EEVA naistekas

Kolmapäev, 21. October 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Lemmikehted 2

Postitas blogisse: All About Beauty
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem
 • 1 Comment

t blogis ikka enam-vähem pidevalt midagi uut lugeda/vaadata oleks, siis siit tuleb teine postitus minu lemmikehetest.

Eelmises osas, kui pildid ära muutsin paremate vastu, jäi see sõrmus millegi pärast välja. Igal juhul, on see (nagu öeldud) minu enda tehtud :)

Pääsukesed seal taga on sada aastat tagasi ostetud Assessorizest ja ussiga kaelaketti on minu blogi juba ka näinud - pärit H&M-st.

image
image
Kolm käeketti - alumine, sinine, on kingitus. Keskmine H&M ning kõige ülemine on Assessorizest. image
image
image
Ja ongi aeg viimase ehteni, ühtlasi ka selle "kõige kõigemani". See käeripats (või käeehe, kuidas kutsuda tahame), on Kriss Sooniku kätetöö. Sinine kivi on ahhaat, millel on palju kasulikke ja tervendavaid omadusi. Ahhaat mõjub kaitsvalt, vaimselt stabiliseerivalt, suurendab keskendumisvõimet, rahustab ja vähendab stressi. Usutakse, et see kivi on õnne, tervise, rikkuse ja pika elu kivi.Kriss Sooniku "ehtelaekast" leiab kõike - massiivsetest kaelakeedest kuni õrnade kõrvarõngasteni välja, aga minule meeldib enim just see käevõrude kollektsioon miss "Time to rock".
Kindlapeale parim jõulukink kallilt elukaaslaselt :) Kõiki neid kaunitare võite lähemalt vaadata SIIT

Olen Epp, Tallinna tüdruk ja nagu blogi pealkiri ütleb, siis kirjutan kõigest ilusast - huulepulkadest ja kottidest, kodukujunduse ja inimesteni välja. Vaadake üle ja loodetavasti naudite ;)

Kommentaarid (1)

Jäta oma kommentaar

0
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Epp Lemmikehted 2