EEVA naistekas

Teisipäev, 05. March 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Sõnn

Suur sõnn

SÕNN (naine)
21. aprill - 21. mai

Mõjutav planeet: veenus
Element: maa
Metall: vask
Õnnevärv: sinine ja roheline
Õnnepäev: reede
Õnnekivi: türkiis ja safiir
Õnnenumbrid: 6, 15, 24, 33, 42, 51

 

Iseloomustus

Kui provotseerid Sõnni, siis ole valmis vasturündeks. Tal on tuline iseloom, mis viimase piirini viies vallandub. Siis hakkavad nõud lendama ja pasunad puhuma. Sellegipoolest on Sõnn reeglina rahuliku loomuga ja ülimalt visa hingega. Sõnn on järjekindel ja emotsionaalselt tugev ning rühib edukalt ka läbi eluraskuste.

Tuntud Sõnnid on näiteks Cher ja Penelope Cruz.

Sõnn armastuses

Sõnn reageerib präänikule ja kaunitele sõnadele paremini kui piitsale ja ahelatele. Väliselt rahuliku ja stabiilse fassaadi all on peidus kirg, mis muu maailma eest on peidus. Armunud Sõnn panustab kogu oma hingega värskele armuelule. Sõnn usub monogaamiasse ja kui partner arvab vastupidist, siis on see Sõnni jaoks kui punase rätiku näitamine ja igaüks teab, mis juhtub kui Sõnnile punase rätikuga lehvitada.

Sõnn suhtes

Ainult vähesed tähtkujud on suhtes olles pühendunumad kui Sõnn. Õige inimese jaoks on Sõnn täiuslik partner. Suhte toimimise nimel on Sõnn kõigeks valmis, rühkides tasa ja targu täiuslikkuse poole. Sõnn naudib lähedust ja intiimsust. Sõnni jaoks on oluline, et just temal oleks alati õigus ja raske on veenda teda vastupidises, seega Sõnni partner peaks sellega arvestama.

Sõnn sõbrannana

Sõnnist sõbranna on igavene sõbranna. Ta võtab sõprust väga tõsiselt ja ta on truu, lojaalne ja pühendunud. Vastutasuks ootab Sõnn samasugust sõprust ja seda saades on kõik kõige paremas korras. Sõnn reeglina ei vaja suurt sõprusringkonda, ta eelistab kvaliteeti kvantiteedile ja see ei kehti ainult sõpruses vaid kõigis eluvaldkondades.

Sõnn magamistoas

Partnerid eeldavad, et füüsiline suhe Sõnniga on pigem  rahulik ja üllatuvad, leides eest aktiivse seksuaalse olendi. Sõnn on magamistoas väga kütkestav. Talle meeldib voodielu vürtsitada vestluste ja võrgutamisega. Sõnn suhtub seksi kui fantaasiamaailma, kuhu on võimalik põgeneda argimurede eest.

Sõnn ja mood

Sõnn on tihtilugu brändi kummardaja ja võimalusel ostab kvaliteetseid riideid parimast materjalist. Ta eelistab kaunistatud plätusid kontsaga kingadele ja lühikesi pükse miniseelikule. Sõnn armastab aksessuaare, mis toovad esile temast parima, olgu selleks näiteks omatehtud kaelakee või sall. Talle meeldivad neutraalsed toonid, mida on rikastatud pruuni või kuldse värviga.

Kuuhoroskoop

Mai 2015

Maikuu võib tuua muutusi või väljakutseid isiklikus elus, rahaasjades või töös. Kui rahaline seis on kehvapoolne, siis vaata ajas tagasi ja otsi vihjeid neist aegadest, mil rahaline olukord oli tunduvalt parem. 3 kuupäeval võivad avaneda sinu silmad kallima osas või tunnete osas kellegi vastu. Võib esineda probleeme jagatud ressurssidega nagu näiteks kallima sissetulekuga. Kuu alguses võid vabaneda pettekujutelmadest seoses sõbra või uue äriideega, mis võib asju ja suhteid mõnevõrra keerulisemaks muuta. 20-22 kuupäev võib tuua väljakutseid laste või pereliikmete osas. Õnneks oled alates 18 maist võtmepositsioonil ja sind kuulatakse ning sulle kuuletutakse. Sul on võime ellu viia olulisi muudatusi, mis hõlmab muuhulgas ka enda suhtumise muutmist, kui selleks peaks vajadus tekkima. Oska näha ja erilist tähelepanu pööra uutele võimalustele mis avanevad sinu jaoks ajavahemikul 10-11 mai ja 27-28 mai.

Aprill 2015

Oled käesoleval kuul julge ja võimekas. 11 aprilli paiku kasvab sinu sarmikus ja atraktiivsus ning vahemikus 14-30 kuupäev lisandub sellele ka võime inimesi ennast kuulama panna. Käesoleval kuul istud sina juhiistmel ja rool on sinu käes. Tööasjades võib kuu esimesel nädalal tulla mingi pöördepunkt. Näiteks kui töö on muutunud liiga monotoonseks, siis võivad ilmneda asjaolud või sündmused, mis panevad sind muudatusi ellu viima. Alates kuu keskpaigast võid üles soojendada mõne varasema sõprussuhte või jätkad koduse projektiga, mis vahepeal soiku jäänud. Oled motiveeritud tegema isiklikus elus positiivseid muudatusi aga sellega seoses võib esineda ka väiksem konflikt 17 kuupäeva paiku. Oled liialt süvenenud oma vajadustesse ja võid unustada täita lubadused, mille oled andnud oma lähedastele. 19 aprilli paiku võid hetkeks pettuda sotsiaalsel või romantilisel tasandil aga juba 21-22 kuupäeva paiku oled taas omas elemendis.

Märts 2015

Kuu esimesel nädalal võid tunda vabanemist mineviku piirangutest või varasematest keerulistest olukordadest. Lisaks võid saada kuu alguses teise võimaluse pereliikmega või taaselustad suhte kellegagi, keda armastad. Märtsikuus võid teha ümberkorraldusi koduses- või igapäevaelus. Pinnale võib kerkida mingi saladus või minevikuga seotud probleem aga tunned sellest ainult kergendust. 4-5 kuupäeval võid kohata kedagi minevikust ja sinu emotsioonid on laes. Selle kohtumisega võib kaasneda ka natuke romantikat. Kuu keskpaiku oled temperamentne ja sinu sotsiaalne läbikäimine kasvab. Võimalik, et pead süvenema sel ajal ka oma finantsolukorda. Otsuste langetamisel tugine oma sisetundele. 20 kuupäeva paiku võib alguse saada uus sõprussuhe või lõpule jõuda olemasolev. Kuu lõpus muutuvad selgemaks sinu isiklikud soovid ja ihad ning ühtlasi toovad need sinu suunas suuremat tähelepanu. 29-30 kuupäeval oled väga veetlev ja karismaatiline.

Veebruar 2015

Käesolev kuu on tegus igas valdkonnas, olgu selleks töö või vaba aeg. Suhtlemisel sõpradega esineb palju särtsu ja loovust ning välistatud pole ka romantilise suhte tekkimine kellegagi sõpruskonnast. Sel kuul soovid särada nii professionaalsel kui isiklikul tasandil, seda nii armastatud inimeste kui töökaaslaste juuresolekul. Arvesta, et veebruaris jõuad teha ainult niipalju kui on ööpäevas tunde ja nädalas päevi. Sa ei jõua kõike teha kõigi heaks, ilma et miski muu kannataks seega ürita leida kompromisse. 10-13 kuupäeva paiku võib päevakorda kerkida sinu reputatsiooniga seonduv, et edasist vääriti mõistmist mitte soodustada, siis jälgi mida ütled ja mida ütlemata jätad. Pärast seda omad juba paremat selgust ja oled õnnelikum oma seniste ja tulevaste saavutuste üle. 18 veebruari paiku võid millegi osas võtta vastu otsuse alustada puhtalt lehelt. See võib olla seotud karjäärivaliku, tööalase projekti või isiklikus elus toimuvaga. Alates 20 kuupäevast võivad mõnevõrra keerulisemaks või segasemaks muutuda südameasjad kallimaga. Vajad aega, et selgusele saada oma tunnetes ja vajadustes.

Jaanuar 2015

Aasta algab entusiastlikult ja sooviga kogeda uusi kogemusi aga samas tunned, et sinu hoogu pidurdatakse ja pidevalt nõutakse sinu tähelepanu mujal. Ühtlasi võib tihtilugu esineda vajadus püsida kodus või kodu läheduses. Seega uute kogemuste saamine võib olla mõnevõrra keeruline aga alustada võiks kasvõi sellest, et ürita lisada uusi tegevusi oma igapäevarutiini. Rahuldustpakkuv võib olla ka mõne uue valdkonna õppimine või enesetäiendamine. Karjääri ja reputatsiooniga seonduv võib sel kuul olla riukaline aga samas tähtis sinu heaolu seisukohast, seetõttu tasub selles vallas pingutada niipalju kui võimalik. Ajavahemikul 12-14 jaanuar loodud kontaktid võivad olla eriti kasulikud ja pikas perspektiivis tulutoovad. Sõprussuhted elavnevad alates 12 kuupäevast ja võivad sisaldada mõningaid kiusatusi või ebatavalisi soove 18-19 kuupäeva paiku. Läbi sõprussuhete õpid enese kohta nii mõndagi uut sel kuul. Peale 12 kuupäeva, eriti 27 kuupäeva paiku tunned, et suur osa hiljutistest pingetest ja survest hakkab lõpuks selja taha jääma ning lõpuks avaneb võimalus lõõgastuda ja nautida elu.

Detsember 2014

Alates 4 kuupäevast oled tulvil energiat, ambitsioone ja motivatsiooni oma tööalaste eesmärkide saavutamiseks. Tänu entusiasmile oled võimeline tegema ära palju tööd vähese ajaga. Ürita teha tööd iseseisvalt ja teistest sõltumata ning väldi konflikte ülemuste ja töökaaslastega. Ka koduses ja pereelus saadab sind sel kuul tugev energia. Alates 20 detsembrist lased lahti sind tagasihoidvatest piirangutest ja ennasthävitavatest hoiakutest ning sinu uks enesesse kasvab veelgi. Kui oled vältinud karjääriredelil tõusu tulenevalt hirmust hakkama saada või kartuses ebaõnnestuda, siis käesolev kuu on suurepärane aeg enesekindluse tõstmiseks ja enesesse uskumiseks. Kui oled teinud plaane aastaks 2015 seoses reisimise või õppimisega, siis ei pea sa tingimata ootama järgmist aastat – võid teha algust juba sel kuul. Alates 23 kuupäevast usk enesesse aina kasvab, tunned, et oled vajadusel võimeline liigutama mägesid.

November 2014

November on kuu, kus fookus nihkub oma isiklikelt muredelt ja vajadustelt oma lähedaste ja kallima vajadustele. Koostöö tundub olevat sel kuul parim tegevus, mis tagab üldise õnne ja heaolu. Sel kuul võib esineda olukordi, kus partnerlus või suhe pannakse proovile. Siis pead seisma silmitsi teatud olukordadega ja võtma vastu küpseid otsuseid. Samas ei pea sa sel kuul ise kõigega hakkama saama, sul on lähedaste toetus ja koostöö täiesti olemas. Mitmed isiklikud plaanid võivad novembris jääda tahaplaanile, kuid sind saadab suur soov reisida ja omandada teadmisi. Alates kuu keskpaigast paranevad päevast-päeva sõprussidemed, muutudes aina selgemaks ja usaldusväärsemaks. Kuu viimasel nädalal oled võimeline mõistma oma suhteid sügavamal tasandil, sealhulgas suhet iseendaga. Alates 22 novembrist kuni detsembrikuuni on käesoleva aasta parim aeg eneseparandamiseks, võttes midagi ette halbadest harjumustest loobumiseks. Hüppeliselt paraneb kuu lõpus kodune ja pereelu. Üldiselt on vastavalt vajadusele kas hea aeg laenu võtmiseks või vastupidi laenukohustuse vähendamiseks.

Oktoober 2014

Käesolev kuu on üsna oluline töö ja tervise seisukohast vaadatuna. 7-9 kuupäeva paiku on emotsioonid laes ja seda põhjustavad neil päevil toimuvad sündmused või olukorrad. Võid emotsionaalselt välja öelda asju, mida oled tahtnud vaka all hoida ja see võib panna sind ebamugavasse olukorda. Teisalt tekitab sinus suure vabaduse tunde, kui oled saanud välja öelda asju, mida oled pidanud saladuses hoidma. Kui sul on lahendamata probleeme, siis praegu on hea aeg nendega tegeleda. Kui oled peitnud oma tundeid kellegi või millegi vastu, siis oktoobris võivad need järsku pinnale kerkida. Käimas on vabanemise protsess mineviku piirangutest ja rasketest tingimustest, mis on sind tagasi hoidnud. On aeg lasta vanadel asjadel, suhetel ja situatsioonidel minna ning need unustada. Kuu viimasel nädalal saad suure annuse energiat, mis võimaldab lähisuhtes alustada puhtalt lehelt kui selleks vajadus peaks olema. Võimalik, et alles nüüd õpid partnerit tundma sügavamalt ja see jätkub ka novembrikuus. Hetkel on igati õige aeg olemasolevasse suhtesse pühendumiseks ja suhte parandamiseks.

September 2014

Käesoleval kuul on sinu jaoks olulisel kohal pere, romantika, loomingulisus ja alles seejärel töö. 8-10 septembri paiku võid vajada sõbra abi või vastupidi, sõber võib vajada sinu abi aga selleks ju sõbrad ongi. Tähelepanu võib vajada varjatud probleem suhtes, mis on mõnda aega sinu hinge kriipinud ja nüüd lõpuks päevavalgele ujub. Oled valmis probleemi lõplikult lahendama. Mida kuu lõpupoole, seda rohkem pöörad rõhku isiklikule elule ja intiimsusele kallimaga. Armastusega seonduv on küll mõnevõrra lihtsam kui eelmisel kuul, kuid siiski võib esineda suhtes nö emotsionaalset „tivolit“. Aga kirg on suur ja kallim võib tunduda aktiivsem, enesekindlam ja temperamentsem kui tavapäraselt. Kuu keskpaiku on sul võimalus muuta suhe veelgi paremaks või alustada uus pikaajaline suhe. Sel kuul on sul palju austajaid ja seda eriti vahemikus 5-29 september. Kuu viimasel kümnel päeval võid vabaneda kohustusest, mis sinu õlul olnud või saad lõpuks avalikustada saladuse, mille järel saad hingata lõpuks kergemalt.

August 2014

Käesoleval kuul suunad olulisel määral tähelepanu kodule ja perele. Suhtes kallimaga võib esineda väiksemaid probleeme aga üldiselt parandad oluliselt oma elutingimusi ja peresuhteid. Võimalik, et ees ootab kolimine suuremasse ja paremasse kodusse või oled muutmas oma elukorraldust. Isegi kui eeltoodu pole päevakorras, siis investeerimine oma praegusesse kodusse  on sel kuul soositud. Liigud õiges suunas, kui üritad sel kuul veeta rohkem aega oma lähedastega ja pöörata rohkem tähelepanu nende vajadustele. Rohkem igapäevast suhtlust ja ühiseid tegevusi muudab peresidemed aina tugevamaks. Ära unusta muuhulgas ka töökohustusi, need võivad endast märku anda 10 kuupäeva paiku. Kuu viimasel nädalal võib esineda konflikt kallima või sõbraga. Ta võib olla agressiivne, paha tujuga või soovib lihtsalt võtta vastu otsuseid sinuga konsulteerimata. Ürita olla kannatlik aga samas vajadusel seisa enda eest. Sinu isiklik mõju ja külgetõmme on suurim 18-19 ja 25 kuupäeva paiku.

Juuli 2014

Käesolevast kuust saab alguse aastapikkune tsükkel, mis toob sinu kodusesse ellu naudinguid ja rõõmu. Sind eesootav periood on suurepärane aeg peresuhete parandamiseks ja tugevdamiseks ning kolimiseks ja renoveerimiseks. Samuti on see hea aeg enesekindluse suurendamiseks. Juulikuus on sul väga hea ärivaist, orienteerud hästi äri ja finantsidega seonduvates valdkondades.  12 kuupäeva paiku võid saada tagasiside hiljutisele intervjuule või taotlusele. Alates 20 kuupäevast annavad endast märku kohustused seoses suhetega või üksiolemisega, vastavalt sellele kas oled suhtes või vallaline. Suhtes olles saad selgust, mida tuleks suhte tugevdamiseks teha ja vallalisena õpid, kuidas olla teistest sõltumatum. Viimastel kuudel oled olulisel määral panustanud töösse ja tervisesse ning su elutempo on olnud väga kiire. Alates 26 kuupäevast panustad seevastu rohkem suhtesse, mis muutub aina  elavamaks. Sinu sotsiaalses elus võib esineda tõuse ja mõõnasid aga see on vähemalt aktiivne!

Juuni 2014

Juunikuu võib nimetada finantskuuks. Vaatad maailma materiaalsema pilgu läbi ja huvi erinevate asjade omamise vastu on suurem kui tavapäraselt. Huviorbiidis on objektid ja vara, mis annaksid mugavus- või kindlustunde. Sellegipoolest ei võta sa asjatuid riske selle kõige omandamiseks ja oskad hinnata/nautida ka lihtsamaid ja väiksemaid asju oma elus. Käesoleval kuul esineb rohkelt suhtlemist ja sotsiaalset läbikäimist ning see on enamasti muretu. Märka teiste inimeste panuseid ja jõupingutusi sinu heaks ning pööra nendele rohkem tähelepanu, tugevdades seeläbi suhteid. Üldiselt mängivad lähedased inimesed (sugulased, sõbrad, töökaaslased) sinu elus sel kuul tavapärasest suuremat rolli. Töö juures pakatad energiast ja suudad tööülesanded täita kiirelt ja efektiivselt, olgugi et töökoormus võib olla mõnevõrra suurem. Alates 21 kuupäevast kasvab sinu sisemine uudishimu, innukalt uurid uusi asju erinevates valdkondades ja testid uusi tooteid.

Mai 2014

Kui oled hooletusse jätnud oma isiklikud vajadused, siis mai on õige aeg nende vajaduste rahuldamiseks ja samuti uute eesmärkide püstitamiseks. Tead, kuidas soovid edasi minna, järgid omi soove ja unistusi. Sel kuul pööravad inimesed kindlasti sinule tähelepanu, sinu atraktiivsus ja enesekindlus on märkimisväärsed. 14 kuupäeva paiku tuleb sul tõenäoliselt oma vajadused ja soovid hetkeks tahaplaanile jätta ning arvestada rohkem teiste soovide ja vajadustega. Maikuus esineb palju sotsiaalset läbikäimist, mis on südantsoojendav ja praktiline. Kui oled omandamas haridust või teisi väärtusi intellektuaalsel tasandil, siis see kuu on suurepärane aeg nendeks tegevusteks. Ühtlasi võid saada ilmutuse või olulise avastuse osaliseks. Suhtlus partneri või sõbraga on sisukam ja rahuldustpakkuvam kui varasemalt. Läbi sõprade või huvigruppide võid kohtuda ja tutvuda olulise inimesega.  Alates 19 kuupäevast hakkad nägema tulemusi pingutuste eest töö või tervise valdkonnas, mida oled viimastel kuudel teinud.

Aprill 2014

Aprillikuu võib tuua tuska ja kibestumist, võib esineda stressi. Pinnale võivad kerkida vanad probleemid, mis pole veel lahendust leidnud ning situatsioonid, mis seni olid talutavad, võivad nüüd muutuda väljakannatamatuks. Ole ettevaatlikum ja tähelepanelikum ning seda eriti töö juures. Sinu päästerõngaks sel kuul on sõbrad ja ühised huvigrupid, mis aitavad maandada stressi ja võimaldavad põgeneda igapäevarutiini ja –kohustuste eest. 10-11 ja 17-20 kuupäev võivad tuua suurepäraseid sotsiaalseid võimalusi. Mida kuu lõpupoole, seda iseseisvamana, efektiivsemana ja julgemana sa ennast tunned. 21-23 kuupäeva paiku sinu isiklik mõju kasvab veelgi ja sinu hääl kostab kaugemale ning 24-25 kuupäeval on sinuga stabiilne ja toetav energia. Kuu lõpus on sinu enda vajadused ja eesmärgid sinu jaoks suurima prioriteetsusega. Kui oled seni kulutanud palju aega teiste vajaduste, soovide ja ootuste täitmisele, siis nüüd on aeg pühenduda iseendale. Oled viimasel ajal tundnud suurt vajadust ennast tõestada teistele inimestele aga nüüd on see muutumas vastupidiseks. On aeg hoolitseda iseenda eest ja sealjuures vabandust palumata. Unistused ja eesmärgid, mis olid vaka all, hakkavad täituma kuu lõpus ja järgmisel kuul.

Märts 2014

Märts võib olla kohati keeruline ja kohati suurepärane kuu. Sotsiaalsel tasandil saadab sind suur kogus head energiat, mis tähendab meeldivaid koosviibimisi ja häid võimalusi. Võimalik, et äratad taas ellu huvid, mis vahepeal kiire elutempo tõttu soiku jäid. Eelistatud tegevusteks sel kuul on õppimine, kirjutamine ja jagamine. Valdkond või teema, mida varem oli raske mõista, on ühtäkki oluliselt selgem ja arusaadavam. Märtsis võid saada häid uudiseid sõpradelt, päevakorda võib kerkida õppimise  või teadmistega seotud võimalus. Tähelepanu võivad käesoleval kuul vajada töö või tervisega seotud teemad. Nendes valdkondades võib energiatase olla madal ning võid tunda end loiult ja tüdinuna. Kahanev emotsionaalse energia tase mõjutab sinu vitaalsust, motivatsiooni ja inspiratsiooni. Olgugi, et märts pole väga hea kuu uute projektide käivitamiseks, on see hea kuu uuteks ideedeks, mis realiseeruvad hiljem. Ole ideede teostamisel kannatlik, sinu kannatlikkus saab tasutud hiljem.

Veebruar 2014

Veebruaris oled võimeline langetama otsuseid kiirelt ja kergelt ning sa tead suurepäraselt, mis muudatusi pead sisse viima, et muuta oma elu paremaks. Sel kuul tõmbad magnetina kõiki enda poole. Käesoleval kuul on sinu jaoks olulisel kohal töö ja karjäär, olgugi, et 12-28 kuupäev paiku võib esineda ajutisi tagasilööke või raskusi töökaaslastega või töö endaga. Sinu igapäevaelu tõotab tulla eriti kiire, seega on oluline ennast mitte ülemäära tagant sundida, vaid võtta asju kaine mõistusega. Oled väga entusiastlik uute ettevõtmiste osas, kuid aegajalt võib motivatsioon ka täitsa nulli minna. Kuu keskpaiku võid tunda, et sind tõmmatakse justkui kõikvõimalikes suundades kuna inimestel sinu ümber on vastakad arvamused või on sul raskusi tasakaalu leidmisega töö, suhete ja pere vahel. Sõprade ja partneriga viid sel kuul läbi sisutihedaid vestlusi, kuid sinu poole võivad pöörduda ka teised toetuse või nõu saamiseks. Sulle võidakse pühendada mingi saladus ja selle saladuse hoidmine annab sulle erilise tunde.

Jaanuar 2014

Jaanuaris oled väga seiklushimuline aga reisi- või haridusplaanid ei liigu paraku edasi sellise kiirusega nagu sooviksid. 15 kuupäev võib tuua üllatavaid uudiseid või tegevusi. Sel kuul võib sinu tähelepanu vajada rahaga seonduv, olgu selleks laenatud raha, pangalaen või muu finantskohustus. Võimalik, et käesoleval kuul pead leidma enda jaoks täiendavat aega, langetamaks tähtsaid otsuseid. Käesoleval kuul on soodustatud tervise, tervisespordi ja heaoluga seonduvad tegevused, samuti organiseerimine ja töötamine tähtsate projektidega. Kuna oled tihti hoos, siis võib olla raske õigel ajal lõpetada ning selles tulenevalt võivad päevad pikaks venida. Jaanuaris võid aegajalt tabada ennast mõtlemast minevikule. See võib takistada mõtlemast tuleviku peale, mis suunas soovid edasi liikuda aga selles osas toob selgust juba veebruar. Mida kuu lõpu poole, seda olulisemaks muutub sinu jaoks töö. 30 kuupäeval oled tulvil energiat ja võimeline haarama ohjad enda kätte igas mõttes.

Detsember 2013

Jõulukuu on suurepärane aeg planeerimiseks ja strateegiate väljatöötamiseks. Kui erinevates grupitegevustes esineb seisakuid, siis 2-3 detsember on hea aeg haarata ohjad enda kätte. Ühtlasi on sul kuu alguses võimalus ära klaarida õhku jäänud rahalised probleemid partneri või eks-partneriga ja/või tegeleda võlgadega. Võid küll tunda vajadust lihtsalt olla ja puhata aga ära tõuka lahendamist vajavaid probleeme uude aastasse. Käesoleval kuul oled partneriga vaimselt samal tasemel ja mõistate teineteist lennult, eriti hästi on see tunda 10-12 kuupäeva paiku. Olete suutelised lahendama mitmeid suhteprobleeme, mis seni teid mõnevõrra häirisid. Koos olete üsna produktiivsed ja võimelised looma midagi kasulikku. Kuu keskpaiku valdab sind õnne- ja rahulolutunne ning tekib soov laiendada oma tutvusringkonda või minna reisile. Alates kuu keskpaigast võid avastada ennast mõtlemast minevikule, võid kahetseda mõningaid tehtud otsuseid või kuidas üht või teist situatsiooni käsitlesid. Võid tunda, et minevikusündmused võivad mõjutada sinu praegust reputatsiooni. Võimalus, et minevikusaladused pinnale ujuvad, tekitab ebamugavustunnet aga isegi kui see juhtub, siis tuleb see vastu võtta enesekindlalt ja eluga edasi minna. Alates 21 kuupäevast algab romantiline ja mänguline tsükkel sinu elus. Endast võib märku anda varasem suhe, ole selleks valmis.

November 2013

Sel kuul on sinu jaoks olulisel kohal suhted sõpradega ja suhe kallimaga. Käesoleval kuul ole valmis tegelema probleemiga, mis on varasemalt vaiba serva alla pühitud, lootuses et see ise laheneb. Kui probleem leiab lõpuks lahenduse, siis saavutad tasakaalu kohustuste ja naudingute ning stabiilsuse ja lõbustuste vahel. Kuni 17 kuupäevani võid mõelda, et elu seisneb ainult teiste tahtmistes, kuid pärast nimetatud kuupäeva annavad sinu enese vajadused endast häälekalt märku. 18-19 november võib tuua uusi kasulikke tutvusi ja sel perioodil naudid ka olemasolevaid sõprussuhteid ning läbikäimisi. Tulevikuunistused, mis seoses igapäevamuredega jäid vahepeal tahaplaanile, kerkivad taas päevakorda. Oled tõsiselt motiveeritud ja valmis tegema kõik oma pikaajaliste eesmärkide saavutamiseks. Ühtlasi oled eesmärkide saavutamiseks valmis välja tulema oma mugavustsoonist. 25 kuupäeval võib endast märku anda kohustus, mis vahepeal ununenud.

Oktoober 2013

Oktoobris on sinu jaoks olulisel kohal töö, kuid ära muretse, alates 15 kuupäevast esineb võimalus ka lõbutseda. Kuu esimesel poolel annad endast parima, et lisaks tööle oleks ka kodune elu hästi organiseeritud ja selle saavutamine tekitab sinus rahulolu tunde. Armuelu tõotab tulla sel kuul suurepärane ja sinu suhe kallimaga on justkui uuel tasandil. Eriti intensiivne on suhe alates 7 kuupäevast. Kui oled vallaline, siis 8 kuupäeva paiku võib alguse saada uus suhe või uue hingamise varasem suhe, mille arvasid olema lõppenud.  Samas väldi alguses liigset pühendumist, vaata tasa ja targu, kuhupoole suhe edasi areneb. 9-10 kuupäeval oled valmis oma kallimat toetama nii rahaliselt kui emotsionaalselt, kui see vajadus peaks tekkima. 18-19 kuupäeva paiku võivad olla sinu emotsioonid laes kuna välja võib tulla saladus, mida oled üritanud varjata ning mille väljatulek võib panna sind piinlikku olukorda.

September 2013

Septembris köidavad sind naudingud ja loomingulised tegevused. Oled spontaanne, mänguline ja võluv ning just sel kuul oled valmis ennast loominguliselt esitlema ja väljendama. Käesolev kuu on suurepärane aeg romantikaks, lastega ja perega tegelemiseks. Ühtlasi on see hea aeg panustada oma tervisesse ja heaolusse ning täiustada igapäevarutiine. Olulisel kohal on sel kuul sinu jaoks detailid ja pisiasjad igas eluvaldkonnas, millele varasemalt väga palju tähelepanu ei pööranud. Tööalaselt püüdled täiuslikkuse ja efektiivsuse poole ning üheks prioriteediks on harmoonia viimine oma töökeskkonda. Samas ei pruugi sa septembris olla nii produktiivne kui tavaliselt kuna võid olulisemaks pidada suhtlust töökaaslastega ja selle tõttu võib kannatada töötegemine. Septembris pööra suuremat tähelepanu oma kallimale ja samasugust tähelepanu pöörab tema ka sulle. Sel kuul pakub suhe kallimaga sulle suurt rõõmu. Kui oled vallaline, siis käesoleval kuul võid tunda vajadust astuda uude suhtesse. Üldiselt oled suhetes sel kuul väga kohanemisvõimeline, valmis vajadusel kompromissideks, läbirääkimisteks ja rahutegemiseks.

August 2013

Käesoleval kuul ootavad sinu tähelepanu nii pere kui töö ja tasakaalu leidmine nende vahel ei olegi nii lihtne. Augusti esimesel kolmel nädalal pole sa nii seltskondlik kui tavaliselt, hoiad distantsi ja naudid privaatsust. 4-6 kuupäev oled tulvil positiivsust ja naudid ühiseid ettevõtmisi perega. 16 august võib tuua suures koguses romantikat, seega sul on mida oodata. 20 kuupäeva paiku võib esineda segaseid tundeid seoses karjääriga, mis ei pruugi kattuda sinu unistuse ja nägemusega. Võta asja rahulikult ja ära tee ennatlikke järeldusi. Sõpradega suhtlemine ja läbikäimine võib sel kuul olla kas eriti aktiivne või siis vastupidi üsna olematu.  Augustikuus võib esineda väiksemaid probleeme lastega, ämmade-äiadega, naabrite, reisiplaanide või päevaplaanidega. Võimalusel ära võta korraga liiga palju kohustusi kuna ka sinu võimetel on piirid. Kuu viimasel nädalal saab tugevama hoo sisse sinu armuelu ja sa naudid seda täiel rinnal. 

Juuli 2013

Juulikuu esimesel kolmel nädalal võib tihti jutuks tulla minevik ja mineviku suhted. See on periood, mil saab lõpuks asjad sirgeks räägitud ja selja taha jäetud. Alates 8 kuupäevast võid tunda üksindust või selgusetust suhtes aga mida päev edasi, seda paremaks olukord muutub ja kokkuvõttes muudab see sind ja suhet ainult tugevamaks. Kui suudad oma energia õigesse kohta suunata, siis võib käesolev kuu tulla väga produktiivne. Juulis leidub palju ülesandeid mis täitmist vajavad, kõnesid mis tegemist vajavad, e-kirjad mis saatmist vajavad, paberitöö mis tähelepanu vajab jne. Anna endast parim, et nende ülesannetega toime tulla aga enne pane ülesanded tähtsuse järjekorda ja ära tee kõike korraga kuna see põhjustaks liigset stressi. Alates 16-22 tunned motivatsiooni jätkata õpingutega, kui need juhul vahepeal tahaplaanile jäid või püüelda eesmärgi poole, mille oled endale varasemalt seadnud. Kohtudes uute inimestega, oled läbinägelikum ja parema intuitsiooniga kui tavaliselt. Oled suheldes väljendusrikkam ja sügavamõttelisem. Juulikuus võib juhtuda, et sõprussuhtest saab romantiline suhe või kohtad kedagi erilist sõprade vahendusel. Kuu viimasel nädalal võib silmapiirile ilmuda uue töökoha võimalus või muutus karjääriredelil. Juulikuu viimane nädal on ühtlasi suurepärane aeg pühendumaks kodule ja perele ning ette võtta perekeskne puhkus.

Juuni 2013

Juunikuus tunned tungivat vajadust suurendada oma sissetulekut. Seni kui sa väldid emotsionaalseid oste, võib see sul ka õnnestuda. Juunikuus saab alguse aastapikkune tsükkel, mille raames avanevad sulle paljud uksed tänud uutele kontaktidele ja tutvustele ning avaneb võimalus õppida ja täiustada omi oskusi. Käesoleval kuul oled tulvil ideid ja oled valmis vastu võtma uusi väljakutseid. Suhtlemine teistega muutub tihedamaks ja see toob sinu ellu palju naudingut. Kui oled seni olnud pigem endassetõmbunud, siis see kuu motiveerib sind avanema ja suhtlema. Võid ühendada jõud kellegagi, et korraldada ümber oma elu või lihtsalt jagada omavahel kogemusi. Sel kuul võid jagada oma ideid kellegi erilisega kuna tunned end enesekindlana. Sõnnid, kes on soovinud alustada oma äri, võivad leida omale äripartneri, kellega jõud ühendada ja kellega ühise eesmärgi poole püüelda. Koos võite luua miskit väga kasulikku ja tulutoovat. Juuni võib tuua märkimisväärseid kingitusi, boonuseid või lihtsalt  tunnustust. 26 juunist 20 juulini võivad tähelepanu vajada sinu suhtlus- ja liikumisvahendid, näiteks võib väiksemat remonti vajada arvuti või sõiduk.

Mai 2013

Kuu algusest alates oled sa justkui rahusaadik, kes lepitab inimesi  ja aitab siluda nendevahelisi suhteid. 9-10 mai paiku võid aga vajada aega iseenda jaoks, et jahtida omi soove. Ja soove on sul  käesoleval kuul rohkelt. Võimalk, et pead soovide osas mõningaid järeleandmisi tegema aga  üldiselt liiguvad asjad täpselt nõnda nagu oled lootnud. Maikuus on sinu jaoks eriti olulisel kohal sinu iseseisvus ja vabadus. Kuu viimasel nädalal võib sinu tähelepanu tõmmata finantsidega seotud küsimus, mis võib olla seotud laekumisega või hoopis võlaga. Võimalik, et sind ootab märkimisväärne kingitus või boonus. Suhtes olles võid maikuus jõuda pöördepunkti, kus on vaja otsustada kas teha suhe ametlikuks ja panna leivad ühte kappi või mitte. Antud kuul võid kalduda ostlemise soonele ja teha suurema ostu.

Aprill 2013

Kuu alguses hoiad emotsionaalset distantsi ja madalat profiili. Olulisemate otsuste vastuvõtmine võib lükkuda kuu lõpupoole, kui tunned ennast enesekindlamana. Sinu soovid on keerulised ja raskesti elluviidavad ning võid olla kahevahel, kas üldse üritada neid ellu viia või mitte. Isiklikud ja minevikku puudutavad teemad omavad olulisemat rolli sinu elus 10 kuupäeva paiku. Alates 20 aprillist oled enesekindlam ja esilekerkivad võimalused on selgemad ja sirgjoonelisemad. Sinu külgetõmbevõime kasvab, oled valmis jagama end ja omi mõtteid suurema kuulajaskonnaga. Kui oled vallaline, siis tekib küllaldaselt romantilisi võimalusi ja võimalik on uue suhte algus. Tõsistes suhetes olijatel võib esineda mõningaid takistusi 20-22 ja 28-30 kuupäevade paiku. 25 aprilli paiku võivad olla sinu emotsioonid laes, mis võib tuua suhtedraamat sinu ellu.

Märts 2013

Märts võib anda sulle võimaluse sõlmida hea (äri)tehingu, kuid samas võib esineda finantsküsimusi või -probleeme, mis vajavad sinu tähelepanu. 11 kuupäev toob värsket energiat suhetesse ja seda pikemaks ajaks. Alates 17 kuupäevast võid lõigata kasu sellest, et õigeaegselt lahendasid enda ja sõpradevahelised probleemid. Üldiselt on märtsikuu on periood, kus naudid emotsionaalset rahulolu ja sotsiaalset populaarsust. Võid isegi soojendada üles varasemad sõprussidemed.  Kuu viimastel päevadel võivad ootamatult märku anda töö- või terviseprobleemid. Seega leia aeg-ajalt mõni hetk puhkamiseks.

Veebruar 2013

Käesoleval kuul suudad eelkõige üllatada neid, kes omavad mingit võimu ja kontrolli sinu üle, nt ülemus, vanemad jne. Sinust õhkab sarmi ja graatsilisust ning seda eriti 6-7 kuupäeva paiku. Sellegipoolest võib sinu isiklik elu veebruaris olla nagu Tivoli atraktsioon oma tõusude ja mõõnadega. Pinged partneriga võivad haripunkti jõuda 11 veebruari paiku, mis sel hetkel võib tunduda sinu jaoks kindlasti murettekitav, kuid see kõik on ajutine ja peagi mööduv. Sõpradega läbikäimine on veebruarikuus väga aktiivne. Ette võib tulla mitmeid tavapäratuid situatsioone, mis hoiavad sinu igapäevaelu rutiinist eemal. Ühtlasi tasub sul olla paindlik ja avatud meelega, sul on mida teistelt ja teiste vahendusel õppida. Rahaline seis näitab veebruaris paranemise märke ja ka järgnevad kuud tõotavad tulla samasugused. Nii mõnigi sõnn võib veebruaris saada või osta endale midagi sellist, mida on alati endale soovinud. 25 kuupäev on seotud romantikaga, kuidas või kellega täpsemalt, see selgub juba nimetatud kuupäeval ;)

Jaanuar 2013

Sa alustad uut aastat suure entusiasmiga. Jaanuar on suurepärane kuu reisimiseks ja avastusretkedeks, samas karjääri ja reputatsiooniga seotud teemad võivad visata vimkasid. Kedagi võib ees oodata edutamine või palgatõus, kellelgi on suured plaanid kogutud säästude eest millegi hinnalise ja kauaunistatud asja ostmiseks. Kui sa oled kaalunud reisile mineku plaani või täiendada oma teadmisi kursustel, siis jaanuar soosib seda kõike. Sinu seiklusjanu on küll kõrge aga oma tähelepanu nõuavad ka karjääri ja tööga seotud teemad. Suurepärased kuupäevad tööintervjuudeks, laenutaotlusteks, uute projektide alustamiseks jne on 15 kuni 18 jaanuar. Sel ajal oled lihtsalt vastupandamatu. Kuu viimasel nädalal võib ette tulla konflikte kallimaga, vanematega või teiste pereliikmetega. Sel ajal ei pruugi nad olla just kõige toetavamad.

Detsember 2012

Detsembris on sinu jaoks jätkuvalt tähtsal kohal suhted lähedastega. Sul on kihk seikluste või uute asjade  järele, seega proovi uusi asju harmooniliselt jagada rutiinsete tegevustega. Mine näiteks mõnele uuele kursusele, tee reisiplaane või muud taolist, mis natukenegi erineks igapäevarutiinist. Käesoleval kuul jälgi hoolega rahaga ja sissetulekuga seonduvat. Oled heldem kui tavaliselt ja see on loomulikult positiivne kuna jõulud on andmise aeg. Kuid sellega võib kaasneda raha laenamine ja uuel aastal võid tunda kahetsust, et kinkide ostmiseks suure summa raha laenasid.  See on hea kuu lähedaste inimestega suhtlemiseks ja suhete tugevdamiseks, kuigi võib tekkida olukordi, kus pead kaitsma või selgitama omi kombeid ja käitumist. Kuu lõpp võib tuua mingi tähtsa uudise, kauaoodatud reisi või võimaluse, millest oled ammu unistanud.

November 2012

Novembris tuleb sul tegeleda suhete valdkonnaga ja eelkõige pühendumisega seotud teemadega. Antud teema on sinu jaoks kõigest algus ja ilmselt võib teema veel õhus olla paar aastat. Töö ja tervis käesoleval kuul probleeme ei valmista ning sotsiaalne läbikäimine on samuti täiesti keskpärasel tasemel. Küll võib armsam sulle ette heita, et sa veedad  laste või sõpradega rohkem aeg kui temaga. Kui oled vallaline, siis ole uueks suhteks valmis kuu teisel poolel. Pooleliolev raske suhe võib jääda seljataha. Novembris võid tunda meeletut soovi minna reisile. Kuu viimasel nädalal  annab keegi sulle laenu või toetab muul moel. Tähtsaid projekte ja teemasid ära jära unarusse, kui vajad abi, siis hetkel on õige aeg seda küsida.

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!