EEVA naistekas

Pühapäev, 01. October 2023

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Tuntud brändid enne ja nüüd

Kategooria: Töö & karjäär

APPLE

Apple logo

Aasta oli 1976 kui Steve Wozniak ja Steve Jobs ehitasid arvuti nimega Apple. Kuna sellel ajahetkel töötas Wozniak veel Hewlett Packard all, siis esmalt nad püüdsid oma arvutit müüa neile, kuid HP keeldus.
Aasta hiljem pakuti uut versiooni Commodorile, kuid ka sealt tuli äraütlemine.
Seejärel aga hakkasid firmas ise asjad laabuma.
Esimene Apple logo kujutas Isaac Newtonit õunapuu all. Selle disainis Ronald Wayne, kes koos kahe Stevega asutasin Apple Computer´i aastal 1976, kuid Wayne kahe nädala pärast müüs oma aktsiad maha.
Veel samal aastal lasi Steve Job selle logo Rob Janoffil ümber muuta ning aastatel 1976-1999 kehtis vikerkaarevärvides õuna logo, mis siis monokroomiks ümber vahetati ja mis tänaseni kehtib.

Loe edasi: Tuntud brändid enne ja nüüd


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

Vead, mida vältida tööle kandideerimisel

Kategooria: Töö & karjäär

Käepigistus

Tööotsijad teevad harilikult tööavalduste sisse andmisel mitmeid vigu ja see vähendab nende võimalusi tööle saada.

 •   Eeltöö – tavaliselt tööotsijad unustavad või jätavad selle punkti tähelepanuta, mõistmata, et eeltöö on väga tähtis. Tee eeltööd ja kogu oma potentsiaalse tööandja kohta informatsiooni, sest sa võid leida mõne huvitava fakti, mis võib sind aidata intervjuu ajal. Teosta lihtne eeltöö ettevõtte osas, kuna see kindlasti näitab, millist tüüpi inimesi nad otsivad. Eeltööd saad lihtsalt teha nende veebisaiti külastades. Kui veebisait annab majandusalast informatsiooni, siis proovi aru saada nende praegusest positsioonist turul.onsectetuer rutrum dignissim et neque id. Interdum pharetra in a metus congue In Sed Pellentesque tincidunt pharetra.

Raha toob õnne?

Kategooria: Töö & karjäär

Raha lummuses

Vanasõna ütleb, et raha ei too õnne. Ometi näitab Suurbritannias läbiviidud uuring vastupidist.

Majandusteadlased uurisid 600 rahakama inimese isiklike finantside kulutuste ja iseärasuste iseloomu üle maailma, nende inimeste arvestatav vara ületas 100 000 naela (~2 miljonit krooni).

Loe edasi: Raha toob õnne?

Postitas 07/03/2008 13:28 by piprake #216855
No eks see nii ole ka tegelikult ju. Raha ei pruugi sind otseselt õnnelikuks teha, aga rahaga saad osta asju, teenuseid, mis sind teevad õnnelikuks. Ma usun, et päris palju närvirakke jääb raiskamata, kui sa tead et ei pea raha pärast muretsema...et kas peale pangalaenude ja liisingute ja muude arvete maksmist jääb raha alles järgmise palgapäevani normaalselt ära elada.. See teadmine kummitab paljusid meid..kahjuks

Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Töö & karjäär