EEVA naistekas

Pühapäev, 01. October 2023

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Suurim ilutoodete e-pood toimetab kauba kliendile samal päeval

Eesti suurim ilutoodete e-pood MyLook.ee lõi uue teenuse Iluekspress, mis võimaldab Eesti suuremate linnade elanikel saada tellitud kauba kätte juba samal päeval.

Ilutoodete tellimine e-poodide vahendusel on kiiresti tõusev trend ning aina tihenev konkurents paneb kõiki müüjaid uute klientide saamiseks ja olemasolevate hoidmiseks kõvasti pingutama. Turuliidrina otsustas MyLook.ee näidata eeskuju kõikidele Eesti e-poodidele ja tutvustas täna teenust Iluekspress.

„Iluekspress on oluline edasiarendus meie klientide jaoks - enam ei pea minema poodi selleks, et samal päeval endale näiteks meelepärast lõhnaõli osta või viimase hetke kink muretseda. Ilutoodete valdkonna kasvanud konkurentsist võidavad ennekõike kliendid, kes saavad osta tuntud kaubamärkide tooteid senisest kiiremini ja soodsamalt,“ ütles MyLook.ee turundusjuht Ivar Arulaid ja lisas, et Iluekspressi teenusega suurendatakse lisaks kliendirahulolule ka 2014. aasta müügikäivet ning uute klientide hulka.

MyLook.ee e-poes Iluekspressi märgiga tähistatud tooted transporditakse SmartPosti vahendusel klientideni samal päeval Tartus, Tallinnas, Pärnus, Jõhvis ja Narvas. „Alates tänasest suudame umbes 70% toodetest toimetada klientideni samal päeval. Koostöös SmartPostiga pingutame selle nimel, et Iluekspressi teenus laieneks ka teistesse linnadesse,“ ütles Arulaid.

Iluekspressi teenuse väljatöötamisel lähtus MyLook.ee arendusmeeskond klientidelt saadud tagasisidest. „Oleme algusest peale seadnud eesmärgiks kõrge kliendirahulolu ja Iluekspressi teenusega astusime sammu klientide soovile lähemale,“ ütles Arulaid.

Arulaidi sõnul on MyLooki eeliseks poekettide ees nii tarbijale oluline info tootehinnangute näol, tunduvalt soodsam hind kui ka lai kaubavalik. „MyLooki veebipoes on üle 20 00 kasutajahinnangu, mis aitavad klientidel endale sobivaid tooteid valida. Lisaks sellele leidub veebipoes tooteid, millele poelettidel ruumi ei jätku ja mitmed uudisparfüümid suudame müügile tuua isegi mõni päev varem, kui need jaelettidele jõuavad,“ ütles Arulaid.

Suure kaubavaliku ja Eesti suurima kliendibaasiga on MyLook.ee Eestis ilutooteid müüvate e-poodide vaieldamatu turuliider.  Viimaste avalike andmete järgi ületas MyLook OÜ müügikäive 1,6 miljonit eurot aastas ning iga päev toimetatakse klientideni ca 500 toodet.

Lisainformatsioon:
Ivar Arulaid
Turundusjuht
MyLook OÜ
Tel: 56233195


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Uudised Suurim ilutoodete e-pood toimetab kauba kliendile samal päeval