EEVA naistekas

Pühapäev, 21. July 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Vähk

Suur vähk

VÄHK (naine)
22. juuni - 23. juuli

Mõjutav planeet: kuu
Element: vesi
Metall: hõbe
Õnnevärv: hall ja roheline
Õnnepäev: esmaspäev
Õnnekivi: kuukivi ja pärl
Õnnenumbrid: 2, 7, 11, 16, 20, 25

 

Iseloomustus

Vähk on rahulik ja samas kirglik. Ta on muutuvate tujudega ja võib ühel hetkel olla jonnakas, raevukas ja teisel hetkel järeleandlik ja kuulekas. Vähk on tahtejõuline ja sihikindel, kuid teda provotseerides muutub ta kinniseks ja tõmbub oma kesta sisse.

Vähk on kaasatundev ja tundlik ümbritseva suhtes. Tuntud Vähid on näiteks Liv Tyler, printsess Diana, Michelle Kwan ja Lindsay Lohan.

Vähk armastuses

„Tasa sõuad, kaugele jõuad“ ütleb vanasõna. Vähk armub aeglaselt ja keeldub kiirustamast. Samas kohale jõudes on ta pühendunud ja kaitsev armastaja. Vähi partner peaks olema taktitundeline, sest Vähile võib üsna kergelt tahtmatult liiga teha. Vähil võtab aega, et õppida oma partnerit usaldama. Tema jaoks on romantika armastuse lahutamatu osa – kingitused, lilled, armastuskirjad - kõik need on tema jaoks väga olulised.
 
Vähk suhtes

Vähil on head instinktid leidmaks enda kõrvale just see õige inimene. Tema ideaalne partner on keegi, kellele meeldib sohval temaga kaisutada, vaadata koos televiisorit ja temale veini valada. Vähile meeldib poputamine, kuid tema nägemuse kohaselt on suhtes mõlemad osapooled võrdsed. Ta hea meelega vaatab oma partneri järele aga ootab samasugust lähenemist ka oma partnerilt. Suhe Vähiga on reeglina stabiilne ja kindel ning truudusetus on tema jaoks võõras mõiste.
 
Vähk sõbrannana

Vähk on hooliv ja hoolitsev sõbranna. Sõbranna, kes kindlustab, et pärast pidu kõik turvaliselt koju jõuaksid. Sõbranna, kes helistab ja küsib sinu enesetunde kohta, kui viibid külmetushaiguse küüsis kodus. Tema enda tunded on haprad, seega hoolimatu käitumine ja taktitundetud märkused mõjuvad talle laastavalt.
 
Vähk magamistoas

Seks Vähiga on nagu aeglane ja sensuaalne tants. Tal peab olema oma partneriga emotsionaalne side. Ta usaldab oma partnerit ja kui partner kasutab õigeid nippe, siis saab Vähiga voodis ka tangot tantsida. Talle meeldib võrgutamine ja sensuaalsed fantaasiad. Armatsemine meeldib talle ja ta on üsna õpihimuline.
 
Vähk ja mood

Vähk eelistab traditsioonilisi rõivaid, mis on eelkõige naiselikud ja mugavad. Talle meeldib siidpehme pesu puudutus ja seetõttu tihtilugu kannab ta luksuslikku aluspesu oma tavapärase riietuse all. Ta ei lähe kaasa kuumade moetrendidega, selle asemel hindab ta ajatuid kaubamärke ja lõikeid. Sest iga Vähk teab, et trendid muutuvad ja ei kesta igavesti. Tema lemmikaksessuaarid on kaelakeed ja pärlid.

Kuuhoroskoop

Mai 2015

Maikuus naudid sõprade toetust ja positiivset energiat. 3 kuupäeval võib tähelepanu vajada suhe kallimaga ja emotsioonid võivad esimese hooga kasvada üle pea kui asud tundeid analüüsima. 4 kuupäeval võib tekkida vajadus tegeleda tööalaste probleemidega või reputatsiooniga. Alates 7 kuupäevast oled väga veetlev, positiivne ja romantiline. Eriti heas valguses nähakse sind vahemikus 16-27 mai. See on hea aeg näiteks tööintervjuudeks või presentatsioonide tegemiseks. Käesoleval kuul teisel poolel võib tekkida vajadus haiguspäevade võtmiseks või siis lihtsalt aja maha võtmiseks. Kohati võivad kohustused kasvada üle pea aga on oluline, et suudaksid leida võimalused kohustuste täitmiseks. Juuni tõotab tulla hea kuu finantside osas, kuid paljuski oleneb see ka sellest, kuidas lähened valdkonnale sel kuul. Seega taltsuta ülekulu ja ürita saavutada olukord või positsioon, mis võimaldab saavutada, teenida ja säästa.

Aprill 2015

Aprill on suurepärane kuu uute kontaktide loomiseks ja sõpradega suhtlemiseks. Kuu esimesel nädalal võivad endast märku anda probleemid isiklikus või koduses elus, mis on juba mõnda aega käärinud. Probleemid võivad tuleneda sellest, et oled liigselt panustanud töösse ja jätnud isikliku- ja pereelu unarusse ning nüüd võid olla sunnitud ellu viima muudatusi ja muutma prioriteete, et tasakaal taastada. Alates 11 kuupäevast muutub armuelu mõnevõrra keerulisemaks ja ka privaatsemaks ning selline keerukus võib kesta kuni 19 kuupäevani. Alates kuu keskpaigast võivad uue suuna võtta töö ja finantsidega seonduv. 21-22 kuupäeva paiku oled võimeline jõudma arusaamisele, mis sul juba olemas on, mida sulle vaja pole ja kuidas olemasolevate ressurssidega edasi minna. Ühtlasi on see hea periood erinevate võistluste võitmiseks või tiimitöö tegemiseks, et ühiselt saavutada asju, mida üksi võimalik saavutada pole.

Märts 2015

Oled sel kuul tööalaselt briljantselt karismaatiline ja läbi tööalaste suhete võib avaneda uusi võimalusi. Kui sinu töö on seotud turunduse, kirjastamise või arendusega, siis võid kindel olla, et oled neis valdkondades väga loominguline. Olgugi, et sinu teel võib olla ka tõkkeid, oled motiveeritud ja töökas. Kuu esimesel nädalal oled võimeline näitama teistele oma tõelist väärtust ning tänu sellele ja reputatsioonile võib avaneda nii mõnigi uus uks. 5 kuupäeval võib endast märku anda lõpetamata tööülesanne või –kohustus. Üldiselt tunned märtsikuus tööd tehes suurt rahuldust, teed tööd armastusega. 10-15 kuupäeva paiku oled temperamentne ja kaldud tegema liiga kiireid läbimõtlemata otsuseid. Lähisuhtes võib tekkida vajadus minna lasta või vältida situatsioone kus sina või sinu kallim kontrollib liigselt teist osapoolt. Liigne kontroll suhtes pole kunagi hea! 20 kuupäev võib panna sind liikuma uues suunas. Sel ajal võid võtta vastu otsuse teha oma elus suurem muudatus või suisa kannapööre. Oled valmis kuulama oma südame häält ja järgima oma sisetunnet.

Veebruar 2015

Veebruaris tõmbad valdavalt ligi häid asju, kuid kuu esimestel nädalatel toimub palju ka pinna all. Piltlikult võid vedada kellegagi köit raha või võimu teemal. 12 kuupäeva paiku võid tunda, et õhku on jäänud mingi lahendamata probleem kallimaga. Suhtle temaga ja selgita välja probleemi või pahameele põhjus. Alates 13 kuupäevast muutuvad asjad selgemaks ja suhe kallimaga ilmselgelt intiimsemaks. 18 kuupäeval võib sul tekkida soov jätta miskit seljataha ja alustada puhtalt lehelt. Kui millegi tingimused on olnud rasked või väljakannatamatud, siis võid võtta vastu otsuse liikuda täiesti uues suunas. Kuu viimane nädal toob värsket energiat töö ja suhete valdkonda. Sel ajal on sul rohkem loomejõudu ja särtsu ning võid lõigata kasu sellest, kui ennast ja enda oskusi promod. Oled tüdinud kõigest vanast ja soovid kõigile näidata oma uut nägu või suhtumist. Tööalaselt võib sul tekkida uusi innovatiivseid ideid ja välistatud pole ka romantilise võimaluse tekkimine tööl. Sul on julgust haarata vajadusel ohjad ja viia ellu olulisi muudatusi.

Jaanuar 2015

Viimastel päevadel oled valdavalt keskendunud teiste inimeste plaanidele ja huvidele. 4 jaanuari paiku asjad mõnevõrra tasakaalustuvad, esiplaanile kerkivad sinu vajadused ja soovid, mis oled kõrvale heitnud või ootele pannud. Sel kuul pääsevad vabadusse nii sinu sügavamad vajadused ja samuti motivatsioon. Käesoleval kuul oled võimeline seisma silmitsi oma hirmudega, julged olla aus iseenda vastu, oled valmis tegema jõupingutusi enesetäiendamise nimel. Mida realistlikuma pilguga vaatad oma sõltuvusi ja halbasid harjumusi, seda paremal positsioonil oled positiivsete meetmete rakendamiseks. Ühtlasi saadab sind sel kuul tugev energia, mis aitab täiustada tööd ja distsipliini. Rahaga seonduv võib põhjustada mõningaid konflikte. Kui tunned, et sulle liiga tehakse, siis tasub enda eest seista. Alates 27 kuupäevast muutub kõik lihtsamaks, oled võimeline vajadusel kõiges haarama ohjad, pürgid oma unistuste poole ja pöörad tähelepanu oma vajadustele. Üritad teha elu enda jaoks võimalikult lihtsaks, tehes vähem keerukaid plaane.

Detsember 2014

Detsember algab reorganiseerimise ja tööga. Mida kuu lõpupoole, seda suurem on tõenäousus, et tähelepanu tuleb pöörata ka suhtele. Alates 4 kuupäevast oled vajadusel valmis otsima toetust (finantsilist või emotsionaalset), otsima intiimset lähedust või valmis rääkima avatumalt asjadest, mis seni on olnud sinu jaoks raske või tabu. Antud kuupäeva paiku võib esineda konflikte seoses raha või ressurssidega. Alates 8 kuupäevast on hea aeg ümber hinnata oma rahaasjad ja piirata kulutusi, kui see juhul probleemiks on olnud. Alates 20 detsembrist võib sinu ees seista väljakutse leida oma unikaalne tee – tee, mis peegeldab sinu andeid ja isikupära. Oled alates sellest kuupäevast võimeline võtma suuremaid tööalaseid riske ja suund karjääriredelil võib olla ülespoole. Võid maanduda uuel positsioonil, mis nõuab senisest rohkem pingutusi ja vastutust. 21 kuupäev võib tuua uue alguse lähisuhtesse ja 23 kuupäev muudatused igapäevaharjumustesse.

November 2014

Novembris on sinu elu loominguline ja/või romantiline aga esineb ka mõningaid raskusi, mille ületama pead. Aktiivsemalt tegeled hobidega, nauditavate ajaveetmise võimalustega ja romantikaga/kohtamistega. Kui sa oled otsinud stabiilsust oma armuelus, siis just käesoleval kuul võib see stabiilsus tekkida, kui oled kallimaga läbi arutanud probleemsed valdkonnad suhtes. Sel kuul võid võtta olulisi kohustusi või pühenduda millelegi jäägitult. Novembris kujundad aktiivselt ise oma elu, mitte ei lase teistel võtta vastu otsuseid sinu eest. Eelnevatel kuudel võisid tunda, et teised suunavad sinu elu ja see heidutas sind ning seetõttu haarad nüüd ohjad enda kätte. Keegi tähtis inimene sinu elus motiveerib sind uskuma endasse, olema julge ja tegema asju, mida ise teha tahaksid. Kuu viimane nädal toob värsket energiat tervisesse ja tööalasesse ellu ning sellega kaasnevad head tingimused ettevõtluseks ja rahaasjadega tegelemiseks.

Oktoober 2014

Oktoober on ideaalne kuu enda laadimiseks, sisemiste vajaduste rahuldamiseks ja perega aja veetmiseks. See on südantsoojendav periood, kus sõnad ei oma sinu jaoks tähtsust, tunned rõõmu lihtsalt koosolemisest, peresuhete ja koduse keskkonna parandamisest. Sul võib olla soov ümber dekoreerida kodu ja muuta see kaunimaks. Suhtes oled sel kuul kui armastuse jumalanna, sinu atraktiivsus ei jäta külmaks kedagi. Kuu keskpaiku võib tööl olles alt vedada sinu intuitsioon, mis reeglina on sul suurepärane. Arvesta sellega, kui pead presenteerima ideesid, kirjutama kirju või täitma tööülesandeid. Kuu viimasel nädalal pesapunumise aeg saab läbi ja tuled oma kestast välja ning oled valmis suhtlema ja ennast loominguliselt väljendama. Oled nüüd spontaansem, flirtivam ja riskialtim. Alguse saab selle aasta mängulisim periood, kus soovid lõbutseda, nautida romantikat ja väljendada ennast loovalt. Sinu „sisemine laps“ tuleb välja mängima. Soovid, et teised sind märkaksid ja oled soe inimeste vastu, kes sind hindavad.

September 2014

Septembri algus on sinu jaoks sarnaselt eelmise kuu lõpule toimetusterohke. Fookuses on suhtlemine,  õppimine ja töötamine ning mingil määral ka hobid. Õpid uusi asju ja korrigeerid oma maailmavaadet. Kuu esimesel nädalal võib ühtlasi esineda konflikt või kokkupõrge kellegagi seoses rahaga. Väldi ülekulutamist ja seda eriti kuu alguses. Kuu lõpupoole on soodustatud ka suuremad ostud.  8 kuupäeva paiku võib õitsele lüüa idee, mille kallal oled pikalt mõtteid mõlgutanud. Alates 13 kuupäevast võib igapäevaelu ja töö esitada sulle suuremaid nõudmisi. Alates 22 kuupäevast saabub rohkem selgust sinu armuellu ja suhetesse. Sinu lööklause käesoleval kuul on „ma suudan“. Sind saadab positiivne energia ja vaeva nähes on progress silmaga näha. Tööl või äris võib esile kerkida tavapäratu võimalus karjääri või reputatsiooni mõistes, ürita seda võimalust näha ja mitte maha magada. Käesoleval kuul võid vabaneda lõpuks mingist kohustusest, olgu selleks võlg, antud lubadus või koorem mida kandma oled pidanud.

August 2014

Augustikuus teed kõike suure kirega, see avaldub nii eneseväljenduses, armastuses kui lõbutsemises. See kuu on igati rahuldustpakkuv, väldi lihtsalt liigsete riskide võtmist nii raha- kui südameasjades. Romantiline suhe on kuum ja meeldiv. Käesoleval kuul on soodustatud raha teenimine ja  ressursside kogumine, ühesõnaga kõik tegevused, mis aitavad kaasa mugavamale äraelamisele. Samas võid sel kuul tunda vajadust ka kulutada, isegi rohkem kui sisse tuleb. Ole mõistlik ja ürita hoida see tunne kontrolli all. Kohati võid sel kuul olla liiga impulsiivne, võid liigse rutakusega selja taha jätte ideed, mis tunduvad esmapilgul ebapraktilised või jätkusuutmatud. Augusti teises pooles õpid tundma enese reaalset väärtust ja ootad rohkem austust ka teistelt. Tunned ennast väärikamalt ja see meelitab sinu juurde positiivseid inimesi ja olukordi. Kasuta võimalust ja arutle finants- ja omanditeemadel kuna just nüüd võid saada väga head nõu.

Juuli 2014

Sind märgatakse sel kuul ja sinu sõnadel on suur mõju. Kuu esimestel nädalatel hoiad siiski paljud asjad enda teada ja jätad mitmed otsused ootele. Oma tõelise hääle leiad 13 kuupäeva paiku, kui sul on oluliselt rohkem teistele öelda ja teistega jagada. Alates 18 kuupäevast hoogustub sinu armuelu ja loomingulised tegevused. Väljendad vabamalt ja enesekindlamalt oma tundeid, annad partnerile julgemalt ja otsesemalt teada mida soovid ja ihaldad. Samas võib esineda suhtes ka probleeme, need võivad esile kerkida eelkõige 4, 12, 22 või 28 kuupäeva paiku, kus partner võib olla mõnevõrra tülikas, liigselt sekkuv või halvustav st ei kiida kõiki sinu tegusid heaks. Ühtlasi algab sel kuul aastapikkune tsükkel, kus tunned end turvalisemalt, kindlamalt ja mugavamalt. Algav periood soosib eriti ettevõtlust, töötamist, tervist ja heaolu.

Juuni 2014

Juunis võid vajadusel kõigest eemalduda ning mõelda mineviku ja tuleviku peale. Võimalik, et mõned ambitsioonid tuleb hetkeks ootele panna. Samas oled sa väga nõutud nii sõprade kui tuttavate poolt ja sa naudid seda. Kuu alguses tunned vajadust enese harimiseks või teisteks intellektuaalseteks tegevusteks. Sinu sõnadel on sel perioodil rohkem kaalu ja mõju kui tavaliselt. Alates 7 kuupäevast kuni juuni lõpuni võib tekkida vajadus üle vaadata viimased ettevõtmised või projektid. Oled võimeline nägema detaile, mis seni võisid jääda kahe silma vahele. 18-19 kuupäeval võivad pähe turgatada suurepärased ideed, seega hoia paber ja pliiats käeulatuses. Alates 23 kuupäevast muutub aktiivsemaks pereelu, asetad esikohale kõik perega seonduva. Naudid väga lähedaste inimeste seltskonda. Armuelu hoiad seevastu privaatsena ja ei väljenda kõiki omi tundeid  ka kallimale. 27 kuupäevast alates kõlab sinu hääl kaugemale, seega on see suurepärane aeg eestvedamiseks, presentatsioonide ja intervjuude tegemiseks ning teisteks tegevusteks, mis vajavad enesekindlust ja head esmamuljet.

Mai 2014

Mai tõotab tulla sinu jaoks kerge kuu. Olla tihtilugu tähelepanu keskpunktis või vastutav asjade eest on küll suurepärane aga me kõik vajame vahepeal pausi liigsesetest pingest, tegevustest ja otsuste langetamistest. Käesolev kuu just sellist pausi sulle pakubki. Olukord töö juures on sel kuul väga hea ja oluliselt stabiilsem kui varasemalt. 14-15 kuupäev võib olla väga romantiline ja loominguline. Alates 19 kuupäevast selginevad varasemad komplikatsioonid ja segadused pere, karjääri ning reputatsiooni osas. Pereelu on sel kuul kiire aga seda heas mõttes ja sa suudad sellega sammu pidada. Kui sa vajad toetust või abi, siis tänu oma soojale isiksusele ei tule sul seda kaua oodata. Armastus, armuafäärid ja teised sotsiaalsed tegevused on sel kuul osa sinust. Mai on hea kuu optimismi ja realismi tasakaalustamiseks. Kuu viimasel nädalal soovid rohkem puhata ja pühendada aega iseendale.

Aprill 2014

Sel kuul pöörad suurt tähelepanu tööle ja jätad tahaplaanile isikliku elu. Töö nõuab tavapärasest rohkem suhtlemist ning sinu ideed pälvivad ülemuste ja töökaaslaste tähelepanu. Oled autoriteetne ja iseseisev.  Aprillis võib esineda olukordi, kus kallim, pereliige või vanem tunneb end ohustatuna sinu autoriteetsusest ja sõltumatusest. Inimesed kalduvad sel kuul sind tõmbama erinevates suundades, tihtilugu isegi vastassuundades. Kui sinu isiklikus või koduses elus on käärimas mõni probleem, siis see jõuab haripunkti kuu keskpaiku. Loomulikult on aprillikuus ka rohkelt valgust ja positiivseid momente. Saad mitmete kogemuste võrra rikkamaks ja need avavad sinu silmad. Inimesed, kellaga kohtud, laiendavad sinu silmaringi. Käesolev kuu on suurepärane aeg uute kogemuste saamiseks, soositud on reisimine ja teadmiste omandamine. Oled uudishimulikum kui tavaliselt, valmis eksperimenteerima ja avastama uusi huvisid nagu alternatiivmeditsiin, jooga jne.

Märts 2014

Märtsikuus suudad ennast suurepäraselt väljendada ja oled väga loominguline. Töö, mida oled alati soovinud, võib olla nüüd lähemal kui kunagi varem. Võib tekkida võimalus reisimiseks, teadmiste omandamiseks, terviseprogrammiga või –spordiga alustamiseks. Nüüd kus võimalikud eesmärgid on käeulatuses ja saavutatavad, oled eriti õnnelik, optimistlik ja enesekindel. Oma olemuse ja käitumisega inspireerid ka teisi ning sind nähakse heas valguses. Isiklikus elus seevastu võib esineda väiksemaid probleeme või tagasilööke, eelkõige seoses pere, vanemate või koduga. Jälgi sel ajal oma käitumist, see võib olla kohati passiivne, kohati agressiivne. Kannatlikkus on see, mida vajad. Ka armastust on märtsis raske mõista, seega käesolev kuu pole kõige parem vallalisel pikaajalise suhte loomiseks. 16-18 või 20 kuupäeva paiku võid saada ootamatu, kuid hea uudise või toetuse osaliseks.

Veebruar 2014

Veebruarikuus soojenevad üles suhted oluliste inimestega sinu elus. Inimesed sinu ümber on avatumad ja vähem kinni minevikusündmustuses ja –probleemides. Pereelu on sel kuul särtsakas ja aegajalt väljakutsuv. Oled innukalt valmis viima sisse muudatusi ja täiustusi oma kodusesse ellu. Siiski ära püüa korraga liialt palju ette võtta, et vältida läbipõlemist. Vahemikus 12-28 veebruar võib ette tulla väiksemaid kriise seoses finantsidega. Antud periood pole hea laenu taotlemiseks või rahaliselt teistele lootmiseks. Alates 18 kuupäevast ja eriti veebruari kahel viimasel päeval on soositud tegevusteks reisimine, õppimine, pikaajaliste plaanide tegemine ja vaimsed tegevused. Sinu kujutlusvõime on võimas ja leidlik ning sul on väga eksootiline maitse.

Jaanuar 2014

Tähelepanu keskpunktis sel kuul on suhted. Võib ette tulla mitmeid läbirääkimisi, arutelusid ja kompromisse oma kallimaga ning võid kohati tunda soojuse ja läheduse puudumist suhtes. Oled sel kuul üsna emotsionaalne ja võid käituda viisidel, mis üllatab nii sind ennast kui teisi. Kõik, mis jaanuaris  pinnale tuleb, on tulemas olnud juba pikka aega. Võta rahulikult ja ära paanitse, kõik loksub paika hiljemalt veebruariks. Kodus ja koduses elus oled valmis läbi viima totaalse muutumise ja käesolev kuu on selleks igati hea, olgugi, et see võib kaasa tuua nurinat teiste pereliikmete poolt. Eriti soositud on kodused tegevused 24 kuupäeva paiku. Võimalik, et võtad aegajalt ka tööülesandeid koju kaasa kuna jaanuaris on kodu sinu jaoks koht, kus tahad veeta maksimaalselt aega. Kuu lõpus saad täiendava koguse positiivset energiat, mis aitab sul tegeleda tööülesannete, finantside ja pereeluga.

Detsember 2013

Jõulukuu on kuu, kus asjad tehtud saavad. Olgu selleks valdkonnaks töö, kodu või tervis. Detsember on suurepärane kuu äritegevuseks, detailidega tegelemiseks ja efektiivsuse tõstmiseks. See on kuu, kus suure tõenäosusega saad seoses tööga positiivse tagasiside või kiituse osaliseks. Uute algatuste ja projektide jaoks on parimad kuupäevad vahemikus 3-12. Tunnustus, preemia või uus töökoht on igati tõenäoline ja sa oled selle ära teeninud. Sel kuul ootad teistelt, et sind aktsepteeritaks täpselt sellisena nagu sa oled. Armastus, armuafäär või muu sotsiaalne tegevus on sel kuul osa sinust. Viimasel ajal võib karjäär ja reputatsioon olla muutlik ja kohati ettearvamatu. Pere ja koduga seonduv on sel kuul aktiivsem kui tavaliselt, koos võtate ette asju nii palju kui vähegi võimalik. Alates kuu keskpaigast oled aldis võtma suuremaid personaalseid ja tööalaseid riske. 17 kuupäeval võib vilja kanda töö mis tehtud või hoopis päevavalgele tulla saladus, mida oled varjanud.  Alates 21 detsembrist on olulisel kohal suhe kallimaga aga suhtega seoses võib esineda komplikatsioone või segadust, sest partner võib olla emotsionaalselt eemalolev.

November 2013

Novembri algus on hea aeg uueks alguseks, kui selleks vajadus peaks olema. Sel kuul võib esineda raskusi tasakaalu leidmisel lõbu ja kohustuste vahel. Kui sinu romantiline suhe on muutunud kuivaks ja nüristavaks, siis  on aeg suhet värskendada. Kui on suhe olnud tugev, siis tugevneb see veelgi. Sel kuul oled tõeline seltskonna hing ja võimeline arendama seltskondlikku vestlust. Oled enesekindlam kui tavaliselt, ütled välja mida mõtled ja tunned ning julgustad entusiastlikult ka teisi ennast avama. Oma käitumisega tõmbad ligi armastavaid ja toetavaid inimesi. Käesoleval kuul oled suuteline palju probleeme lahendama suhtlemise teel ja seda eriti pärast 10 kuupäeva. Taoline sotsiaalne läbikäimine ja suhtlemine on aktiivsed neli kuud alates novembrist. See on ka suurepärane kuu õppijatele ja kooliskäijatele. Õhus on suures koguses õppimist ja uusi huvisid soodustavat energiat. Võimalik, et pöördud tagasi vana hobi juurde värske energiaga. Esile võivad kerkida võimalused reisimiseks või õpinguteks.

Oktoober 2013

Oktoobrikuus nõuavad suure osa sinu tähelepanust pere ja tööga seotud teemad. Viimasel ajal on sind tõmmatud mitmes erinevas suunas ja ka oktoober pole selles suhtes erand. See on kuu pühendumaks perele ja kodustele toimetustele. Tulenevalt paljudest kohustustest, võib see olla küll raske, kuid mitte võimatu. 8 kuupäeva paiku võib esile kerkida probleem või tagasilöök seoses romantika, suhte või lapsega. See võib korduda ka kuu viimasel nädalal ja ühe korra ka novembrikuus. Kuu keskpaiku oled väga suhtlemisaldis ja lood aktiivselt uusi tutvusi. 18 kuupäeva paiku pead tööalases ja isiklikus elus sisse viima muudatusi, kui olukord seda nõuab. Alates 21 oktoobrist võid avastada ennast mõtlemast vana armastuse ja võimaliku taaskohtumise peale. Kuu viimasel nädalal saab alguse kuu aja pikkune tsükkel, mille jooksul oled eriti loominguline ja romantiline ning selle perioodi jooksul oled võimeline väljendama ennast väljendusrikkalt.

September 2013

Kuu esimesel poolel oled justkui toimekas mesilane. Oled uhke oma ideede üle ja suudad omi ideid ka teistele edukalt väljendada. Mõtled loovamalt kui tavaliselt. Oma vestlustega lõbustad teisi, oled humoorikas ja natuke üleannetu. Aktiivne suhtlus, töö ja asjaajamised nõuavad suurema osa sinu ajast. Sinu eesmärgiks on teenida rohkem raha ja teha oma elu mugavamaks. Sinu soov saavutada finantsiline iseseisvus võib üheltpoolt viia positiivsete asjadeni, nagu seda on laenu tagasimaksmine või investeerimine. Teiseltpoolt aga võid oma rahaga ette võtta mõttetuid riske, seega kaalu oma otsuseid. Kuni 9 kuupäevani võid seoses liigse toimetamisega kogeda stressi. Parimad stressimaandajad sinu jaoks võivad olla rääkimine, kirjutamine ja õppimine. Alles kuu lõpu poole tekib võimalus hoog maha võtta ja pühenduda rohkem perele ja kodule. Võid tunda vajadust teha kodus remonti või muuta kodu hubasemaks mõne uue aksessuaari ostmisega. Suhetes oled alates 11 septembrist justkui armastuse jumalanna. Oled sarmikas ilma, et peaksid selleks vaeva nägema. Tunned ennast mänguliselt ja armuasju vürtsitad soovi korral vähese draamaga. Suuremat tähelepanu ja armastust saavad ka lapsed. Kui oled vallaline, siis võid pea ees söösta armuafääri, mis on tulvil lõbu ja romantikat.

August 2013

Augustis on sinu jaoks olulisel kohal sissetulek, mugavus ja kindlustunne. Võid leida ennast mõtlemast asjadele, mis sul juba olemas on ja mida sul veel olemas ei ole. 4-6 kuupäev on suurepärane aeg innovatiivsete äriideede väljamõtlemiseks ja finantsprobleemide lahendamiseks. 20 kuupäeva paiku võib toimuda kokkupõrge reaalsuse ja unistuste vahel seoses finantsidega, kuid hästi planeerides laheneb kõik sinu kasuks. Hoia ühtlasi silma peal ka partneri rahalisel seisul, mis samuti sind puudutab. Päevakorda tõstatub ka intiimsus kallimaga, mis ei pruugi sel kuul vastata sinu unistustele ja ideaalidele. Kohati võid tunda isegi vajadust uue alguse järele. Võid küll tunda end rahutuna ja ihaleda vabadusetunnet, kuid kindlasti ära ela oma tundeid lähedaste peal välja. Augustikuus tunned, et inimesed tirivad sind erinevates suundades ja õnneliku kesktee ja tasakaalu leidmine on raske. Ürita siiski see kuldne kesktee leida. Olgugi, et käesoleval kuul võib esineda raskusi ja tagasilööke, on üldiselt kuu igati positiivne.

Juuli 2013

Käesolev kuu on tulvil võimalusi ja sa oled valmis kõiki neid võimalusi kasutama kuna pakatad energiast (korraliku energiasüsti saad 8 juuli paiku). Tunned tugevat vajadust tegutseda ja püüelda ühtlasi ammuse pikaajalise unistuse poole. Sul on võimalus särada ka tööl ja näidata oma loomingulisust ning vastutasuks võid saada boonuseid või hüvesid. Paljude pilgud on suunatud sinule sel kuul – huviorbiidis on sinu huvid ja tegemised ning sind aktsepteeritakse just sellisena nagu sa oled. Kui oled viimastel nädalatel tundunud teiste jaoks puiklev, vältiv või kohati raskesti arusaadav, siis juuli kolmandaks nädalaks on arusaamatused minevik ja elu läheb edasi normaalset rada pidi. Kui puutud juhul kokku ebameeldiva eksimuse või probleemiga minevikust, siis ära enda suhtes pikka viha pea, õpi sellest ja liigu edasi. Juuli on igas mõttes produktiivne ja aktiivne kuu, võid tunda vajadust uue alguse järele ja tunda soovi teha kõike õigesti. Kui nokitsesid vaikselt mõne projekti kallal, mida hoidsid kiivalt teiste ees saladuses, siis nüüd on õige aeg sellega välja tulla ja sellelt loorbereid lõigata. Sel kuul ei pruugi sa olla teiste suhtes nii abivalmis kui tavaliselt, pigem asetad tähtsamale kohale oma isiklikud vajadused ja huvid. Juulikuus kasvab sinu võime taluda stressi ja pinget ning kasvab usk mitte ainult endasse vaid ka ellu üldiselt.

Juuni 2013

Juunikuu esimesed nädalad on vaiksed ja rahulikud ning kohati võib sul olla “ah las minna” meeleolu. Enesele teadmata tõmbad sa siiski tähelepanu ja kiirgad sarmi, kuid sisimas tunned end pigem tuhkatriinuna. Isegi kui kuu võib sinu jaoks alata loiult, ootavad sind ees võimsad ja põnevad arengud. Käesolev kuu on aeg, mil saad astuda olulisi samme, et muuta oma unistused reaalsuseks. Kuu viimasel nädalal võib sind vallata soov või vajadus alustada täiesti uuelt lehelt. Tung areneda ja paremaks muutuda on tugev. Sinus peegeldub kindlust, optimismi, entusiasmi ja inimesed sinu umber hindavad seda ning kasvab sind toetavate inimeste hulk. See võib ühtlasi tuua ka uusi tööalaseid võimalusi. 23 kuupäeva paiku on sinu jaoks olulisel kohal suhe kallimaga.

Mai 2013

Kuu esimestel nädalatel oled väga nõutud ja tihti oodatakse sinu arvamust. Sinu sotsiaalne läbikäimine kasvab päev-päevalt. Käesolev kuu on suurepärane aeg ühinemiseks erinevate huvigruppidega, mis sulle huvi pakuvad aga ära üle pinguta, sest kuu lõpu poole vajad privaatsust ja puhkust. Alates 9 kuupäevast võivad romantilised suhted muutuda segadust tekitavateks ja keerulisteks. Muutused on ilmselgelt vajalikud aga teekond rahuni on mõnevõrra segane. Nii imelik kui see ka ei tundu, võid natuke neid segaseid aegu isegi nautida. 20 mai paiku võivad inimesed sinu ümber olla pahurad, eriti sinu partner, üks vanematest või keegi töö juurest. 24 kuupäeva paiku nõuavad sinu tähelepanu tervise ja tööga seotud teemad ning sul tuleks aeg maha võtta ja puhata. Ära võitle vastu, kuula oma keha ja kui on ikka vajadus puhata, siis puhka.

Aprill 2013

Sel kuul oled nähtavam ning ühtlasi ka loomingulisem ja professionaalsem kui tavapäraselt. Võib ette tulla loomingulisi või isegi romantilisi võimalusi seoses töökohaga või äritegevusega. Olgugi, et  oled rohkem huvitatud pikemaajalisest suhtest, võib kuu lõpupoole ette tulla flirtimist või semutsemist. Käesoleval kuul on sul võimalus näidata oma unikaalseid omadusi ja oled kindlasti  enda esitlemisel ja väljendamisel julgem kui tavaliselt. Seoses vanematega  või ülemustega võib sinus välja lüüa mässumeelne käitumine. Kuu lõpupoole võid näha oma head sõpra või tuttavat romantilises valguses. 25 kuupäeva paiku võib esineda probleeme suhetes lastega või partneriga, tunded võivad muutuda külmaks või kuumaks kiiresti. Võib esile kerkida uus võimalus või hoopis esitatakse sulle millegi osas ultimaatum. Seega võivad sind ees oodata muutused.

Märts 2013

Märts on kuu, mil saad rohkem eksperimenteerida, olla spontaansem ja seiklushimulisem kui tavaliselt. Sa tunned, et tahad kõigest igapäevasest eemale saada ja uusi asju proovida. 17 kuupäeva paiku võivad esile kerkida reisimise või õppimisega seotud plaanid. Tunned sisimas, et pead tõestama oma iseseisvust ülemusele, perele ja/või partnerile. Sel kuul püüad määratleda oma suhte seisu  või ootad partnerilt suuremat pühendumist  ja kindlustunnet. 22 kuupäeva paiku võid teha ootamatu kannapöörde seoses tööga või koged midagi häirivat, mis võib samuti seada sind uuele kursile. 28 kuupäev võib tuua ootamatuid võimalusi, millega ei osanud arvestada. Kuu viimasel nädalal võid vajada oma pere ja lähedaste toetust, et tunda kindlustunnet tähtede poole pürgimisel erinevates eluvaldkondades.

Veebruar 2013

Sinu jaoks saabub peagi selle aasta seiklusrikkaim periood, kuigi veebruari esimestel nädalatel oled  pigem endasse tõmbunud. Väliselt oled küll valmis sööstma kõikjale, kuid sisemiselt mõtled paljudele kõrvalistele asjadele ning sul võib esineda mitmeid vastakaid tundeid. Suhtes võib esineda mõningaid probleeme seoses pühendumisega. Sul võib olla raske aru saada, kas sinu vastu huvi tundev mees tahab sinu lähedust või siis hoopis kardab lähedust ja tundeid aga ei julge seda välja öelda. Aga ära muretse, veebruari viimane nädal toob selgust, sinu armuelu on üheselt mõistetav ja tunnetest räägitakse neid varjamata. Käesoleval kuul tuleb sul võibolla tegeleda ka finantsküsimustega, eriti siis kui oled eelnevalt raha laenanud ja käes on tagasimaksmise aeg. Alates 25 kuupäevast muutub aktiivsemaks suhtlemine ja läbikäimine sõpradega. Kuu lõpp ja märtsikuu algus on hea aeg reisimiseks, õppimiseks, kultuurisündmusteks ja teisteks tegevusteks, mis laiendavad sinu silmaringi. Kõik plaanid ei pruugi minna täpselt nõnda nagu loodad, seega ära sea ülemäära kõrgeid ootusi, et ei peaks pettuma.

Jaanuar 2013

Jaanuaris on kesksel kohal suhted ja suhetega seonduv. Võib ette tulla palju arutelusid, kohati isegi vaidlemist ja kompromisside loomist olulise inimesega sinu elus. Suhted nõuavad sinult palju tähelepanu ning stabiilsuse suhetes saavutad teistega produktiivselt suheldes. Ajavahemik 11-17 jaanuar on suurepärane aeg uute suhete loomiseks või olemasoleva viimiseks järgmisele tasandile. Kindlasti ei ole sa huvitatud poolikutest lahendustest ja mängid täispangale! Sa saad väga hästi aru, mis on harmooniliste suhete aluseks ja sellest tulenevalt võid ka teistelt nõuda sama suurt panust nagu eneseltki. Käesoleval kuul võivad tekitada vaidlusi rahaga seotud teemad, seega ole valmis vajadusel tegema kompromisse. Samas kui sa sisimas tunned, et sulle on liiga tehtud, siis seisa oma vajaduste ja soovide eest. Jaanuarikuu võib olla väga hea aeg saamaks erinevat tagasisidet erinevatelt inimestelt, mille põhjal saad teha omad järeldused ja vajadusel viia ellu muudatused, eelkõige just karjääri ja tööga seonduvalt.

Detsember 2012

Detsembri alguses oled sarmikas ja pakatad heast energiast ning seetõttu oled väga atraktiivne. Oled senisest enam valmis väljendama ennast ja omi tundeid. Mida rohkem kuu lõpu poole, seda suuremaks töönarkomaaniks sa muutud. Sul on küll meeletult palju tööd vaja ära teha, kuid aegajalt peaksid siiski sammukese tagasi astuma ja endalt küsima, kas sa mitte ei panusta liigselt detailidele. Pikemas perspektiivis ei pruugi need pisiasjad olla üldse määrava tähtsusega. Käesoleval kuul on sul suur soov teha head teiste jaoks  aga ära unusta seejuures ka ennast aegajalt premeerida. Suhe kallimaga on detsembris üsna kuum, sinu jaoks on väga tähtsal kohal ühised aktiivsed tegevused – millised täpsemalt, eks sa aimad isegi ;)

November 2012

Käsoleval kuul puhkevad õide romantika ja loomingulisus, vaatamata sellele, et sul tuleb tegeleda ka mõne probleemiga. November on hea aeg lõbutsemiseks ning hobide, laste ja armastuse nautimiseks. Kui seni oli asjaolusid, mis takistasid sul olla edukas ja asjad ei läinud soovitud radu pidi, siis praegu on väga hea võimalus jätta need selja taha. See kuu on sinu elus selline põnev etapp, kus tahe ennast väljendada ja välja elada on võimas. Novembri lõpus hakkab tsükkel pihta otsast peale ja töö hõivab taas suurem osa sinu ajast. Kui sa oled ootamas vastust tööle saamise või ametikõrgenduse kohta või tervise korrasoleku kohta, siis praegu peaks olema aeg, kus laekuvad head uudised. Sel kuul võib tekkida vajadus, et sul tuleb millestki või kellestki hetkeks lahti lasta, kuid see on siiski hea periood kogumaks uut informatsiooni, mis aitab sul edasi liikuda. Seega ole tähelepanelik mis sulle teised räägivad.

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!