EEVA naistekas

Teisipäev, 05. March 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Jäär

Suur jäär

JÄÄR (naine)
21. märts - 20. aprill

Mõjutav planeet: marss
Element: tuli
Metall: raud
Õnnevärv: punane
Õnnepäev: teisipäev
Õnnekivi: rubiin ja teemant
Õnnenumbrid: 9, 18, 27, 36, 45, 54, 63, 72

 

Iseloomustus

„Hakkame pihta“ on Jäära tavapärane hüüdlause. Jäär on hakkaja ja entusiastlik, alati esirinnas ning valmis vedama iga projekti. Ta on kartmatu ja loomulik liider, keda iseloomustab hästi karismaatilisus, energilisus ja dünaamilisus. Ta otsib uusi väljakutseid ja ebaharilikke situatsioone, et nendega silmitsi seista. Jäär on äärmiselt seiklushuviline, mänguline ja kirglik.
Armastuses on Jäär tihti võrgutaja, kelle partner peab olema tugev ja klappima tema iseloomuga või vastasel juhul Jäära huvi partneri vastu vaibub. Ta peab alati saama oma tahtmise ja tülid on tihtilugu tema jaoks nagu eelmäng, mis lõpeb tulise seksika ilutulestikuga linade vahel.

Tuntud Jäärad on näiteks Sarah Jessica Parker, Kiera Knightley ja Jennifer Garner.
 
Jäär armastuses

Jäär otsib alati tõelist armastust ja on selle nimel kõigeks valmis. Kui ta selle leiab, siis on väga raske vastu panna tema lummavale sarmile. Jääraga kohtudes jääb esimese asjana silma tema meelekindlus ja tema huvi. Kui ta kohtub oma ideaalse partneriga, muutub ta sensuaalseks, mõistvaks ja emotsionaalseks. Kui Jäär armub, siis elu muutub tema jaoks teravaks ja värviliseks. Talle meeldib saada hellitusi ja ta vajab partnerit, kes kinnitab talle, et ta on kõige-kõige tähtsam partneri jaoks.
 
Jäär suhtes

Jäärale meeldib kõik, mis südame kiiremini käima paneb ja adrenaliini tekitab. Armastuses võtab ta riske ja suhtes olles on ta nii võtja kui andja rollis. Jääraga suhtes olles võib tihti näha sädemeid ja kes kuumust ei kannata, see Jäärale partneriks ei sobi. Jäär vajab partnerit, kes on metsik ja lojaalne armastaja. Tema iseloom on keevaline ja ta süttib üsna kiiresti ning ta naudib hilisemat äraleppimise protsessi. Seetõttu sobib partneriks eelkõige mees, kes oskab žongleerida nugade ja tulega, sõita kiirete autodega ja mis kõige tähtsam, pole igav tossike.
 
Jäär sõbrannana

Jäär on suuteline üheainsa minu jooksul tooma ellu põnevuse ja kaose. Jäära sõprusringkond on suur kuna tema huvid koguaeg muutuvad ja mitte kõik ei suuda temaga kõiges sammu pidada. Jäärast õhkab ettearvamatust ja ohtlikkust väga atraktiivsel moel, mistõttu pole tal kunagi probleeme uute tutvuste loomisel. Jäär ei vaja õhtul välja minnes väga suurt kaaskonda, talle piisab väiksest seltskonnast, kes temaga kõike kaasa teeks. Jäär on alati meeltlahutav ja täielikult etteaimamatu sõbranna.
 
Jäär magamistoas

Jäär on tugev armastaja. Ükski eksperiment pole tema jaoks välistatud, kui ei ole proovinud, siis ei oska ju hinnangut meeldimise või mittemeeldimise kohta anda. Ka koha suhtes on Jäär avatud meelega, olgu selleks rand, mets, auto või pargipink. Jäär on ilmselt neid kõiki variante proovinud ja enamgi veel. Jäära partner peab olema suuteline teda rahuldama või ta leiab kellegi teise kes suudab. Erootika on tema jaoks tähtsal kohal, ta on väga kirglik ja nõudlik armastaja.

Jäär ja mood

Jäär on väga trenditeadlik ja ilmselt esimene oma sõprusringkonnas, kes märkab uusi trende ja neid järgib. Jäär on kartmatu ja vapper ning just seetõttu suudab edukalt välja kanda iga riideeseme. Jäära lemmiktoon on punane, kuid tema garderoobist leiab absoluutselt igasuguse lõikega, värvitooniga ja materjalist riideid. Oma välimuse rõhutamiseks kannab Jäär reeglina mõnd sädelevat aksessuaari.

Kuuhoroskoop

Mai 2015

Maikuus on põhilisteks märksõnadeks raha, hinnangud, ressursid, varad ja talent aga lisaks kasvab ka õpingute ja suhtlemise osakaal. Kuu alguses pööra tähelepanu pisiasjadele, ära tee rutakaid järeldusi kuna pinnale võib kerkida uut informatsiooni või uusi emotsioone või mõlemat. Käesolev kuu võib visata mitmeid vimkasid, võib tekkida vajadus taaskord üle vaadata mõni projekt, enne kui saad edasi liikuda. Erilist tähelepanu tasub pöörata side- ja transpordivahenditele nagu arvutid, autod, telefonid, tahvlid ja muu sarnane. Kuna juuni toob mitmeid romantilisi ja loomingulisi võimalusi, siis oleks otstarbekas mais korda ajada probleemsed valdkonnad oma elus, sest seda paremad on sinu võimalused järgmisel kuul. Hoolimata üsna kiirest elutempost sel kuul, toob mai omajagu harmooniat ja soojust ka sinu kodusesse ellu.

Aprill 2015

Kuu esimesel nädalal hakkavad silma torkama need eluvaldkonnad, mis pole tasakaalus ja vajavad rohkem tähelepanu. 4 kuupäeval võivad endast märku anda tunded ja vajadused, mis on seotud suhetega ning juba 8 kuupäeval võid näha põnevaid arenguid selles vallas. Suuremat panust nõuab käesoleval kuul ka töö, kuid olenemata suurest soovist rohkem töötada, ei pruugi sul selleks piisavalt kütust jätkuda. Aga kõike mida sa teed, teed hingega ja selle eest võid saada ka tunnustust või rahalist hüvitist. Aprill on üldiselt hea aeg isiklike eesmärkide püstitamiseks, uuteks algusteks, eneseparanduseks või totaalseks muutumiseks. Kontrollid alati oma elu suurepäraselt aga on perioode, kus oled enesekindlam, efektiivsem ja käesolev kuu just selline ongi. Eriti aldis oled kõikvõimalikele muudatustele 18 kuupäeva paiku. Aprillis suhtled rohkem kui tavapäraselt ja inimesed sinu ümber kuulavad sind ning võtavad sinu nõuandeid kuulda.

Märts 2015

Märtsi alguses tunned end suurepäraselt ja loominguliselt ning otsid uusi võimalusi eneseväljendamiseks. Ka sinu sotsiaalne elu muutub aktiivsemaks. Oled elav ja loominguline ning sind on raske ignoreerida või sinu vastu seista. 5 märtsi paiku võib täiendavat tähelepanu nõuda töö, eriti siis kui oled viimastel nädalatel sellesse väga leigelt suhtunud. 11 ja 15-17 kuupäeva paiku võid olla kannatamatu ja mässumeelne ning ei pruugi olla täiesti omas elemendis. Nendel päevadel tehtud otsused ei ole ilmselt kõige läbimõeldumad. 20 kuupäeva paiku võivad endast märku anda asjad, mis oleks vaja enne edasiliikumist lõpuni viia. Palju on sel kuul toimumas ka kulisside taga. Sulle saab aina rohkem selgemaks, et pead ellu viima teatud muudatusi kas elustiilis, suhtes või suhtumises. Käesoleval kuul võib pinnale kerkida mingi saladus, mis alguses võib hämmeldust tekitada aga lõppkokkuvõttes on see vabastav. Kuu viimasel nädalal tunned end tugevana ja mugavalt ning seda isegi tähelepanu keskpunktis olles.

Veebruar 2015

Veebruaris toimub palju asju kulisside taga, eriti seoses armastuse, iha ja rahaga. Püüad aru saada oma tunnetest kuna tunned, et oled olulise muutuse lävel ja saabumas on midagi suurt. 10-13 kuupäeval võid olla segaduses, need päevad on justkui segu sõpradest, unistustest ja plaanidest. Pärast seda tunned end juba kindlamalt, tead mida oodata ja mida mitte oodata ning omad paremat selgust oma eesmärkidest. Sel kuul võid olla dilemma ees, kas liikuda mööda oma valitud rada või ühendada jõud teistega. Mõlemad võimalused tunduvad sinu jaoks atraktiivsed. Alates 19-20 kuupäevast januned tähelepanu järele. Tunned end elusana ja soovid ennast ja omi tundeid ka teistele väljendada. Oled ilmselgelt atraktiivne, loov, särtsakas ja isikupärane. Inimesed soovivad olla sinu ümber ja soovivad sinust osa saada. Oled külgetõmbavam ja märgatavam kui tavaliselt. Armastuses, ihades ja enesekehtestamisel oled otsekohene, kuigi võid käituda impulsiivselt. 24-25 kuupäeval mõtled praktilisemalt, kõik asjaajamised on kaalutletud ja läbimõeldud.

Jaanuar 2015

Jaanuar algab küll kohustuste ja töötegemisega, kuid rõhuasetus läheb peagi üle sotsiaalelu ja õnnetunde saavutamise peale. Kui sa oled olnud hõivatud erinevate kohustustega teiste heaks ja tahaplaanile on jäänud oma kodu ja pere, siis 4 kuupäev tuletab meelde, et vaja on leida tasakaal. Et jõuda rohkem ja saavutada rohkem, võib tekkida vajadus käesoleva kuu alguses kellegagi pead kokku panna ja nö tiim või ühine grupp moodustada. Pole välistatud, et just sina pead seda tiimi/gruppi eestvedama. Sõprussuhted sel kuul on soojad, tunned siirast rõõmu lähedastest sõpradest ja nende tähelepanust. Asjad mis nõuavad palju energiat või kiiret tähelepanu ja otsuseid, oleks soovitav ära teha enne 12 jaanuari. Pärast nimetatud kuupäeva ei ole sa väga tegutsemisaldis, vajad rohkem puhkust ja soovid aja lihtsalt maha võtta. Samas kui tekib mingi väga keeruline või koormav situatsioon, siis oled piisavalt motiveeritud, et see olukord lahendada.

Detsember 2014

Alates 4 detsembrist pöörad vähem rõhku tööle ja karjäärile ning rohkem rõhku õnnelike eesmärkide saavutamisele. Siiski, mida kuu lõpu poole, seda rohkem annavad töö ja kohustused endast märku aga seda pingevabamal ja nauditavamal moel. Sel kuul on soodustatud meeskonnatöö ja alguse võib saada mõni uus projekt. Oled motiveeritud püüdlema oma unistuste poole ja tegema põnevaid plaane tulevikuks. 4-8 kuupäev on hea aeg erinevate asjade presenteerimiseks, avaldamiseks ja promomiseks. Alates 20 detsembrist kuni 12 jaanuarini tunnustavad teised ja tunnustad ka ise (enese aktsepteerimine) oma progressiivset isiksust. Julged olla erinev ja tegutseda erinevalt, kuigi aegajalt võib see olla vastuolus sinu üldiste eesmärkidega. Alates 21 kuupäevast saad täiendava koguse energiat oma tööalasesse ellu. See energia on ühtlasi tasakaalustav, toetav ja aitab täita sul igapäevakohustusi.

November 2014

November on ideaalne kuu karjääriredelil tõusmiseks või tõestamaks ennast liidrina/juhina. Oled valmis tegutsema, oled ambitsioonikam kui tavaliselt ja oled tulvil energiat oma eesmärkide poole püüdlemisel. Teiste jaoks oled sel kuul kui juht ja eestvedaja, kes on kompetentne ja valmis haarama vajadusel ohjad. Taoline positiivne tööalane energia saadab sind aasta lõpuni. Tähelepanu võib käesoleval kuul vajada sinu suhe kallimaga, seksuaalsus, sinu emotsionaalne pool või finantsid. Planeeri ja muuda miinused plussideks. November on ühtlasi hea aeg halbadest harjumustest ja sõltuvustest vabanemiseks. Alates kuu keskpaigast muutud aina avatumaks, väljendad ennast vabamalt ja spontaansemalt. Piltlikult sirutad ennast välja ja ületad oma tavapäraseid piire. Kõige rohkem lõikad kasu sel kuul eluvaldkondadest, mis hõlmavad reisimist, õppimist, romantikat, loomingulisust, lapsi ja hobisid. Oluline on hoida novembris oma isiklik elu kontrolli all ja korras, siis saad paremini ära kasutada võimalusi, mis tekivad.

Oktoober 2014

Oktoobrikuus on soodustatud tegevusteks hobid, romantika ning julge ja vaba eneseväljendamine. Sinu vaba hing ja ellusuhtumine võivad tuua uusi võimalusi ning tänu ettevõtlikkusele tekitad uusi võimalusi ka ise. Sel kuul võid kohata kedagi või puutud kokku informatsiooniga, mis muudab sinu vaatenurka ja äratab sind seesmiselt üles. See situatsioon annab sulle motivatsiooni edaspidiseks ja sa annad endast alati parima.  15-17 kuupäeval tasub pöörata tähelepanu suhetele, võid teha uue järelduse vana suhte osas või taaskohtud kellegagi oma minevikust. Ilmselt on vajadus sel kuul kriitiliselt üle vaadata oma kulutused ja laenamised, kuna võib esineda hooletut või liialdavat ümberkäimist finantsidega. Kuu viimasel nädalal võid kasu lõigata õpingutest ja eneseharimisest, professionaalsel tasemel oled oma võimete ja oskuste tipus.

September 2014

September on suurepärane kuu oma elu korrastamiseks, panustades eelkõige tervisesse, elustiili, töösse ja igapäevategemistesse.  See ei pruugi olla alati lihtne ja teatud juhtudel võid vajada teiste toetust. Kuu esimesel nädalal võib tekkida vajadus mitmete ümberkorralduste tegemiseks, tuleb leida see õige tasakaal töö ja vaba aja vahel. 8 kuupäeval võib keegi vajada sinu aega või teenuseid või tuleb sel kuupäeval tegeleda esile kerkinud isikliku küsimusega. Isegi kui sa tunned end väsinuna, ära jäta otsuse tegemist kellelegi teisele. Alates 13 kuupäevast oled julgem ja aktiivsem, mitte lihtsalt lootusrikas ja optimistlik. Sepistad oma õnne ise, mitte ei jää ootama, et see sulle sülle kukuks. Sel ajal oled ka suurepärane suhtleja, väljendad ennast vabalt ja unikaalselt. Sinu avatus ja lõbu võib tuua sinu ellu uusi võimalusi ning see on ühtlasi ideaalne aeg proovimaks uusi asju ja sirutada oma kael välja igas mõttes. Alates 22 kuupäevast tunned, kuidas kõik hakkab justkui libedamalt liikuma. Karjäär, finantsolukord, intiimsus on põhilised valdkonnad, mis nö paisu tagant pääsevad ja järgmiste nädalate ja kuude jooksul sulle rõõmu peaksid tooma. Sel perioodil võib juhtuda nii mõndagi nii tööalases kui isiklikus elus aga sa tunned, et ohjad on sinu käes ja sa pole lihtsalt kõrvaltvaataja rollis.  Septembris võid kohtuga kellegagi või puutuda kokku informatsiooniga, kes/mis muudab sinu mõttemaiilma ja äratab midagi imelist sinu sees.

August 2014

Sel kuul on sinuga juhtumas midagi maagilist. See ei juhtu ühekorraga vaid pigem aegamööda ja kindlalt. Oled taas leidmas oma usu, mängulisuse ja romantika. Nii mõneski mõttes tuled taas välja sind ümbritsevast kestast, kaovad sind kammitsenud piirid ja asud täiskäigul lõbutsema. August võib olla üheltpoolt seksikas kuu aga teiseltpoolt ka natuke keerukas kuna üks osa sinust otsib intensiivset suhtlust teistega ja teine osa tahab lihtsalt nautida käesolevat hetke. Oled väljendusrikkam, naeratad ja tantsid rohkem ning su silmis on sära. Suhtlus teistega on mängulisem kui tavaliselt. Käesoleval kuul võid algust teha uue hobiga või tegelema hakata varasema hobiga, mis vahepeal soiku jäänud. Augustis kohtud inimestega, kes on sinu jaoks olulised, olgugi et nad pole osa sinu elust. Teatud konflikte võib esineda sel kuul seoses raha või võimuga. Üldiselt on see tugev kuu, pead lihtsalt olema tähelepanelik, millised soovid ja ihad töötavad sinu kasuks ja milliseid tuleks vältida.

Juuli 2014

Juulikuu toob sinuni positiivse ja aktiivse elustiili. Kui viimastel kuudel võis sul olla kohati tunne, et sinu elu ei juhi sina ise vaid keegi teine, siis nüüdsest oled ise juhiistmel. Kui eelnevatel kuudel nõuti sinult väga palju, pidid tihti tooma ohverdusi, et teisi õnnelikuks teha ja isiklikud plaanid jäid tihtilugu tahaplaanile, siis alates käesolevast kuust algab aastapikkune periood, mis toob sinu ellu romantikat, naudinguid ja meelelahutust. See pikk tsükkel annab sulle võimaluse avastada oma loovust ja leida uusi võimalusi meelelahutuseks ja eneseväljenduseks. Hobid ja teised nauditavad tegevused saavad nüüd osaks sinu elust. Küll võib intiimelu käesoleval kuul olla mõnevõrra jahedam ja vaiksem. Sel kuul nõuab sinu tähelepanu ka perega seonduv ja seda eriti kuu keskpaiku, mil erinevad kohustused endast märku annavad. Mõistlik on käesoleval kuul leida tasakaal isiklike ja tööalaste tegevuste vahel.

Juuni 2014

Käesoleval kuul oled tõenäoliselt toimekas mesilane. Tegeled korraga mitmete tegevustega ja sinu uudishimu erinevate asjade vastu on suurem kui tavaliselt. Juuni on periood, kus oled võimeline leidma lahendused mitmetele probleemidele. Oled ka ise uhke oma saavutuste ja võime üle vabalt sotsialiseeruda ning kontakte luua. Alates 21 kuupäevast võib tekkida vajadus kodus võtta juhipositsioon enda kätte. See võib tekitada teistes pereliikmetes vastuseisu aga parim, mida teha saad, on luua usaldust ja üritada tugevdada suhteid pere ja koduga. Sõltumata sellest mida välismaailm sulle järgnevatel kuudel tuua võib, on sul turvaline keskkond kuhu naasta. Juunikuus võid saada kingitusi või boonuseid ja samas tunned ka ise vajadust soetada mugavuskaupu, seega jälgi, mida ostukorvi paned. Suhtes kallimaga hindad sel kuul mugavus- ja turvatunnet. Suhe ise on reibas ja dünaamiline, lahkarvamuste puhul on oluline need kiiresti lahendada ja seejärel unustada.

Mai 2014

Mai tõotab tulla valdavalt stabiilne kuu sinu jaoks. Kui sinu isiklikud püüdlused pole seni väga vilja kandnud, siis nüüd tunned, et oled valmis tõeliselt edasi liikuma. Pärast mõningaid kuid segadust ja selguse puudumist armuelus, hakkab suhe lõpuks hoogu võtma. 10-11 kuupäeva paiku võib lähisuhtes esineda konflikt, mis paneb sind ellu viima olulisi muudatusi, mille lõpptulemuseks on rahu ja rahulolu. Kodune elu peaks olema eriti meeldiv, produktiivne ja rahuldustpakkuv. Sinu eesmärgiks on koduse keskkonna kaunimaks muutmine ja harmoonia toomine pereliikmete vahelistesse suhetesse. Finantsvaldkonnas võib esineda vajadus üle vaadata (pere)eelarve ja nüüd tehtud muudatustel on pikaajaline positiivne mõju. Käesoleval kuul on mõistlik aegajalt täielikult lõõgastuda ja eemalduda igapäevastest tegevustest. Sel kuul võid saada toetuse osaliseks, mis aitab parandada kodust elu. Üldiselt oled kogu kuu vältel atraktiivne ja sind võetakse kõikjal hästi vastu.

Aprill 2014

Aprill on sinu jaoks valdavalt tugev kuu aga samas ka heitlik ja stressirohke. Olulisel kohal on isiklikud eesmärgid ja eneseareng, kuid paraku tõmmatakse sind korraga mitmes suunas ja sul on raske oma teele kindlaks jääda. Kohati võib sinu energiatase olla madal ja võid tunda väsimust. Võid kergesti vihastuda ja see tekitab sinus segadust. Suuri nõudmisi võivad sulle sel kuul esitada kallim ja pere. Seega kui oled seni vältinud teiste abi ja vajadust teiste toetuse järele, siis käesoleval kuul võib see muutuda. Aprillikuu vältel ürita vältida turtsakat tuju, ebavajalikke argumente ja tüli tekitavaid situatsioone. Hinda neid momente, kus saad pühenduda iseendale. Parimad kuupäevad selleks on 10-11 ja 17-20. Need kuupäevad on ühtlasi head sinus masendust tekitavastest inimestest eemaldumiseks ja negatiivsete mõtete lahti laskmiseks, mis sinu pead vaevavad. 29 kuupäeval on soovitav üle vaadata oma kulutused ja ressursid.

Märts 2014

Sel kuul võid tunda end väsinuna, eriti kui eirad sümptomeid, mida sinu keha ja vaim puhkuse saamiseks sulle mõista annavad. Märts ei ole kuu, mil tuleks ennast väga tagant sundida. Pigem tunned vajadust põgeneda ja kõigest eemale saada. Suhted võivad käesoleval kuul olla keerulised, kuigi peresidemed on märtsis igati tugevad. Suhtes kallimaga võivad pinnale kerkida tähelepanuta jäänud probleemid ja nende lahendamine võib näida keeruline. Stressi ja pinge puhul võid sel kuul valida taganemise ja põgenemise.  Samas on märts hea aeg perega aja veetmiseks ja koduse elu täiustamiseks. Sa ei pea kodus tegema suuri stressirohkeid renoveerimisi, piisab väikestest muudatustest, mis enesetunnet parandavad. Märtsis pakuvad tuge ja kindlust ka sõbrad ja seda eriti 14-18 kuupäeva paiku. Kui vajad sel kuul abi, siis võid julgelt usaldusväärsele sõbrale toetuda. 20 märts toob sinu ellu natuke rohkem selgust ja tõhusust, kuigi sa ei pruugi tunda, et “sinu käes on ohjad” nagu tavaliselt sel perioodil aastast. 30 kuupäev on ideaalne päev iseenda jaoks. Sead kõige olulisemale kohale isiklikud huvid aga ürita seda teha taktitundeliselt.

Veebruar 2014

Veebruarikuud alustad sotsiaalselt, jagad teistega oma aega ja teadmisi. Vahemikus 12-28 veebruar võib esineda segadust tekitavaid olukordi või võid tunda, et pole samal lainel sõprade ja partneritega. Käesoleval kuul võib sulle osaks saada tõus karjääriredelil, täiendav rahaline süst või hoopis lõkkele lööv armastus. Sel kuul kipuvad sinu ümber olevad inimesed nõudma sinult palju aega ja energiat. Kohati võid tunda, et teiste nõudmised kasvavad üle pea. Kuu keskpaiku võib ette tulla flirtimist ja piirid sõpruse ja romantiliste tunnete vahel võivad olla üsna hägused, kuid oled võimeline vajadusel õigel hetkel kurssi muutma. Oled viimasel ajal analüüsinud erinevaid aspekte oma elus (kaasa arvatud armastus) ja jätkad seda tegevust ka veebruaris. Analüüsimise tulemusel muutub oluliselt selgemaks pilt armastuse ja raha osas.  Kuu lõpu poole saad täiendava koguse energiat ja enesekindlust, kuid sellegipoolest võiksid vahelduseks lasta särada ka teistel ning ise seevastu natuke rahulikumalt edasi kulgeda ja puhata.

Jaanuar 2014

Jaanuaris võivad sulle tuska tekitada töö või karjääriga seotud teemad aga ära sellepärast liialt muretse. Selle asemel tule välja parema plaaniga, mis kõik sinu kasuks pöörab. Professionaalsel tasemel oled sa võimeline ja suuteline muutma kõike paremaks ja see saab tuua ainult edu. Sel kuul ei pruugi paraku sinu suhtlemisoskus olla nii hea nagu sooviksid ja see võib negatiivselt mõjutada sinu reputatsiooni, tööd ja suhteid. Seetõttu on oluline, et sa teadlikult oleksid soojem ja sarmikam suheldes teiste inimestega, eriti tööalaselt. Veebruaris oled tagasi omas elemendis aga käesoleval kuul ürita konflikte vältida ja minimeerida. Jaanuarikuu esimesel poolel võib sul olla raske leida tasakaalu pere ja töö vahel, kuid 15 kuupäeva paiku oled suuteline tasakaalu taaslooma. Mida kuu lõpu poole, seda aktiivsemaks muutub sinu sotsiaalne läbikäimine. 30 jaanuar toob sulle suure annuse positiivset energiat, mis aitab saavutada soove ja eesmärke ning luua uusi tähtsaid kontakte. Mõistlik on see oma kasuks ära kasutada.

Detsember 2013

Jõulukuul oled eriti entusiastlik, pakatad soovist õppida ja areneda. Soodustatud on kõik tegevused, mis avardavad sinu silmapiiri. Sel kuul oled suuteline muutma visioonid reaalsuseks ja sellest tulenevalt võib käeolev kuu olla millegi uue alguseks. 10-12 detsembri paiku võid saada rahalise toetuse osaliseks või tekib vajadus laenu võtmiseks, eesmärgiga parandada ja täiustada kodust elukeskkonda. Kuu keskpaiku võivad tähelepanu vajada suhted lähedastega aga need stabiliseeruvad kiiresti. Tehes käesoleval kuul kõvasti tööd, tunned end kõikvõimsana ja suutelisena kõike saavutada. Kõik pingutused tasuvad ennast varem või hiljem ära. Kuu keskpaiku kasvab ühtlasi  sinu julgus ja teistest sõltumatus. Samas tekib sul soov luua uusi tutvusi, värskendada olemasolevaid sõprussuhteid ja tuua ellu muutusi. Mõni päev enne jõule võib esineda komplikatsioone töö juures. Nende vältimiseks pööra rohkem tähelepanu detailidele, ära hiline tähtaegadega ja tee tähtsatest failidest endale koopiad. 24-25 kuupäeval ei pruugi sul olla tuju kompromissideks ja see võib tekitada teistes pahameelt. Väldi impulsiivset käitumist.

November 2013

Käesoleval kuul tasub sul üle vaadata oma kulutused ja võlad kuna võid kalduda liigselt raha kulutama. Võimalik, et sul tuleb tegeleda ka intiimsusega seotud probleemidega, õhku võib kerkida küsimus jagamisest ja erapooletusest suhtes. Asjaolud võivad olla sellised, et järsku näed suuri lahknevusi arusaamades. Õnneks oled sel kuul tulvil energiat, valmis leidma lahendusi ja püüdlema püstitatud eesmärkide poole. Novembris oled valmis agaralt sportima, täitma igapäevaülesandeid ja töötama. Kui sind valdab tusk ja mure, siis aktiivsus, palju värsket õhku ja päevavalgust on need, mida vajad. Alates 5 kuupäevast võivad sind tunnustada ülemused, vanemad ja töökaaslased. See periood võib kesta suisa neli kuud järjest, seega on sul rohkelt aega võitmaks kõigi südamed ja saavutamaks oma eesmärgid. Isegi kui kuu alguses esineb teatuid pingeid, leevenduvad need 22 kuupäevaks ja asenduvad positiivsusega. 18-19 november on hea aeg panustada suhetesse ja tegudesse, mis muudaksid koduse ja töise elu organiseeritumaks, tasakaalukamaks ja nauditavamaks.

Oktoober 2013

Oktoobris ole valmis tegema kompromisse, läbi nende võid korda saata imesid. Üldiselt tunned end sel kuul vapra ja kindlana, tead oma väärtust ja see avaldub ka sinu käitumises. Alates 7 kuupäevast muutub elavamaks sinu armuelu, kuid samas pole see tingimata aeg, et kellelegi jäägitult pühenduda. Sinu maitsed on eksootilised ja see avaldub ka romantikas ning intiimelus. 8 oktoobril pead ehk aru andma oma partnerile või kellelegi teisel seoses finantside ja maksudega. 9-10 kuupäeval võib esineda romantilisi või finantsalaseid illusioone, usud ainult asjadesse, millesse tahaksid uskuda, olgugi et reaalsus võib olla mõnevõrra erinev. Seetõttu kaitse ennast pettumuse eest ja ole valmis silmitsi seisma reaalsusega. 16 oktoober on sinu jaoks suurepärane päev, oled väga ligitõmbav ja vapper. Kui sul on töös mõni suurem projekt, siis 18 kuupäeva paiku oled valmis sellele joone alla tõmbama. Kuu lõpupoole muutub sinu elutempo kiiremaks. Kuu viimasel nädalal võiksid üle vaadata oma kulud ja tulud, kas need on tasakaalus või tuleks oma tarbimisharjumusi muuta. Kuu viimasel nädalal ühtlasi pakatad energiast, töö laabub suurepäraselt ja isiklik elu samuti.

September 2013

September on sinu jaoks kiire ja teguderohke aeg, pead ennast oskuslikult jagama töö, kodu ja igapäevategevuste vahel. Tööl oled loominguline ja uhke oma saavutuste üle, kuid soovid oma oskusi veelgi täiuslikumaks muuta. Käesoleval kuul on sinu jaoks tähtsamal kohal “meie”, mitte aga “mina”.  Meie tunne on küll oluline, kuid täielikult teiste pilli järgi tantsimine pole ka soovitatav. Septembris tunned suurt vajadust arutleda ja suhelda töö-, tervise- ja igapäevateemadel. Mida kuu lõpu poole, seda enam sinu populaarsus kasvab ning seda enam sind ja sinu panust hinnatakse. Sel kuul hindad väga partneri lähedust, kes mõistaks ja toetaks sind. Suhe kallimaga on septembris tähenduslik, harmooniline ja romantiline. Septembrikuul vajad ühtlasi rohkem intiimsust kui tavaliselt. Ole valmis pakkuma partnerile seda, mida ise vastu ootad. Kui oled vallaline, siis just sel kuul tunned vajadust astuda suhtesse. Käesoleval kuul võid saada rahasüsti või rahalise toetuse partnerilt.

August 2013

Augustikuus on sinu jaoks olulisel kohal töö ja lõbu. Armuelu võib olla eriti kuum 4-6 kuupäeva paiku, mil oled eriti kütkestav ja veetlev. Käesoleva kuul võib sinu ellu ilmuda üks vana sõber, keda pole ammu näinud ja päevakorda tekkida varasemad huvid, mis vahepeal tahaplaanile on jäänud. Sel kuul oled väga loominguline ja soovid oma loomingulisust ka teistega jagada või suunad oma loovuse hoopis uude hobisse. Olgugi, et augustis on  fookuses nii romantika kui nauding, võib esineda nendega seoses komplikatsioone. Päevakorras on ka uued algused, olgu selleks olemasolevas suhtes puhtalt lehelt alustamine või uue suhte algus. Alates 16 kuupäevast võid olla kimbatuses tasakaalu leidmisega suhtes st kui suurt tähelepanu pöörata enda ja kui suurt tähelepanu partneri vajadustele. Kogu selle romantika ja naudingu taustal oled võimeline augustis palju korda saatma ka tööalaselt. Küll võib parajaks väljakutseks olla tasakaalu leidmine töö ja lõbu vahel. Augusti viimasel nädalal jagad oma energiat eelkõige töö, isikliku elu ja tervise vahel. See on suurepärane aeg alustamaks tervisespordiga või muuta oma toitumist tervislikumaks.

Juuli 2013

Juulikuus panustad põhiliselt töösse ja peresse ning vähesel määral jääb aega ka lõbutsemiseks-puhkamiseks. Isegi kui sa soovid võtta rohkem aega oma vajaduste ja lõõgastumise jaoks, avastad peagi ennast taas töötamast või perega tegelemast. Sel kuul sul jääb puudu spontaansusest ja impulsiivsusest. Soovid, et kõik oleks hästi organiseeritud ja kodu oleks korras. Selle eesmärgi täitmine võib nõuda muudatusi tööalases graafikus. Sisuliselt kogu kuu jooksul järgid südame häält ja tegutsed sisetunde ajel. Vahemikus 16-22 juuli võid tunda vajadust teha kodu kaunimaks ja hubasemaks ning oled valmis selle saavutamiseks isegi laenu võtma. Lisaks kodusoojusele ootad soojust ja romantikat ka oma kallimalt, mis suurendab sinu kindlustunnet. 21-22 kuupäevad on ideaalsed võtmaks ette midagi koos perega, näiteks sobib aktiivne puhkus või väljasõit loodusesse. Juuli viimasel nädalal kannavad lõpuks vilja varasemad projektid, mille kallal oled vaeva näinud.

Juuni 2013

Juunikuu algus on tulvil tööalaseid tegevusi, õppimist ja suhtlemist. Töö tähtsuse osakaal siiski tasapisi väheneb ja muutud järjest rohkem kodukesksemaks. Juuni lõpus võib saada alguse suisa aastapikkune tsükkel, mille raames pühendud oluliselt rohkem just perele ja kodule. See ei tähenda ainult koduse ja pereelu paremaks muutmist, vaid ka suuremat pühendumist oma vajadustele ja soovidele. Eesootav aasta tuleb pere ja kodu mõistes edukas ja sa tunned seda positiivset energiat ka ise juba käesoleval kuul. Sinu eesmärk on muuta kodune elu ruumikamaks, seda kas sõna otseses mõttes läbi remondi või kolimise või kaudses mõttes läbi koduse elu ümberkorralduse nõnda, et elamistingimused tunduvad sulle paremad. Mida kuu lõpupoole, seda lõdvestunum ja rahulikum sa oled, eemaldud vaikselt igapäeva afääridest ning materiaalsed asjad ja ambitsioonid tunduvad vähetähtsad. 23 juuni täiskuu võib tuua taas töömõtted sinu pähe ja avastad et oled nõutud ja soovitakse teada sinu arvamust.

Mai 2013

Mai on sinu jaoks rahakuu, vastutad ise oma finantside eest ja genereerid uusi ideesid, kuidas võimalikult targalt kulutada. Sul tekib kõikvõimalikke ideid ja sulle antakse olulist nõu, kuid nende elluviimise peale võiksid mõelda alles pärast 9 kuupäeva. Sel kuul sobivad sulle hästi individuaalsed ja teistest sõltumatud tegevused. Käesoleval kuul võib välja lüüa sinu äriline vaist, mis seni on olnud pigem tagaplaanil. Ajavahemikul 24-28 võib sind ees oodata tööga seotud suuremat sorti ettekanne või ülevaate andmine. On aeg tulla välja oma kestast ja tutvuda uute inimestega. Sinu tööalane edu sõltub paljuski just teistest. 28 kuupäeval võid saada toreda boonuse osaliseks – see võib olla kas rahaline või romantiline.

Aprill 2013

Käesoleval kuul on sinus tohutu energia, et viia ellu olulisi muudatusi ja alustada uusi ettevõtmisi. Eriti energiliselt, loominguliselt ja atraktiivselt tunned ennast 10 kuupäeva paiku ja sealt edasi. Oled külgetõmbavam ja märgatavam kui tavaliselt. Inimesed on vaimustuses sinu elavusest ja energiast. Armastuses rühid sirgjooneliselt edasi ning pöörad suhtele ja partnerile suurt tähelepanu, kuigi 20-30 aprill võib olla intiimsuse osas mõnevõrra konarlik. Sama olukord samas vahemikus on ka finantsküsimustega, võib esineda mõningaid rahalisi probleeme. Kuu teisel poolel võivad teised anda sulle tarka nõu ja isegi kui sa ei tunne end mugavalt, oleks mõistlik neid nõuandeid kaaluda. Kuu viimasel nädal tunned suuremat vajadust stabiilsuse ja turvalisuse järele.

Märts 2013

Käesoleval kuul tuleb sul kinni siduda mõned lahtised otsad. Vahemikus 4-6 märts on eriti tähtsal kohal sinu jaoks suhted ja suhetega seonduv, püüdled täiuslikkuse poole ja see tuleb sul suurepäraselt välja. 8-9 kuupäev on hea aeg tegelemaks finantsküsimustega – võimalik, et kerkib üles mingi varasem teema, millele pöörad tähelepanu alles nüüd. Sel kuul võivad sinu teed ristuda inimestega sinu minevikust. Alates 12-st kuupäevast on sinu energiatase kõrge, kohati isegi liiga kõrge ja sinu instinktid on tugevad. Märtsikuu viimasel kolmandikul pakatad sarmist ja  veetlusest. Vahemikul 27-30 tunned end tugevana aga samas võid olla ka mõnevõrra emotsionaalne ja impulsiivne. Võid olla kohati mässumeelne ja otsida iga hinna eest vabadust.

Veebruar 2013

Veebruar on suurepärane kuu suhtlemiseks ja samas ka pikemat aega vaevanud probleemide lahendamiseks. Sidemed sõprade ja kolleegidega on tugevad ning ära imesta kui ühest või teisest grupist kellegagi romantiline side tekib ;) Kuu lõpu poole võid tunda tavapäratuid tundeid ja huvitavaid pöördeid oma armuelus. Käesoleval kuul võid mõtetes rännata minevikku ja mõelda ohverdustele, mida oled pidanud tegema. 7-8 kuupäeva paiku võid tunda tugevat soovi jagada kellegagi isiklikke või keerulisi seikasid oma elust, kuigi seda tehes võid järgnevatel nädalatel kahetseda või mõelda, et räägitud sai enneaegselt. 12 ja 15-16 veebruar on hea aeg tegeleda karjääri ja raha puudutavate teemadega ning pöörata tähelepanu lähedastele. Kogu kuu vältel on soositud tegevusteks õppimine, suhtlemine ja liikumine.

Jaanuar 2013

Sa tervitad uut aastat suure enesekindlusega. Jaanuar peaks sinu jaoks olema väga töine aeg, kuid samaaegselt on tähtsal kohal ka ühiskondlik elu ja romantika. Armuasjad kulgevad kergelt ja meeldivalt. Eriti peale 11 jaanuari pakatad sa professionaalsusest ja täiuslikkusest, kui seda peaks nõudma tööülesanded või grupi juhtimine. Südamelähedaste teemade puhul võid kergesti pöördesse minna ja innukalt teemasid käsitleda. Jaanuaris tunded sõprade vastu võivad olla intensiivsemad kui tavaliselt. Jaanuaris võid olla tulvil ideid, milledest kõiki ei pruugi toetada inimesed sinu ümber. Kuu viimane nädal võib olla eriti aktiivne seoses laste, loovate projektide või romantikaga.

Detsember 2012

Käesoleval kuul oled tööd tehes energiline ja tahtmist täis. Oled väga motiveeritud ja konkurentsivõimeline. See kuu võib olla sinu karjääri haripunkt, seega kasuta juhust. Samas pead olema suuteline eristama, millal on kasulik pakutavate võimalustega kaasa minna ja millal ennast tagasi hoida. Võimalik, et sel kuul tuleb sul innukalt kaitsta omi tõekspidamisi ja selle käigus võid endast suisa välja minna, seega keskendu ja püüa  jääda rahulikuks. Vali oma lahinguid targalt. Ühtlasi võid detsembrikuus tunda seiklusjanu, mis võib sind igapäevarutiinist eemale tõmmata. Too oma ellu vaheldust ja lase seiklusjanul end juhatada. Detsember võib tuua sulle finantsilist tuge lisa- või tulemustasu näol või kui oled ärinaine, siis see tugi võib olla ka investeering mõnelt äripartnerilt sinuga seotud firmasse.

November 2012

Käesoleval kuul on olulisel kohal enesetäiendamine. Põhilised valdkonnad millega novembris tegelema pead, on seotud raha, maksude ja lähedusega. Selle kuu juhtumid ja sündmused võivad alguseks olla omakorda suurematele eesootavatele muutustele. Armusuhetes võid partneriga jõuda üksteisemõistmiseni, kuid sellegipoolest võib esineda takistusi, millega tuleb teil kahel  tegeleda. Tööd tuleks teha ka endaga ja muuta oma hoiakut avatumaks. Tegelikult ongi just praegu parim aeg teha elus muudatusi ja vajadusel ka kannapöörde. Erinevad teemad ja projektid  neelavad sind sel kuul endasse ja sa innukalt viskud nendesse. Uued võimalused võivad sind oodata kuu viimastel päevadel aga vaata, et sa korraga liiga palju ette ei võta. Vestlused eelkõige raha teemadel võivad sel kuul minna tuliseks, seega pööra sellele tähelepanu. Kõikvõimalikud rahateemad, mis on seotud armsamaga, lahenevad edukamalt peale 21-st kuupäeva aga sa pead kriitilise pilguga vaatama üle oma kulutused.

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!