EEVA naistekas

Pühapäev, 01. October 2023

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Naiste moebränd Silvian Heach avab oma esimese esinduspoe Eestis

SH kutse

Uus ja taskukohane Itaalia moebränd Silvian Heach avab oma esimese esinduspoe uksed Eestis. Ametliku avamispeoga avatakse kauplus Viru Keskuse 2. korrusel juba sel neljapäeval, 25.aprillil kell 18.00. Külalisi ootab omapärane moelavastus, mille raames näidatakse elegantset ja kirglikku Silvian Heachi kevadist kollektsiooni ning meeleolu loovad DrumAttack glamuursed naistrummarid oma vägeva trummishowga.

“Silvian Heachi moebränd on Eestis veel uus ja värske, kuid Itaalias ja mujal Euroopas väga hinnatud ja tuntud just trenditeadlike naiste seas. Kuigi Silvian Heachi kaubamärki on Denim Dreami kauplustes ja e-poes müüdud vähem kui aasta, on see moekate eestlannade poolt väga hästi vastu võetud, kuna ta on taskukohane, värske ja uudne ning teeb shoppamisest meeldivaima elamuse kui kunagi varem! “räägib Põldma Kaubanduse AS turundusjuht Kaidi Laev.

Avamispeo esimesi külastajaid ootavad kinkekotid, kuhu on ära peidetud ka erineva väärtusega kinkekaardid ning lisaks on kogu kaup veel 15% soodsam.

Silvian Heachi bränd sündis Itaalias 2002. aastal ja seda iseloomustab elegants, naiselikkus ja ehe kirg. Silvian Heachi brändi toodetes on uudsust, värskust ning veidi ka luksust, et pakkuda oma sihtgrupile parimaid palasid moemaailmast ja positiivset meeleolu.

Vaata ka Silvian Heachi kevad-suvist kollektsiooni pildistamise videot: http://www.youtube.com/watch?v=1rZZxhZoPcY

Toimetas: EEVA


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Uudised Naiste moebränd Silvian Heach avab oma esimese esinduspoe Eestis