EEVA naistekas

Pühapäev, 01. October 2023

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

INTERVJUU! Ujuja Martti Aljand: Kas tänapäeva naised eelistavad alati materiaalsust romantilisele žestile?

Martti Aljand
Martti Aljand
Martti Aljand

Martti Aljand on noor edukas ujuja, kes on kirjutanud oma nimele mitmeid eesti rekordeid ning saavutanud häid kohti erinevatel võistlustel. Tema seni parimaks võiduks võib lugeda eelmise aasta lühirajaujumise EM-i hõbemedalit. EEVA lugejatele avaldas ta oma arvamust aga hoopis teistel teemadel – naised ning suhted.

Kas usud armastusse esimesest silmapilgust? Miks?
Usun, et esimene mulje inimesest on väga mõjuvõimas. Erinevatel isiksustel võib tekkida väga tugev hingeline ühtekuuluvus vaid ühest silmapilgust.

Millised on naiste eelised võrreldes meestega? Aga vastupidi?
Naised elavad väga emotsioonide pealt. Kui on head emotsioonid, siis ei peata neid miski ja halvemate puhul aitab alati šokolaadikarp või turgutav jalutuskäik värskes õhus. Öeldakse, et mehed jäävad alati poisteks. Lihtne, mänglev suhtumine elus aitab raskematest aegadest üle olla ja tõsiselt võidukas olla headel aegadel.

Millised tööd on sinu jaoks naistetööd?
Ma arvan, et heas suhtes on tähtis koostöö kõikidel töödel.

Milline naiselik omadus sind paelub ja milline häirib?
Võibolla siis needsamad emotsioonid. Üks moment olla nii tugev, võitmatu ja positiivne ning teisel momendil täiesti muserdunud. No ei pane seda puzzlet kokku.

Millist naiste rõivaeset pead kõige seksikamaks?
Naiste sukad on minu arust väga seksikad.

Mida oled alati tahtnud naistelt küsida?
Kas romantilisus on välja surnud? Ehk siis kas tänapäeva naised eelistavad alati materiaalsust romantilisele žestile, ihkavad kallit kella mehe enda välja mõeldud luulele? Kas mehed peaksid rohkem aega investeerima raha teenimisele, et kallis kink osta või leidma selle millegi, mis hinge täidab? Kas on veel kuskil naisi, kes näevad kaugemale kui rahakott?

Kumb on õrnem sugu – mees või naine? Miks?
Ei usu, et õrnem sugu eksisteerib. Tänapäeva maailm on nii mitmetahuline. Füüsiline jõud pole ammugi enam ainuke tugevuse indikaator.

Milliseid pöörasusi oled mõne naise nimel korda saatnud?
Kõik need pöörased asjad jätan enda teada :)

Kas enda meikimine peaks naiste jaoks olema iseenesestmõistetav?
Kindlasti mitte. Mulle meeldib naturaalsus. See loomulikult ei tähenda, et üldse meikima ei peaks. Arvan, et ilus meik ei olegi nii väga teiste jaoks, vaid aitab naistel tunda ennast enesekindlalt ja tugevalt.

Milline tuntud naine kehastab sinu iluideaali?
Minu kihlatu (minu jaoks väga tuntud) kehastab minu iluideaali.

Fotod: Martti Aljand erakogu

Toimetas: Tiiu Maks

Postitas 16/05/2013 14:06 by Ally #220597
usun armastusse ja mul on see olemas, kuid pean kahjuks nõustuma, et paljud inimesed tänapäeval on nii vastikult materiaalsed ning seeläbi ka õnnetud.

Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Intervjuud INTERVJUU! Ujuja Martti Aljand: Kas tänapäeva naised eelistavad alati materiaalsust romantilisele žestile?