EEVA naistekas

Reede, 12. July 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Mida usaldada - soovitust või reklaami?

Likeroom

Me kõik tahame kogeda parimat! Osta parimaid kaupu, kasutada parimaid teenuseid, käia parimates kohtades! Tänavad on täis suuri ja ilusaid reklaamplakateid ning kõikjalt vaatavad vastu üleskutsed ja kampaaniad, kus igaüks väidab, et just tema toode või teenus on kõige parem. Kuid kas me saame langetada otsuse ainult reklaami põhjal?

Kas oled tähele pannud, et eelistad enamasti just seda, mida keegi on soovitanud?

Soovitusportaali Likeroom.eu eesmärgiks on tunnustada ja esile tõsta just neid Eesti tooteid ja teenuseid, mis seda tõeliselt väärivad! Me kõik kogeme iga päev midagi head. Näiteks vaimustume põnevast filmist, huvitavast jalgpallikohtumisest, hõrgutavast õhtusöögist või Lexuse viimasest mudelist. Kuid alati on inimesi, kes alles otsivad oma küsimustele vastuseid. Jagades teistele soovitusi oma igapäevastest headest kogemustest, aitad levida sellel mis on hea! Sirvides teiste kogemusi Likeroomis, saad ülevaade toodetest ja teenustest mis väärivad proovimist ning vajadusel küsida ka soovitust. Sel moel kogemusi vahetades loomegi mitmekülgse infobaasi, kus kokku saab kõik hea!

Likeroomis saad ka oma arvamust avaldada ja eelistusi näidata, vastates erinevate ettevõtete poolt püstitatud küsitlustele. Siit leiad ka auhinnamängud, milles osaledes on võimalik võita erinevaid auhindu lihtsalt oma arvamuse avaldamise eest.
Ärgem siis hoidkem oma arvamust ainult enda teada – jagagem seda, sest iga arvamus loeb!

http://likeroom.eu/


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Meelelahutus Mida usaldada - soovitust või reklaami?