EEVA naistekas

Teisipäev, 16. July 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

HOROSKOOP! Mida toob 2015 veebruar sinu tähemärgile

Siin saad lugeda lähemalt, mida toob sinule 2015 aasta veebruari horoskoop:

Jäär

Jäär

Veebruaris toimub palju asju kulisside taga, eriti seoses armastuse, iha ja rahaga. Püüad aru saada oma tunnetest kuna tunned, et oled olulise muutuse lävel ja saabumas on midagi suurt. 10-13 kuupäeval võid olla segaduses, need päevad on justkui segu sõpradest, unistustest ja plaanidest. Pärast seda tunned end juba kindlamalt, tead mida oodata ja mida mitte oodata ning omad paremat selgust oma eesmärkidest. Sel kuul võid olla dilemma ees, kas liikuda mööda oma valitud rada või ühendada jõud teistega. Mõlemad võimalused tunduvad sinu jaoks atraktiivsed. Alates 19-20 kuupäevast januned tähelepanu järele. Tunned end elusana ja soovid ennast ja omi tundeid ka teistele väljendada. Oled ilmselgelt atraktiivne, loov, särtsakas ja isikupärane. Inimesed soovivad olla sinu ümber ja soovivad sinust osa saada. Oled külgetõmbavam ja märgatavam kui tavaliselt. Armastuses, ihades ja enesekehtestamisel oled otsekohene, kuigi võid käituda impulsiivselt. 24-25 kuupäeval mõtled praktilisemalt, kõik asjaajamised on kaalutletud ja läbimõeldud.

Sõnn

Sõnn

Käesolev kuu on tegus igas valdkonnas, olgu selleks töö või vaba aeg. Suhtlemisel sõpradega esineb palju särtsu ja loovust ning välistatud pole ka romantilise suhte tekkimine kellegagi sõpruskonnast. Sel kuul soovid särada nii professionaalsel kui isiklikul tasandil, seda nii armastatud inimeste kui töökaaslaste juuresolekul. Arvesta, et veebruaris jõuad teha ainult niipalju kui on ööpäevas tunde ja nädalas päevi. Sa ei jõua kõike teha kõigi heaks, ilma et miski muu kannataks seega ürita leida kompromisse. 10-13 kuupäeva paiku võib päevakorda kerkida sinu reputatsiooniga seonduv, et edasist vääriti mõistmist mitte soodustada, siis jälgi mida ütled ja mida ütlemata jätad. Pärast seda omad juba paremat selgust ja oled õnnelikum oma seniste ja tulevaste saavutuste üle. 18 veebruari paiku võid millegi osas võtta vastu otsuse alustada puhtalt lehelt. See võib olla seotud karjäärivaliku, tööalase projekti või isiklikus elus toimuvaga. Alates 20 kuupäevast võivad mõnevõrra keerulisemaks või segasemaks muutuda südameasjad kallimaga. Vajad aega, et selgusele saada oma tunnetes ja vajadustes.

Kaksikud

Kaksikud

Veebruari alguses võid olla mõnevõrra segaduses ja otsustusvõimetu. Väliselt see küll välja ei paista, oled nii tööalaselt kui eraeluliselt igati enesekindel. Sisemiselt võid samas tunda, et sul on liiga palju erinevaid valikuid, mille vahel valima pead. Selline sisemine ebakindlus on kõrgpunktis vahemikus 9-12 veebruar. Alates 13 kuupäevast on kõik palju selgem, oled entusiastlikum ja oled suuteline valima edasiliikumiseks õige suuna. Kuu viimased 10 päeva oled väga suhtlemisaldis ja sind märgatakse rohkem. Soovid ühtlasi rohkem pildil olla, vastutada, juhtida ja teisi suunata.  20-24 kuupäeval võid saada romantilise tähelepanu osaliseks ja selle osutajaks võib olla keegi sinu sõpradest. See on lisaks ideaalne aeg uude ideede „sünnitamiseks“ ning unikaalsete, loominguliste ja innovatiivsete tulevikuplaanide loomiseks. Sa ihaldad luua midagi uut ja innovatiivset ja 24-25 kuupäev võib tuua selgust, milline sinu plaanidest ja ideedest on teostatavad, realistlikud ja väärt edasist tähelepanu.

Vähk

Vähk

Veebruaris tõmbad valdavalt ligi häid asju, kuid kuu esimestel nädalatel toimub palju ka pinna all. Piltlikult võid vedada kellegagi köit raha või võimu teemal. 12 kuupäeva paiku võid tunda, et õhku on jäänud mingi lahendamata probleem kallimaga. Suhtle temaga ja selgita välja probleemi või pahameele põhjus. Alates 13 kuupäevast muutuvad asjad selgemaks ja suhe kallimaga ilmselgelt intiimsemaks. 18 kuupäeval võib sul tekkida soov jätta miskit seljataha ja alustada puhtalt lehelt. Kui millegi tingimused on olnud rasked või väljakannatamatud, siis võid võtta vastu otsuse liikuda täiesti uues suunas. Kuu viimane nädal toob värsket energiat töö ja suhete valdkonda. Sel ajal on sul rohkem loomejõudu ja särtsu ning võid lõigata kasu sellest, kui ennast ja enda oskusi promod. Oled tüdinud kõigest vanast ja soovid kõigile näidata oma uut nägu või suhtumist. Tööalaselt võib sul tekkida uusi innovatiivseid ideid ja välistatud pole ka romantilise võimaluse tekkimine tööl. Sul on julgust haarata vajadusel ohjad ja viia ellu olulisi muudatusi.

Lõvi

Lõvi

Käesoleval kuul tuleb sul tegeleda erinevate suhetega, eelkõige partnerlus- ja sõprussuhetega. Veebruaris võib pinna alt välja ujuda nii mõndagi ja võid avastada, et mõned inimesed sinu elus võivad tunda end kõrvalejäetuna või tunda, et nendega pole arvestatud. Sel kuul on sul võimalu seda kõike ka muuta ja taastada tasakaal. 9-12 kuupäeval väldi vigu ja vääriti mõistmisi, eriti kui tegeled teiste inimestega, läbirääkimistega või lepingutega. 18 kuupäeval tunned vajadust keerulisem aeg selja taha jätta ja valgelt lehelt alustamine paistab olevat ainuvõimalik valik. Alates 19-20 kuupäevast muutud oluliselt enesekindlamaks ja elujõulisemaks. 22 kuupäevaks tunned end ideaalselt, mänguliselt ja elavana. Sinu entusiasm kasvab, sinu huvi välismaailma vastu samuti ja soov õppida uusi asju on tugev. Sul võib tekkida romantiline side kellegagi, kes on sinust kaugel või kellest sa seda oodatagi ei osanud. Kuu viimasel nädalal muutud distsiplineeritumaks, eriti puudutab see loometööd kus kasutegur on koheselt nähtav.

Neitsi

Neitsi

Veebruari alguses võib sulle muret valmistada tervise või tööga seonduv, võib esineda korralagedust või segadust. Võid tunda, et lihtsalt ei jõua kõigega sammu pidada. Alates 13 kuupäevast suudad asju hallata kergemini ja enesekindlamalt ning teed vähem vigu. Alates 18 kuupäevast võib tekkida soov alustada puhtalt lehelt, haarata ohjad tööl, võtta ette midagi tervise tugevdamiseks või muuta hoopis igapäevarutiini. Sel kuul saadab sind virgutav energia suhtes kallimaga ja seda eriti intiimtasandil. 19-22 kuupäev võib olla väga kirglik, võid avastada uusi viise, kuidas ennast kallimale väljendada. Kui otsid suhtest põnevust, siis see aeg on kindlasti sinu jaoks. Sellega võib kaasneda ka natuke draamat, emotsioone aga ka impulsiivsust. Võid teha ootamatu avastuse seoses rahaga või esineb selles vallas teatud pingeid, kuid oled võimeline leidma loovaid lahendusi, et sellega tegeleda. 24-25 kuupäeval saad anda hoo sisse ideedele või plaanidele, mis on pikalt oma järge oodanud.

Kaalud

Kaalud

Käesoleval kuul võib sinu sotsiaalelus olla nii tõususid kui mõõnasid. Tööalasesse ellu ja igapäevarutiini tood tugevat, loomingulist ja uuenduslikku energiat. Oled sel kuul väga nõutud aga ka sinu võimetel on piirid. 9-12 kuupäeva paiku võib romantiline suhe kallimaga olla mõnevõrra pingeline aga sul on ilmselt 18 kuupäeval lahendus varnast võtta, isegi kui see ei pruugi mõlemale osapoolele meeldida. Vajadusel oled valmis alustama puhtalt lehelt ja kui sellega kaasneb natuke draamat, siis oled selleks valmis. Alates 19-20 veebruarist hakkavad suhted üles soojenema. Sul on julgust muutusteks ja tead täpselt, mida suhtelt soovid. Soovid, et sädemed lendaksid, soovid olla tulvil elurõõmu ning oled suhte ja südameasjade nimel valmis võtma riske. Võid olla sel perioodil olla eriti impulsiivne aga 24-25 kuupäeval oled valmis tulema tagasi maa peale. Kuu viimase nädala pühendad tööle ja tervisele.

Skorpion

Skorpion

Veebruaris on sul raske leida tasakaalu kodu/pere ja töö vahel. Soovid liigselt särada mõlemas kohas ja tekitad seeläbi endale täiendavat stressi. Ürita võtta vabamalt ja ära sunni end liigselt tagant. 9-12 kuupäeval võib seoses kodu ja perega esineda väiksemaid probleeme või teatud sorti viivitusi. Seevastu pärast seda läheb isiklikus elus kõik nagu lepase reega. Käesoleval kuul oled väga uuendusmeelne, seda nii romantilises suhtes kallimaga, vabas ajas kui töös.  19-22 kuupäev toob täiendavat energiat sinu tervisesse ja tööalasesse ellu. Tööl oled valmis haarama ohjad ja see võib teistes tekitada elevust aga sul on suur tahe ja motivatsioon asjad ära teha. Sinu eesmärk on muuta igapäevaelu huvitavamaks, nauditavamaks, loomingulisemaks ja põnevamaks. Käesoleval kuul võid järsku huvituda fitnessist, tervisest ja heaolust. Alates 26-28 kuupäevast jälgi, et ei võta korraga ette liiga palju kuna sel ajal on sinu saavutamisvajadus väga suur.

Ambur

Ambur

Kui oled endale võtnud liiga palju kohustusi ja oled läbipõlemise äärel, siis ilmselt erinevad sündmused sel kuul võivad sulle märku anda, et aeg on hoog maha võtta ja rahulikumalt edasi liikuda. Ürita rohkem pühenduda kodule, perele ja suhtele kallimaga. 9-12 kuupäeva paiku võib esineda komplikatsioone või segadust töö või tundlike teemadega seoses, seega ole sel ajal eriti tähelepanelik. Pärast seda muutuvad asjad selgemaks, tead kuidas ja kuhu edasi liikuda. 18-ks kuupäevaks oled valmis tegema suure muudatuse oma elus või valmis liikuma täiesti uues suunas. Alates 19-20 kuupäevast algab üks käesoleva aasta romantilisemaid ja loomingulisemaid perioode. See võib olla üsna impulsiivne, dünaamiline ja flirtiv periood, kus õitseb loomingulisus ja ärkab ellu mänguline pool sinust. Võta sellest viimast, naudi seda perioodi ja kõike muud, mis suurema tähelepanuga kaasneb.

Kaljukits

Kaljukits

Sel kuul suhtled loomingulisemalt kui tavapäraselt ja oled ühtlasi julgem uusi asju proovima. Käesoleval kuul kipud just sina olema see, kes loob esimese kontakti ja kes alustab vestlust. Tunned end inspireerituna ja ärevalt ning soovid kiirelt esitleda oma uusi ideesid. Oled väga veenev ja tänu sellele võid juurde saada nii mõnegi austaja. Kui üritad veebruaris teha liiga vähese ajaga liiga palju, siis suure tõenäosusega kurnad ennast liiga ära, seega ürita leida mõistlik tempo ja tasakaal. 9-12 kuupäeva paiku väldi rutakaid otsuseid kuna sel ajal võib sul olla liiga vähe informatsiooni, et teha häid otsuseid. Samuti pole soovitav teha sel ajal olulisi finantsalaseid otsuseid või ümberkorraldusi. Alates 19-20 kuupäevast aktiviseerub kodune elu, ette võib tulla loomingulisi muudatusi või renoveerimist. See pole ilmselgelt aeg, kus käed rüpes istud. 24-25 kuupäeval võib alguse saada mõni projekt, mis on väärtuslik just eelkõige pikemas perspektiivis.

Veevalaja

Veevalaja

Veebruar on sinu jaoks põnev ja impulsiivne kuu, mis on ideaalne uuteks algusteks. 3 kuupäeva paiku võib esineda draamat suhtes kallimaga aga erimeelsused lahenevad kiiresti. Sel kuul oleks mõistlik jälgida rahakasutust. Olgugi, et sul tekib suurepäraseid ideid kuidas raha teenida ja kuidas kulutada, siis sellegipoolest kipud selles vallas üle pingutama. Alates 12 kuupäevast mõtled selgemalt ja langetad õigemaid ning läbimõeldumaid otsuseid. 24-25 kuupäev on ideaalne aeg väljaselgitamaks, millised sinu paljudest ideedest on realistlikud ja teostatavad. Kuu viimasel nädalal kipud enne tegutsema ja alles siis mõtlema. Samas on see hea aeg sõprussuhete tugevdamiseks ja miks mitte ka uute sõprade leidmiseks. Ole sina see, kes teeb esimese sammu! Üldiselt oled kogu veebruarikuu jooksul veendumusel, et vajad mingit olulist muudatust oma elus.

Kalad

Kalad

Veebruarikuus on sinu soovid ja vajadused kristallselged. Oled sel kuul väga külgetõmbav ja seda on kaugele tunda. Inimesed soovivad olla sinu ümber ja jagada sinuga ühte ruumi. 18 kuupäeval võid tunda, et oled millegi suure lähedal aga siiski piisavalt kaugel, et selleni mitte ulatuda. Sellegipoolest võib järgnevatel päevadel tehtud otsus viia sind soovitud asjale lähemale. Kui soovid saavutada liiga palju liiga kiiresti ja soovid särada igas eluvaldkonnas, siis tulenevalt aja- ja energiapuudusest võib ette tulla konflikte ja liialdusi. Annad endast ära liiga palju, võttes liigselt töö- ja igapäevakohustusi. Võid küll kogu seda protsessi nautida aga saad isegi aru, et kõik tuleb millegi arvelt. Käesoleval kuul võid avastada, et ihkad asju, mida sa varem isegi soovida ei osanud. 20 kuupäeva paiku võib probleemiks olla liigne kulutamine aga positiivse poole pealt on sinu pea tulvil häid ideid. 24-25 kuupäevaks omad selgust, kuidas idee või projekt ellu viia ja kellelt vajadusel selle realiseerimiseks abi või nõu paluda.

EEVA

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Meelelahutus Horoskoop HOROSKOOP! Mida toob 2015 veebruar sinu tähemärgile