EEVA naistekas

Laupäev, 25. May 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Lõvi

Suur lõvi

LÕVI (naine)
24. juuli - 23. august

Mõjutav planeet: päike
Element: tuli
Metall: kuld
Õnnevärv: kuldne, oranž ja punane
Õnnepäev: pühapäev
Õnnekivi: sardoonüks, merevaik ja rubiin
Õnnenumbrid: 1, 4, 10, 13, 19, 22

 

Iseloomustus

Kas oled viimasel ajal kuulnud Lõvi möirgamas? Kui sa tunned mõnda Lõvi, siis tõenäoliselt oled. Ja kui sul on väga vedanud ja oled olnud väga-väga tubli, siis ilmselt oled kuulnud Lõvi ka nurrumas.

Reeglina paistab Lõvi rahvamassist hästi silma – ta on kõige kõlavama naeruga, säravama naeratusega ja kõige enesekindlama olekuga. Ta on kirglik, mänguhimuline ja väga elav. Lõvi on temperamentne ja ta võib küüned paljastada, kui sa astud üle piiri, seega käitu selle kiisuga ettevaatlikult. Kui ta on keevalises meeleolus, siis on targem leevendada seda komplimentide ja kingitustega.

Lõvi on intelligentne, vaimukas, tugev ja loominguline, mistõttu leidub neid enamasti kunsti ja meelelahutusega seotud valdkondades. Kuulsad Lõvid, kes on möiranud end edukaks, on näiteks Jennifer Lopez, Charlize Theron, Halle Berry ja Madonna.

Lõvi armastuses

Lõvi puhul ei ole olemas nö halli ala, on kas kõik või mitte midagi. Intensiivsus ja kirg, mis iseloomustavad iga aspekti Lõvi elus, iseloomustab ka nende armuelu. Kõige suurem tõenäosus leida just selline armastus koos tõusude ja mõõnadega, mida kirjeldatakse raamatutes ja filmides, on Lõviga. Ta asetab armastuse oma universumi keskele ja nõuab, et samaga vastab talle ka väljavalitud mees ning ta ei lepi millegi vähemaga. Lõvi armub üsna kergesti ja kui ta armub siis täielikult ja sügavalt. See ei tähenda loomulikult, et ta on kerglane ja seob ennast kellega iganes, vaid õige kosilase tekkimisel lööb armutunne kiiresti lõkkele. Lõvi on territoriaalne armastaja, mis tähendab, et ta võib võtta oma armsamat kui enda omandit ja seetõttu teised huvilised peavad arvestama tema teravate küüntega.

Lõvi suhtes

Lõvi on väga truu oma partnerile ja ta ootab, et ka tema partner oleks samamoodi pühendunud, unikaalne, iseseisev ja tugev isiksus. Lõvi ei otsi enda kõrvale hooldajat vaid pigem jahikaaslast, kellega koos astuda läbi elu. Vastutasuks on ta truu, soe ja helde. Suhe Lõviga on alati lõbus – ta vihkab rutiini ja pidevalt mõtleb kuidas süstida muutusi ja draamat ühisesse ellu. Aegajalt võib see tunduda justkui tulega mängimine, kuid selline kunagi-ei-tea-mis-võib-juhtuda-järgmisena suhe Lõviga on seda adrenaliini väärt. Lõviga ei hakka kunagi igav. Lõvi sobib kõige paremini kokku Kaksikutega, Amburitega ja Kaaludega.

Lõvi sõbrannana

Lõvi iseloomustab kõige paremini soe hing ja särtsakus. Kõik imetlevad tema energiat ja entusiasmi. Lõvi on reeglina seltskonna hing, tema märkmik on tulvil kontakte ja tema päevaplaan on täis pikitud erinevaid kohtumisi. Ja siin pole imestada midagi, sest Lõvid on helded olendid ja nad hellitavad oma sõpru luksuslikult. Lõvi on parim sõbranna, keda tahta. Ta on oma sõbrannade jaoks alati olemas ja andestab kõik, väljaarvatud reetmise.

Lõvi magamistoas

Lõvi jaoks on seks tähtis, isegi väga tähtis. See on vahetu võimalus näidata, kui ihaldusväärne ta partnerile on. Lõvid armastavad seksikat pesu ja enamus Lõvisid haaravad magamistoas initsiatiivi. Ta on seiklushimuline ja valmis proovima kõike. Ta on armatsemises väga osav ja oskuslik, rahuldab partnerit ja ootab sama ka vastu. Lõvile meeldib kui teda silitatakse ja hellalt paitatakse tema nahka.

Lõvi ja mood

Džungli kuninganna riietumisstiil on täiuslik igal ajahetkel. Ta armastab luksust, riided ja aksessuaarid ei pea olema ainult kallid vaid ka eksklusiivsed. Lõvi ei näe kunagi välja tavaline või labane, sest tal on täiuslik maitse ja stiil on tema jaoks väga tähtis. Lõvi suudab välja kanda ka kõige dramaatilisemad ja ekstreemsemad moetrendid oma kaasasündinud enesekindlusest tulenevalt. Tema enesekindlus veenab teda, et ta näeb hea välja kõiges, mida ta kannab. Talle meeldivad materjalidest eelkõige siid ja kašmiir. Hallist rahvamassist eristumiseks on Lõvi jaoks tähtsal kohal aksessuaarid ja silmapaistev soeng. Juurde ebatavaline paar kingi, mis kaunistatud nt sulgedega, läikivatest kividest kaelakee ja võib kindel olla, et Lõvi ei jää kellelegi märkamatuks.

Kuuhoroskoop

Mai 2015

Viimasel ajal on nii mõndagi toimumas sõprussuhete ja karjääri valdkonnas ning see jätkub ka käesoleval kuul. Siiski juba alates 3 kuupäeval tõmmatakse sinu tähelepanu isiklikele asjadele ja probleemidele kodus. Aeg on sukelduda kodustesse asjadesse ja taastada tasakaal. Maikuus märgatakse sind rohkem kui tavapäraselt ja sa oled igati valmis kõiki ära kuulama ja toetama. 17-22 kuupäeva paiku jälgi mida ütled, eriti sotsiaalmeedias ja sõpradele kuna võimalus vääriti mõistmiseks on suur. Sel kuul võib esineda ka ebaselgust finantsides või armuelus ja sul tuleb sellega tegeleda. Kuu teisel poolel naudid privaatseid ja rahulikke hetki, kuigi vahele võib tulla ka suhtedraamat. Juuni tõotab tulla hea kuu uute võimaluste osas, kuid paljuski oleneb see ka sellest, kuidas lähened erinevatele valdkondadele sel kuul.

Aprill 2015

Aprillikuus on põhifookuses karjäär ja töö. Kuu alguses võivad väiksed probleemid kasvada suurteks probleemideks kui nendega kohe eos ei tegele. Kui probleemid lahendatud ja tolm hajunud, siis oled üsna kindel, kuidas edasi liikuda. Ühtlasi võib käesoleva kuu alguses tekkida vajadus prioriteetide seadmiseks ja valikute tegemiseks kuna tegemist on väga kiire kuuga ning kõike vajalikku ära teha ei jõua. Suhtlemisel on sel kuul sinu sõnadel suur kaal, inimesed kuulavad sind ja võtavad sinu nõu kuulda. See tõstab sinu enesekindlust oluliselt. Kui töö või tervisega seonduvalt on sinu elus viimasel ajal esinenud teatud survet, siis aprillikuu keskpaiku see surve taandub ja jääb tahaplaanile. 17 kuupäeva paiku võib esineda pingeid mõne autoriteetse isikuga sinu elus, kelleks võib olla näiteks ülemus või vanemad. Isegi kui esineb väheseid pingeid, liigud üdises pildis õnnelikuma elu suunas.  Alates 21-22 kuupäevast oled tulvil energiat ja oma parimas vormis.

Märts 2015

Kuu esimesel nädalal otsid võimalusi, kuidas viia ellu parandusi ja täiustusi, mis aitaksid tõsta sinu elukvaliteeti. Märtsis on oluline vabaneda asjadest ja olukordadest, mis sind piiravad. Piiravateks asjadeks võivad olla nii suhtumine, senised elutingimused, enda kehtestatud piirangud või isegi suhted. Kuu esimesel nädalal võivad vajada ülevaatamist projektid või tööd, mis juba ammu tehtud ja unustatud. Tööl naudid märtsikuus pigem isetegemist kui meeskonnatööd. Käesoleval kuul võid kohata kedagi minevikust, kes aitab sul näha praegust olukorda selgemalt. 10-16 kuupäeval on toimumas erinevad muutused või muudatused, mis puudutavad nii sind kui inimesi sinu ümber. Palju Lõvid on hiljuti juba oma ilustiili muutnud ja need kes seda veel teinud pole, leiavad motivatsiooni selleks käesoleval kuul. 20 kuupäeva paiku võib tekkida vajadus võtta ohjad enda kätte finants- või intiimvaldkonnas. Sellest kuupäevast algab ühtlasi periood, mille jooksul on võimalik endast eemale peletada halvad harjumused või vähendada oma sõltuvust kellestki/millestki.

Veebruar 2015

Käesoleval kuul tuleb sul tegeleda erinevate suhetega, eelkõige partnerlus- ja sõprussuhetega. Veebruaris võib pinna alt välja ujuda nii mõndagi ja võid avastada, et mõned inimesed sinu elus võivad tunda end kõrvalejäetuna või tunda, et nendega pole arvestatud. Sel kuul on sul võimalu seda kõike ka muuta ja taastada tasakaal. 9-12 kuupäeval väldi vigu ja vääriti mõistmisi, eriti kui tegeled teiste inimestega, läbirääkimistega või lepingutega. 18 kuupäeval tunned vajadust keerulisem aeg selja taha jätta ja valgelt lehelt alustamine paistab olevat ainuvõimalik valik. Alates 19-20 kuupäevast muutud oluliselt enesekindlamaks ja elujõulisemaks. 22 kuupäevaks tunned end ideaalselt, mänguliselt ja elavana. Sinu entusiasm kasvab, sinu huvi välismaailma vastu samuti ja soov õppida uusi asju on tugev. Sul võib tekkida romantiline side kellegagi, kes on sinust kaugel või kellest sa seda oodatagi ei osanud. Kuu viimasel nädalal muutud distsiplineeritumaks, eriti puudutab see loometööd kus kasutegur on koheselt nähtav.

Jaanuar 2015

Jaanuar on kiire kuu sinu jaoks, pead tegelema mitmete detailidega, mis puudutavad tööd, projekte, kodu, igapäevarutiini ja tervist. Tööl oled loominguline, naudid ja oled uhke selle üle, mida teed. Välistatud pole, et pead sel kuul haarama ohjad enese kätte ja asuma eestvedaja rolli. Samas esineb kuu alguses hetki, mil sa pole väga produktiivne kuna pöörad rohkem tähelepanu sotsiaalsele läbikäimisele. Sel kuul vajad kallima lähedust rohkem kui tavaliselt. Partner on see, kes aitab sul endast paremini aru saada ja aitab kaasa eneseleidmise protsessis. Põhirõhk sel kuul on pigem sõnal „meie“ kui „mina“. Kui oled vallaline, siis oled valmis sööstma suhtesse.  Sa vajad teiste inimeste toetust, seltsi ja energiat ning teised ootavad neid samu asju ka sinult. Sel kuul on oluline kaasata oma tegemistesse ka teisi, mitte olla üksik hunt. Kuu viimasel nädalal võid kasvatada oma sissetulekut märkimisväärselt tänu partnerile või muutub oluliselt intensiivsemaks teie intiimelu.

Detsember 2014

Sel kuul on mida tähistada, ees ootavad jõulud ja aastavahetus. Juba kuu alguses üritad leida paremat tasakaalu tööle ja isikliku elule kuluva aja vahel. Alates 4 detsembrist tulevad päevakorda probleemid või pinged suhtes, mis on pikemalt pinna all hõõgunud. Aeg on neid tuulutada ja leida lahendusi. Kui oled oodanud õiget aega, siis 4-6 kuupäeva paiku on hea aeg uudiste avaldamiseks või teadaannete tegemiseks. Kui oled viimasel ajal panustanud liigselt naudingutele, siis alates 8 kuupäev toob sind tagasi maa peale ja paneb sind mõtlema ning vajadusel elustiili kohendama. Mõnede jaoks võib see kuu tuua muudatusi lähisuhtes või suhtes lastega. Alates 20 detsembrist kuni 12 jaanuarini saadab sind tugev positiivne energia, mis aitab sind eriti suhete, hariduse ja reisimise valdkondades. Suhe kallimaga näitab paranemise ja edasiliikumise märke ning muutub üldse selgemaks. Aasta viimasel nädalal võib hobi muutuda tööks ja armastus muutuda tõsisemaks.

November 2014

Ka sel kuul on olulisel kohal pere ja kodu. Pinnale võivad kerkida ja tähelepanu ning lahendusi vajada vanad pereprobleemid. 6 novembril võib tekkida ootamatu vajadus tegeleda karjääri- või maineküsimustega. Viimasel ajal võib sul olla tunne, et olened kellestki teisest ja sul pole energiat ega julgust seda situatsiooni muuta või sa ei tea, kuidas seda olukorda muuta. Kui võimalik, siis tööl olles vali oma töötempo kuna teiste tempo järgi tantsimine pole sel kuul sinu tugevaim külg. Käesoleval kuul tasub kuulata oma keha ja selle signaale, ära kurna ennast liigselt ja võtta aega puhkamiseks. Sel kuul üritad vältida harjumusi, mis vähendavad sinu produktiivsust ja selle asemel pühendud nendele omadustele, mis aitavad teenida suuremat eesmärki. Kuu viimane nädal toob sinu ellu spirituaalset energiat ja tunned end nooremana. See võib olla käesoleva aasta kõige loomingulisem ja väljendusrikkam periood ning paljude jaoks ka kõige romantilisem periood.

Oktoober 2014

Käesoleval kuul oled kui toimekas mesilane. Tegeled korraga mitme asjaga ja leiad lahendusi mitmetele probleemidele. Oled sel kuul küll perekeskne aga esineda võib nö peresisest võimuvõitlust. Samas oled sa võimeline edukalt kõike siluma, sinu sõnad on kõigi jaoks rahustavad. Sinu intellektuaalsus ja rõõmsameelne hoiak aitavad sind konfliktide lahendamisel edukalt. Kuni 15 kuupäevani võiksid vältida oluliste otsuste langetamist, võta aega süvenemiseks. Sel ajal võib pinnale ujuda ka miskit, mis on olnud peidus ja vajab nüüd sinu tähelepanu. See miski võib proovile panna sinu isiklikud veendumused.  Alates 23 kuupäevast oled romantilisel lainel, kohati isegi sentimentaalne ja nostalgiline ning vajad rahulikku ja stabiilset atmosfääri. Alates 26 kuupäevast võib kasvada sinu töökoormus, kuid sul on piisavalt energiat, et sellega toime tulla. Sel ajal võib olla sul raske harmooniliselt teiste töökaaslastega koos töötada. Kui tunned end eriti vihase ja rahutuna, siis ürita hetkeks aeg maha võtta ja tegeleda asjadega, mis sulle rahuldust pakuvad.

September 2014

September võib olla sinu jaoks aasta parim kuu kui me räägime ärist või rahast. Sa ihaldad nautida elu, võib esineda soov alustada äritegevusega ja vajadusel suudaksid selleks ligi tõmmata vajalikud ressursid kuna tunned end tugeva ja kindlana. Samas esineb selles kõiges ka teatud ebakindlust ja pead seetõttu asjad enese jaoks hästi läbi mõtlema. Kuu esimesel nädalal võivad sind kimbutada väiksemad terviseprobleemid ja parandamist võib vajada enesedistsipliin. Alates 13 kuupäevast on fookuses hobid, loomingulised tegevused ja romantika. Alates 22 kuupäevast võib tekkida motiveeritud soov (taas)liituda mõne fitnessi- või terviseprogrammiga. Kuu viimasel kümnel päeval võib ette tulla suurepäraseid võimalusi või kohtud kellegi erilisega. See on ühtlasi väga romantiline ja loominguline periood, sa näed järsku võimalusi seal kus varem nägid ainult takistusi. Kuu viimasel nädalal oled väga uudishimulik ja seltsiv.

August 2014

Kui sinu elus esines eelnevalt ebakindlust ja mingil määral käegalöömist, siis nüüd saab alguse uus peatükk sinu elus, kus oled enesekindlam ja avatum. Põhilisteks väljakutseteks sel kuul on seoses kodu, pere ja iseendaga. Augustikuus oled justkui tõkkejooksja, kelle teel esineb tõkkeid, kuid ületad need siiski edukalt. Koduses elus võib esineda pingeid, võib tekkida konflikt pereliikmetega kuna nende plaanid ei kattu sinu plaanidega ja seda eriti 8-9 ja 25-27 kuupäeva paiku. Tähelepanu vajavad ka armastus ja suhted kuna kuu alguses esineb ebakindlust neis valdkondades ja sa ei oska võtta konkreetset seisukohta. 10 kuupäev toob rohkem selgust, hetkeemotsioonid vaibuvad ja võtad kuulda oma südame häält. Alates 12 kuupäevast liiguvad asjad ülesmäge, oled atraktiivne ja suudad mõjutada olukordi ja inimesi oma elus ning sinu soovid ja vajadused on oluliselt selgemad. Oled võimeline jätma oma hirmud seljataha, tegema rahu nii teiste kui endaga ja suudad jagada oma õnne ka lähedastega. Alates kuu keskpaigast pöörad rohkem tähelepanu ka praktilistele asjadele ning alates 23-25 kuupäevast suunad energia töövaldkonda.

Juuli 2014

Juulikuu alguses tunned suurt vajadust isikliku ja privaatse aja järele. Soovid jõuda erinevates asjades ise selgusele, mitte lasta välisel maailmal ennast mõjutada. Ühtlasi hoiad sel kuul palju asjad ja mõtted enda teada. Alates käesolevast kuust saab alguse natuke enam kui aastapikkune tsükkel, mis toob esile parima osa sinust. Sinu isiksus on suurem kui elu ise ja sa enesekindlalt tead, mille poole pürgida. Sel kuul paranevad suhted sõprade ja töökaaslastega ning kasvab tööalane motivatsioon. 12 kuupäeva paiku võib ette tulla situatsioon, mis tuletab sulle meelde kas töö- või tervisealase kohustuse, mis vahepeal on tahaplaanile jäänud. Alates 26 kuupäevast muutub sinu elutempo rahulikumaks, mis annab võimaluse rohkem panustada peresse ja kodusesse ellu. Tähelepanu võivad juulis ja augustis vajada need kodused probleemid, mis on seni lahendamise asemel ootele pandud. Alates 22-24 juulist kasvab sinu isiklik mõju ning 26 kuupäev võib tekitada sinus soovi muuta oma isiksust ja väljanägemist.

Juuni 2014

Käesoleval kuul on olulisteks märksõnadeks isiklikud huvid ja projektid, ajaveetmine sõpradega ning eneseharimine. Ja seda kõike positiivses võtmes. Ühistes tegevustes sõpradega võid olla just sina eestvedaja rollis. Oled innukas, pühendunud, kuid mitte väga motiveeritud kui asi puudutab tööd või rutiinseid tegevusi. Antud kuu on ideaalne uute kontaktide loomiseks ja suhtlemiseks ning tihtilugu oledki sina algataja pooleks. 18-19 kuupäeval unista, soovi ja mõtle tuleviku peale, need kuupäevad on selleks nagu loodud. Nendel päevadel sündinud ideed on pikaajalised ja tugevad. Juunikuus oled üldiselt sarmikas ja loominguline ning jätad kõigile hea esmamulje. Sinu kallim võib sel kuul olla eriti abivalmis ja toetav. Suure entusiasmiga sukeldud huvidesse ja projektidesse, mille oled juba kõrval pannud ja äragi unustanud. Kuu viimane nädal pühenda võimalusel endale ja oma mõtetele.

Mai 2014

Mai on väga hea kuu eneseväljendamiseks kuna oled kompetentne ja tähelepanelik. Olulisel kohal sinu jaoks sel kuul on isiklik elu, mistõttu mõned inimesed võivad tunda end kõrvalejäetuna kuna kaldud rohkem tegelema oma huvidega ja isikliku ruumivajadusega. Pingete vähendamiseks pööra vähem tähelepanu sellele, mida teised arvavad ja teevad, pühendu iseendale. Oled käesoleval kuul üsna hõivatud ja seda positiivses võtmes st oled võimeline liikuma edasi ja tegema edusamme, selle asemel et tegeleda ainult probleemide lahendamisega.  Igapäevamured ei vaja suurt tähelepanu ja sellest tulenevalt saad tegeleda globaalsemate asjadega. Tööl võivad sinu originaalsed ideed pälvida ülemuste heakskiidu. Intiimne lähedus kallimaga tõstab sel kuul sinus turvatunnet. Kui juhul oled teiste pilkude eest varjatuna töötanud mõne projekti või idee kallal, siis nüüd sellega välja tulles võib see osutuda üsna tulusaks.

Aprill 2014

Aprill pole sinu jaoks rutiinne kuu, pigem on see rahutu ja tegevusterohke. Sinu päevakava on tõenäoliselt erinevatest tegevustest üle koormatud. Igapäevatööd ja –rutiine võivad häirida sisemine rahutus ja kohustused teiste ees. Kuigi sa kaldud kõiki aitama ja toetama, siis kusagilt läheb piir ja oled valmis selle piiri ka tõmbama, kui tunned energia- ja ajapuudust. 14-15 aprillil võib võimust võtta pahameel, jälgi tähelepanelikult omi sõnu kuna need võivad viia suuremate vaidluste ja tülideni. Tõeliselt maagilisi momente võib sel kuul esineda intiimsfääris. 10-11 ja 17-20 kuupäev on suurepärased intiimseteks hetkedeks ja kiindumuse väljanäitamiseks. Võid kohtuda loominguliste ja vaimsete inimestega ning avastad, et sul on nendega palju ühist. Sinu kujutlusvõime on võimas ja oled suuteline nägema ilu ebatavalistes kohtades. Oled suuteline lähenema loominguliselt praktilistele asjadele ja ka tööle. Kui oled aga aheldatud töölaua taha, siis tunned suurt vajadust põgenemiseks ja rutiinist eemaldumiseks. Aprilli lõpus võib sulle pähe turgatada mitmeid rahateenimisvõimalusi.

Märts 2014

Märtsis võivad saada sinu finantsid kena tõuke suurenemise suunas. Käesolev kuu on hea tuludeklaratsiooni täitmiseks, eelarve koostamiseks ja ka laenu taotlemiseks, kui seda vaja peaks minema. Üldiselt oled sel kuul pigem eraklik kui suur suhtleja ning kaldud vajadusel vältima ja põgenema. Märtsikuu elutempo on sinu jaoks väljakutse omaette. Kodused kohustused ja tööülesanded võivad tunduda isegi hirmuäratavad. Võib esineda erimeelsusi järeltulijate, naabrite või tuttavatega. Suhe kallimaga seevastu on tulvil armastust ja positiivset energiat. Kallima jaoks oled väga sarmikas ja vajadusel oled suuteline lahendama kõik lahkhelid ja nägelemised mõistlikult ja loogiliselt. Käesoleval kuul panustad omajagu ka teiste aitamisse, üritad teha teisi õnnelikuks ja see tuleb sul edukalt välja. Hoia oma silmad lahti, teisi aidates võib tekkida huvitav võimalus ka sinu jaoks.

Veebruar 2014

Veebruaris soovid eelkõige kanda hoolt oma lähedaste ja armastatu eest ning üritad maksimaalselt arvestada nende vajadustega. Erinevalt eelnevatest nädalatest oled sel kuul diplomaatiline ja valmis kõige osas läbi rääkima. Samas ära unusta, et oled ise oma õnne sepp ja teistel on selles oluliselt väiksem roll mängida. 14 kuupäevaks seevastu nõuavad sinu enda vajadused ja tunded tähelepanu. Seetõttu on oluline leida tasakaal enesele ja teistele pühendumise osas. Käesoleval kuul oled tulvil ideid ja arvamusi ja kohati võib olla keeruline keelt hammaste taga hoida. Oled kärsitu, kui asjad ei liigu edasi sellises tempos ja suunas nagu ootaksid. Seoses uute tööülesannete või projektidega ole tagasihoidlik, ära võta endale kohustusi rohkem kui suudad hallata – sinu taldrik on juba niigi ääreni täis.

Jaanuar 2014

Suure osa sinu ajast jaanuarikuus võtavad rutiinsed tegevused nagu töö ja igapäevatoimetused. Aegajalt võid tunda, et sind tõmmatakse korraga mitmes suunas ja see kulutab suurel määral sinu energiat. Võimalik, et sul tuleb tööl olles töösse suhtuda natuke soojemalt ja pingutada natuke rohkem, sest tööülesannetesse leigelt suhtumine võib kaasa tuua probleeme. Üldiselt kipud sa sel kuul tegema väga palju asju teiste heaks ja sellest tulenevalt võib ramm otsa saada 15 kuupäeva paiku, kui tunned vajadust aeg maha võtta. Käesoleval kuul võid aegajalt tunda end väsinuna, kuid 24 kuupäeva paiku saad täiendava koguse energiat. Sel kuupäeval kallim või lähedane inimene sinu elus jagab sinu visiooni tuleviku osas ja süstib sinusse enesekindlust. Võimalik, et ühel jaanuarikuu hommikul äratab sind ootamatult uus huvi või projekt, millega tegelema hakkad. 30 kuupäev toob positiivset energiat suhetesse ja armastusse üldiselt.

Detsember 2013

Jõulukuul suunad oma tähelepanu hobidele, naudingutele, lastele ja romantikale. Just need valdkonnad on sinu jaoks võtmetähtsusega sel kuul. 4-12 detsember on suurepärane aeg uueks loominguliseks ettevõtmiseks. Oled pühendunud, enesekindel, atraktiivne ja rohkem tegutsemisvalmis kui tavaliselt ning “ma suudan” suhtumisega on edu garanteeritud.  Oled ühtlasi ligitõmbav ja teisi innustav. Loomingulisus on käesoleval kuul haripunktis ning sul on võimalus avastada uusi ja põnevaid meetodeid enese väljendamiseks. Kui oled hetkel seotud mõne loomingulise projektiga, siis oled suuteline projekti tooma uue vaatenurga. Kui oled vallaline, siis uue romantilise suhte tekkimine on sel kuul üsna võimalik. Sel kuul naudid sellist tegevusterohket perioodi, kuid 10-12 kuupäevadel tunned tõsist rahulolu, kui saad end pere seltsis välja puhata ja end hetkeks välja lülitada. 17 kuupäeval võib sinu tähelepanu või abi vajada lähedane sõber. Kuu viimasel nädalal võib tekkida vajadus ümber teha eelnevalt täidetud tööülesanne või tähelepanu vajada tervis.

November 2013

Pealtnäha pole november nii produktiivne kuu kui teised kuud, kuid tegelikkuses punud pesa, kogud ressursse ja valmistud saabuvateks kiiremateks kuudeks. Sel kuul võid kaaluda suuremat muutust, mis võib mõjutada oluliselt isiklikku ja tööalast elu. Käesoleval kuul pole otstarbekas võtta suuri riske, kuigi oled enesekindel kui näed näiteks võimalust kiireks sissetuleku suurendamiseks. Tähtsate otsuste langetamisel ära kiirusta, isegi kui tunned survestamist ja seda eriti enne 10 kuupäeva. Novembris võivad pinnale kerkida ja tähelepanu vajada varasemad perega seotud probleemid. Võid tunda, et pead haarama ohjad enese kätte ja võtma asju tõsisemalt, et probleemid lahendatud saaksid. 17 kuupäeva paiku võib sinu tähelepanu seevastu vajada töö, karjääri või reputatsiooniga seonduv. Tööl võib tekkida vajadus rohkem suhelda või kellegagi läbi käia. Kuu viimasel nädalal võib läbi sotsiaalse läbikäimise tekkida uusi võimalusi ja tulevikuväljavaateid.

Oktoober 2013

Kuni 15 oktoobrini pakatad energiast ja visadusest ning avaldad kõigile muljet. Sel kuul ei pea sa seikluste otsimiseks vaeva nägema, seiklused leiavad sind ise. Käesoleval kuul oled väga suhtlemisaldis, valmis arutlema kõikvõimalikel teemadel siin päikese all. Alates 7 kuupäevast on sinu jaoks olulisel kohal romantika ja loomingulisus ning see väljendub ka sinu käitumises. 16 oktoobrist alates võivad kasvada sinu kohustused kodu ja pere ees ning võib ühtlasi esineda tõsisemaid või pettumust valmistavaid olukordi, millega tegelema pead. Vajadusel ole andestav, arusaav ja toetav. Kuu teisel poolel lööb sinus välja sõjakam pool, oled valmis nõudma tehtud tööl eest väärilist tasu ja lugupidamist. See võibki kaasa tuua täiendava rahavoo, mille saad investeerida kodusse ja peresse.

September 2013

Septembris oled tulvil energiat ja sinu emotsioonid on laes kuni kuu viimase nädalani, kui saabub rahulikum periood. Käesoleval kuul oled hõivatud igapäevaprobleemide lahendamistega ja isiklike plaanide elluviimisega. Kui septembris on tegevusi, mis eeldavad sinult organiseerimist ja eestvedamist, siis 5-7 kuupäev on just sellisteks tegevusteks parim aeg. Sel ajal võid tunda, et sul on oma kaitseingel, kes sind läbi raskuste aitab. Septembris võivad teatud nurga alt esile tõstatuda rahaga seotud küsimused. 9 kuupäeva paiku võib elutempo muutuda hetkeks rahulikumaks ja võib esineda viivitusi erinevates eluvaldkondades aga juba 13-14 kuupäev on võimas progressiivsete, originaalsete ja värskete ideede ning uute viljakate tutvuste poolest. Lõvid, kes tegelevad haridusvaldkonnaga või omandavad ise haridust, on sõiduvees. 18-19 september on suurepärane aeg kodule ja perele pühendumiseks. Sel perioodil oled võimeline asju nägema realistlikumalt kui tavaliselt. Tööga seotud tegevused intensiivistuvad alates 20 kuupäevast. Tööl võib esineda võimuvõitlust aga oled heas konditsioonis probleemide lahendamiseks. Olgugi, et september on sinu jaoks igati tugev kuu, väldi ülepingutamist igas eluvaldkonnas.

August 2013

Kuni 23 kuupäevani on kõigi pilgud sinul ja sulle meeldib see väga. Alates 6 augustist oled justkui magnet, kes kõiki endale ligi tõmbab ja see võib kaasa tuua meeldivaid üllatusi. Augustikuus oled teisi toetav, kuid ära lase ennast ära kasutada, käesoleval kuul on ka sinu energiatase piiratud. Vältimaks liigset energia ja ajakulu, võta vajadusel hoog maha või sea kindlad piirid. Sel kuul võib olukord tööl olla pingelisem kui tavapäraselt või tunned ennast lihtsalt rahutumalt. Omajagu tähelepanu vajavad igapäevaprobleemid, millest tahaksid pigem suure kaarega mööda joosta. Samas tuleb leida tasakaal, lahendada igapäevaküsimused ja leida samas aega ka enese jaoks. Augustikuus võivad leida aset positiivsed arengud finantsküsimustes, kuid ära vaata läbi sõrmede partneri liigsele kulutamisele ja laenamisele, kui tal see harjumus on. Üldiselt oled sel kuul väga suhtlemisaldis ja tänu sellele oled võimeline looma uusi kasulikke kontakte. 14 augustil võid kohtuda iseäranis huvitava persooniga, seega on mida oodata ;)

Juuli 2013

Lõvid kipuvad juuli esimestel nädalatel “tukastama” ja ka käesolev aasta ei ole mingi erand. Juuli ongi ideaalne aeg kiirest elutempost ja igapäeva afääridest taandumiseks ning lihtsalt puhkamiseks. Alates 8 kuupäevast võivad tähelepanu vajada perega seotud kohustused ja eks peresse tasubki panustada kuna see muudab omavahelised sidemed üha tugevamaks. Juulikuus võib tekkida soov võtta laenu kodu remontimiseks või ümber dekoreerimiseks. Käesoleval kuul võib ette tulla saladusi ja sosinaid ning sa oled valmis tooma ohverdusi, et olla koos kellegi erilisega. Oled sel kuul abivalmis ja proportsionaalselt iga heateoga sinu kasvab usaldus iseendasse. 7 kuupäev võib tuua uusi, põnevaid ja kasulikke tutvusi. 9 juulil võib kellegagi jutuks tulla minevik ja see võib olla pisut segadust tekitav. Võimalik, et juulis pead muutma oma tavapäraseid harjumusi seoses töö või tervisega.

Juuni 2013

Juunikuus peaks sinu kalender küll olema täis erinevaid  kohtumisi ja kohtamisi. Kuupäevad vahemikus 12-14 ja 18-19 on suurepärased sotsiaalseks läbikäimiseks ja romantikaks. Alates 8 kuupäevast võib alguse saada uus väärtuslik sõprussuhe või astud esimesed sammud ammuse unistuse realiseerimiseks. Käesoleval kuul oled teiste poolt väga nõutud, sul on võimalus avaldada oma arvamust või ühineda mõne grupiga ja ehk seda ka eest vedada. Läbikäimine ühiseid huvisid omavate inimestega võimaldab ja aitab kaasa sul saavutada omi eesmärke. Kuu viimasel nädalal  kasvab soov panustada ja pühenduda omakasupüüdmatutele tegevustele, aidata teisi nõu ja jõuga. Juuni viimane nädal on ühtlasi suurepärane aeg hoo mahavõtmiseks ja lõdvestumiseks. Võid isegi tõmbuda natuke endasse. Esineb võimalus saada rahasüsti osaliseks, olgu selleks laen või toetus perekonnalt. Suhe kallimaga on lähedane ja intiimne ning see tagab sulle turvatunde.

Mai 2013

Oled maikuus märgatavam kui tavaliselt ja õige aeg on teistelegi näidata, mida sa tegelikult suudad. Kuu esimesed nädalad võivad tuua sulle erinevaid võimalusi, mis võivad kasuks tulla sinu karjäärile või sotsiaalsele läbikäimisele. Haripunkti võib jõuda üks konkreetne kodu või tööga seotud olukord. Käesoleval kuul võid saada tunnustuse, auhinna või edutamise osaliseks. 20 kuupäeva paiku võib sind vallata tusk või pettumus, kuid sinu oskus toetuda õigel hetkel teistele, aitab sellest ruttu üle saada. Romantika võib olla suhtes meeliülendav, kuid ära loo ülemäära suuri illusioone. 26-28 mail on sinu sotsiaalne läbikäimine väga aktiivne. Kui oled vallaline, siis võid leida armastuse just läbi suhtlemise või läbi oma sõbra.

Aprill 2013

Aprillis lööb välja sinu loomuse võistlev pool ja seda täielikult meeldival ja mängulisel viisil. Oled innukam kui tavapäraselt ja tunned end väga enesekindlalt. Sinus kasvab huvi kõige vastu ja sellest tulenevalt võib esineda võimalus reisida või õppida midagi uut. Suhe kallimaga võib käesoleval kuul olla eriti seikluslik ja eksootiline. Üsna ootamatult võivad sind toetada või sulle head teha klassikaaslased, kauged sugulased või õpetajad. Kuu viimasel nädalal muutub sinu elutempo oluliselt, sind kutsuvad kohustused pere, karjääri ja töö ees. Kuna pere ja kodu vajavad suuremat tähelepanu, siis kuu lõpus tuleb sul üle vaadata prioriteedid ja tuleb neid vajadusel muuta. Samas võib liigne pereelule keskendumine omakorda häirida tööd, seega on parajaks väljakutseks leida ideaalne tasakaal pere ja töö vahel.

Märts 2013

Märtsikuu esimesed 10 päeva on suurepärane aeg pikaajaliste plaanide ja uuringute tegemiseks. Samas võiksid oodata uute projektide käivitamisega kuni 17 kuupäevani ja enne seda viia edukalt lõpule asjad, mis hetkel pooleli on. Finantsküsimused vajavad märtsis tähelepanu, eriti mis puudutab ühist rahakotti või ühist kinnisvara ja laene. Alates 12 kuupäevast saad juurde värsket energiat ja sulle tundub, et justkui astuksid pimedast ruumist välja valguse kätte. Tunned motivatsiooni ja tahet astuda laeva pardale, mis viib sind seiklema. 21-23 ja 27-29 kuupäeva vahel võib ette tulla suurepäraseid ja kohati ootamatuid võimalusi reisimiseks või enesetäiendamiseks. Sellest hoolimata võib ette tulla ka komplikatsioone või tagasilööke, kui sa käitud liiga rutakalt. Võimalik, et läbi eksperimenteerimise ja seiklemise leiad uue armastuse või muutub olemasolev suhe tugevamaks.

Veebruar 2013

Veebruaris on sinu jaoks olulisel kohal suhted lähedastega. 10 kuupäeva paiku võib suhe partneriga saada uue stardi või minna järgmisele tasandile. Sel kuul paljud planeedid ja energia on sinu poolt, aidates kaasa sotsiaalsele läbikäimisele ja suhete laabumisele. Suhted sõpradega on motiveerivad ja julgustavad, oma sõpruskonnas oled eriti mõjukas ja sarmikas. Kõik imetlevad sinu kosutavat suhtumist ja tahet olla eestvedaja rollis. Sinu sõbrad on rahulolevad ja õnnelikud ning sinu ellu lisandub ilmselt veelgi sõbralikke inimesi. Rahaga seotud teemad võivad teha sind ärevaks, võimalik et partner varjab sinu eest oste või finantsseisu või siis on finantsidega seotud muud ebaharilikud asjaolud. Suhted võivad olla väga põnevad, eksootilised, dramaatilised ja intiimsed kuu lõpupoole. 12 ja 15-16 kuupäevad on head päevad lähedastega tegelemiseks. 11 kuupäev võib seevastu olla keerulisem seoses partneri või pereliikmega.

Jaanuar 2013

Uue aasta alguses tunned ennast enesekindlalt nagu Lõvile kohane. Jaanuar on läbi aastate olnud sinu jaoks kuu ümberkorralduste tegemiseks, töötamiseks ja tervisele tähelepanu pööramiseks. Ka see aasta pole erand, kuigi käesoleval aastal on see meeldivam periood kui tavaliselt. Töö, dieet ja teised igapäevased tegevused nõuavad sinult omajagu tähelepanu ning alles 11-17 jaanuari paiku tunned, et oled oma tegevustega järje peale saanud. Jaanuaris pakuvad suurt rahuldust sõprussuhted ja sõpradega läbikäimine. Käesolev kuu on suurepärane aeg leidmaks tasakaal töö ja kodu vahel ning samuti hea aeg suhtlemiseks lähedastega. Parim aeg läbirääkimisteks on alates 19 kuupäevast kuna siis oled avatud meelega ning oskad näha ja arvestada paremini ka teiste osapoolte arvamustega. Kuu viimane nädal on ideaalne aeg tunnustuse saamiseks, lepingute sõlmimiseks, asjade parandamiseks aga pea meeles, et sinu emotsioonid on laes 26 jaanuaril kui täiskuu on sinu tähemärgis. Isegi kui sa ei saavuta täpselt seda, mida oled oodanud ja lootnud, on tulemused siiski küllaltki positiivsed.

Detsember 2012

Detsember peaks olema sinu jaoks eriti mänguline, lustlik ja loominguline kuu. Samas võtab ka töö suure osa ajast, seega kulub sul kokkuvõttes üsna palju energiat, et igapäevaeluga toime tulla. Ületöötamine võib viia kerge haigestumiseni , seetõttu tuleks aegajalt hoog maha võtta ja puhata. Sul on tööülesannete täitmisega tihtilugu tuline kiire ja võid kogemata mõnele aeglasemale kaastöötajale halvasti öelda, ürita seda vältida. Käesoleval kuul tunned vajadust sotsiaalse suhtlemise järele, kuid enda jagamine kallima ja sõbrannade vahel võib olla üsna keeruline. Sellest tulenevalt tuleb sul öelda nii mõnelegi kutsele EI. Kuu keskpaigas on sinu loomingulisus haripunktis ja sa võid välja tulla mõne põneva pikemaajalise plaaniga või projektiga. Kuu viimasel nädalal võid tunda sügavat vajadust aja mahavõtmiseks. Ürita puhata ja vältida uute kohustuste ja ülesannete võtmist.

November 2012

Sel kuul kulutad suures koguses energiat (võibolla ka raha) oma pere ja kodu peale. Kõige suuremat tähelepanu kodule osutad kuu lõpupoole, kui on uue tsükli algus ning loomingulisus, romantika, lapsed ja lõbu tulevad eriti päevakorda. Mida tugevamad on su sisemised tunded, seda rohkem lõbu sul on (seda kõike süütundeta, mis mõnikord sellega kaasneb). Esmapilgul ei pruugi november sinu jaoks näida sama produktiivne nagu eelnevad kuud, kuid tegelikkuses ehitad sa ju pesa, kogudes kokku kõik ressursid ja valmistudes ette saabuvateks tegevusterohketeks kuudeks. Mõningate jaoks võib november tähendada seda, et kaalumisel on suurem kolimine või mõni muu muudatus, mis kodust elu oluliselt mõjutab. Suurte otsuste langetamisel ära kiirusta, isegi kui keegi survestab, sest ehk need otsused peavadki ootama. Sotsiaalse läbikäimise tulemusel tekib sul uusi võimalusi ja võimalik et kuu viimasel nädalal tekitab see ka natuke draamat.

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!