com/link using the available link, you need to click on the appropriate link to activate the Roku streaming.

 • roku.com/link

  Roku is a small class tool that lets you view free and paying video content over the Internet on your TV.

  roku.com/link

 • roku.com/link

  The Roku Device No.1 is a streaming device that is very popular in the United States all over the world. Roku provides users with the best entertainment they have ever wanted. You can turn your computer on very quickly in easy steps.


  roku.com/link

 • roku.com/link

  Roku is an official link that helps user to activate their roku device or TV. In order to activate roku tv or device, user should have roku activation code.


  roku.com/link

 • roku.com/link

  Roku activation code is an alpha numeric code which helps users to enable their roku device or tv. If the activation phase has been completed, computer would require them to display their fav stuff online at one place.


  roku.com/link

 • norton.com/enroll

  Norton is the best option available in the market. Norton Antivirus is an effective anti-malware scanning engine that is reliable. Because millions of people are browsing the web every day.

  norton.com/enroll

 • www.norton.com/enroll

  When it comes to preventing viruses coming through the Internet, we have the name Norton Antivirus, which we can fully rely on, which protects the Internet and our systems from anti-malware or viruses.


  www.norton.com/enroll

 • norton.com/enroll

  Norton is an antivirus that can prevent attacks online, such as malicious ransomware, dangerous updates and hazardous websites. Across today’s environment, millions of people access the internet every day.


  norton.com/enroll

 • quickbook

  Quickbook has been experienced that any Android device (smartbook or tablet) and iOS device (iPad, iPod touch or iPhone) is compatible with the QuickBooks Online app. QuickBooks Online can be accessed from any web-enabled tablets or mobile device from a web browser.
  https://downloadquickbook.com

Jäta oma kommentaar

0
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Inks Kaua sa kannatad