EEVA naistekas

Teisipäev, 16. July 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Raadio 2 paneb sinu abiga kokku Unistuste Bändi

Raadio 2 muusikaküsitluse Aastahitt raames selgitatakse juba kuuendat korda välja Eesti muusikute ideaalkooslus ehk Unistuse Bänd 2011. Kuna valitav koosseis peab olema uhiuus, saab hääletada vaid nende poolt, kes pole varem Unistuste Bändi kuulunud.

Unistuste Bändi ellukutsumine on Raadio 2 vastutava toimetaja Sten Teppani sõnul aastalõpu sagimiste tõttu alati suur väljakutse. “Vaatamata kõikvõimalikele ootamatustele annavad pillimehed endast alati maksimaalse, et harjumatu seltskonnaga musitseerimine võimalikult hästi õnnestuks. Tulemus on end seni igati õigustanud,” ütles Teppan ja lisas, et bänd esitab alati töötluse mõnest tuntud hitist, mis kahel korral on olnud välismaine ning kolmel puhul kodumaine laul.

Seni on Unistuste Bändis kaasa teinud 30 muusikut, nende seas näiteks Tanel Padar, Lenna Kuurmaa, Elmar Liitmaa, Paul Oja, Danel Pandre, Tomi Rahula, Kristo Rajasaare, Rein Rannap, Mihkel Raud, Koit Toome, Raul Vaigla, Robert Vaigla, Lauri Õunapuu ja paljud teised.

Unistuste Bändi täielik koosseis selgub vahetult enne pühi ning kooslus astub üles esimest ja viimast korda R2 Aastahiti galal 6. jaanuaril 2012.

Unistuste Bändi liikmeid ja lõppeva aasta lemmiklugusid saab hääletada interneti-aadressil www.r2.ee/aastahitt. Aastahiti maratonsaade algab 6. jaanuaril Raadio 2 eetris kell 12 ja ülekanne ETVs kell 19.30.

EEVA


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Pere & vaba aeg Reisijutud Uudised Raadio 2 paneb sinu abiga kokku Unistuste Bändi