EEVA naistekas

Teisipäev, 05. March 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

HOROSKOOP! Mida toob 2015 mai sinu tähemärgile

Siin saad lugeda lähemalt, mida toob sinule 2015 aasta mai horoskoop:

Jäär

Jäär

Maikuus on põhilisteks märksõnadeks raha, hinnangud, ressursid, varad ja talent aga lisaks kasvab ka õpingute ja suhtlemise osakaal. Kuu alguses pööra tähelepanu pisiasjadele, ära tee rutakaid järeldusi kuna pinnale võib kerkida uut informatsiooni või uusi emotsioone või mõlemat. Käesolev kuu võib visata mitmeid vimkasid, võib tekkida vajadus taaskord üle vaadata mõni projekt, enne kui saad edasi liikuda. Erilist tähelepanu tasub pöörata side- ja transpordivahenditele nagu arvutid, autod, telefonid, tahvlid ja muu sarnane. Kuna juuni toob mitmeid romantilisi ja loomingulisi võimalusi, siis oleks otstarbekas mais korda ajada probleemsed valdkonnad oma elus, sest seda paremad on sinu võimalused järgmisel kuul. Hoolimata üsna kiirest elutempost sel kuul, toob mai omajagu harmooniat ja soojust ka sinu kodusesse ellu.

Sõnn

Sõnn

Maikuu võib tuua muutusi või väljakutseid isiklikus elus, rahaasjades või töös. Kui rahaline seis on kehvapoolne, siis vaata ajas tagasi ja otsi vihjeid neist aegadest, mil rahaline olukord oli tunduvalt parem. 3 kuupäeval võivad avaneda sinu silmad kallima osas või tunnete osas kellegi vastu. Võib esineda probleeme jagatud ressurssidega nagu näiteks kallima sissetulekuga. Kuu alguses võid vabaneda pettekujutelmadest seoses sõbra või uue äriideega, mis võib asju ja suhteid mõnevõrra keerulisemaks muuta. 20-22 kuupäev võib tuua väljakutseid laste või pereliikmete osas. Õnneks oled alates 18 maist võtmepositsioonil ja sind kuulatakse ning sulle kuuletutakse. Sul on võime ellu viia olulisi muudatusi, mis hõlmab muuhulgas ka enda suhtumise muutmist, kui selleks peaks vajadus tekkima. Oska näha ja erilist tähelepanu pööra uutele võimalustele mis avanevad sinu jaoks ajavahemikul 10-11 mai ja 27-28 mai.

Kaksikud

Kaksikud

Mai toob sulle huvitava koosluse erinevatest positiivsetest energiatest aga kohati võib kuu olla ka keeruline või väljakutsuv. Sel kuul tunned ennast enamasti olevat juhiistmel aga aegajalt pole sa siiski kindel, kes tegelikult juhib. Tunned end reeglina iseseisvana ja võimsana aga vahel tunned, et oled oma otsustega täiesti üksi jäetud. 5 kuupäeva paiku saad aru, mida tähendab omada sõpru ja nende toetust. Alates 11 kuupäevast kasvab sinu julgus, karisma ja enesekindlus pürgida oma eesmärkide poole, kuigi kuni 21 kuupäevani ei pruugi sinu jaoks täiesti selge olla, mis suunas täpsemalt liikuda tuleks. Alates 18 kuupäevast jätad kogu negatiivsuse selja taha ja keskendud täiel määral uutele eesmärkidele. Käesoleva kuu suurim väljakutse on teiste inimeste meele järgi olemine. Teised inimesed lihtsalt ei kipu sind mõistma ja sinust aru saama sel kuul. Finantspoole pealt on sul olemas kõik eeldused, et mais ja juunis parandada oma rahalist seisu.

Vähk

Vähk

Maikuus naudid sõprade toetust ja positiivset energiat. 3 kuupäeval võib tähelepanu vajada suhe kallimaga ja emotsioonid võivad esimese hooga kasvada üle pea kui asud tundeid analüüsima. 4 kuupäeval võib tekkida vajadus tegeleda tööalaste probleemidega või reputatsiooniga. Alates 7 kuupäevast oled väga veetlev, positiivne ja romantiline. Eriti heas valguses nähakse sind vahemikus 16-27 mai. See on hea aeg näiteks tööintervjuudeks või presentatsioonide tegemiseks. Käesoleval kuul teisel poolel võib tekkida vajadus haiguspäevade võtmiseks või siis lihtsalt aja maha võtmiseks. Kohati võivad kohustused kasvada üle pea aga on oluline, et suudaksid leida võimalused kohustuste täitmiseks. Juuni tõotab tulla hea kuu finantside osas, kuid paljuski oleneb see ka sellest, kuidas lähened valdkonnale sel kuul. Seega taltsuta ülekulu ja ürita saavutada olukord või positsioon, mis võimaldab saavutada, teenida ja säästa.

Lõvi

Lõvi

Viimasel ajal on nii mõndagi toimumas sõprussuhete ja karjääri valdkonnas ning see jätkub ka käesoleval kuul. Siiski juba alates 3 kuupäeval tõmmatakse sinu tähelepanu isiklikele asjadele ja probleemidele kodus. Aeg on sukelduda kodustesse asjadesse ja taastada tasakaal. Maikuus märgatakse sind rohkem kui tavapäraselt ja sa oled igati valmis kõiki ära kuulama ja toetama. 17-22 kuupäeva paiku jälgi mida ütled, eriti sotsiaalmeedias ja sõpradele kuna võimalus vääriti mõistmiseks on suur. Sel kuul võib esineda ka ebaselgust finantsides või armuelus ja sul tuleb sellega tegeleda. Kuu teisel poolel naudid privaatseid ja rahulikke hetki, kuigi vahele võib tulla ka suhtedraamat. Juuni tõotab tulla hea kuu uute võimaluste osas, kuid paljuski oleneb see ka sellest, kuidas lähened erinevatele valdkondadele sel kuul.

Neitsi

Neitsi

Mai on keeruline kuu ja seega võib tekkida vajadus viia ellu mitmeid muudatusi. Võib esineda komplikatsioone ja arusaamatusi tööl ning võib tekkida vajadus maadelda tiheda ajakavaga. Samas kogu see vaev võib saada tasustatud tulevikus. Erilist tähelepanu pööra suhtlemisele nii isiklikul tasandil kui tööalaselt ja ürita ennast väljendada nii selgelt kui vähegi võimalik ning väldi liiga kiiret reageerimist. Pereelu võib tuua täiendavaid kohustusi ja pereliikmed ei pruugi mõista, et pead panustama ka teistesse eluvaldkondadesse. Juuni tõotab tulla kuu, kus vabaned koormatest ja kammitsatest, mis sind vaevavad, kuid paljuski oleneb see ka sellest, mida sa juba sel kuul selleks ette võtad. Oluline on saada selgus oma armuelus, pöörata tähelepanu vabale ajale ja siduda ennast loominguliste projektide või ideedega, mis aitavad prioriteete paremini seada ja edasi liikuda.

Kaalud

Kaalud

Maikuus viid ellu mitmeid muudatusi, mis aitavad parandada sinu elukvaliteeti. Alates 7 kuupäevast oled võimeline tänu oma sarmile ja heatahtlikkusele sujuvalt üle libisema kõikidest esile kerkivatest probleemidest. See on igati positiivne kuna käesoleval kuul võib arusaamatusi ette tulla üsna palju. Suhtlemisel ole eriti hoolikas, jälgi mida ütled ja väldi vigu. Pööra kindlasti tähelepanu ka ajakavale, millest kinnipidamine võib sel kuul olla küll keeruline aga kinnipidamisega väldid veelgi suuremat peavalu. Kuu keskpaiku on sinu jaoks oluline pere ja kodu ning nendega seonduv, oled valmis ületama kõik takistused nendes valdkondades. 26-27 kuupäeval võid saada positiivset tagasisidet ja seda eelkõige tööalaselt aga ka isiklikul tasandil. Juuni võib tuua suhete valdkonnas uusi võimalusi või armumisi, kuid see eeldab et juba sel kuul vabastad oma mõtted ballastist ja oled avatud uuetele võimalustele.

Skorpion

Skorpion

Käesoleval kuul toimub nii mõndagi suhete valdkonnas ja tavapärasest enam võib esineda arusaamatusi ja tõkkeid. 3 kuupäev võib pinnale tuua maetud tundeid ja võid avastada, et miskit oleks justkui sinu elust puudu. Võib tekkida soov kellelegi kraesse hüpata aga ürita seda vältida kuna teised võivad võtta seda väga isiklikult ja see põhjustab täiendavaid pingeid. Lihvi oma suhtlemisoskust, väldi negatiivsust eneseväljendamisel ja ka mõtlemises, mis kipub olema sel kuul osa sinust. Negatiivset mõtlemist ja hoiakuid on kergem vältida alates 18 kuupäevast. Üle vaatamist võivad maikuus vajada rahaasjad, võimalik et pead reahaaval läbi käima konto väljavõtte, et asjades selgust saada. 11 ja 27 kuupäev on selle kuu kõrghetked armastuse osas, naudi neid päevi ja haara kinni võimalustest, mida need päevad toovad. Juuni tõotab tulla hea kuu töö ja karjääri osas, kuid paljuski oleneb see ka sellest, kuidas ja mil määral panustad töösse sel kuul.

Ambur

Ambur

Töö, tervis ja partnerlus on põhilisteks märksõnadeks käesoleval kuul. Sel kuul jõuad suure tõenäosusega arusaamiseni, et on asju millest tuleb lahti lasta, et saaks edasi liikuda. Keskendu asjadele, mis on kasulikud just pikemas perspektiivis. Maikuus on mõistlik jälgida mida räägid ja kui palju räägid kuna kipud liiga vara sensitiivset infot teistega jagama. Ühtlasi võib liigne agarus sel kuul arusaamatusi põhjustada. Kuidas seda kõike vältida või minimeerida? Tuleb seada endale piirid, pigem tuleb teisi kuulata kui ise liigset rääkida. Ka seoses perega on sel kuul piirangud vajalikud aga sul on raskusi nende kehtestamisega. Võimalusel väldi sel kuul lepete tegemist ja oluliste otsuste langetamist, tee seda pigem juunikuus. Juuni toob sulle ühtlasi mitmeid loomingulisi ja romantilisi võimalusi. Kuu teises pooles võib tekkida vajadus tegeleda finantsidega kuna selles vallas esineb mõningast ebaselgust.

Kaljukits

Kaljukits

Mai on oluline kuu muudatuste tegemiseks ja prioriteetide seadmiseks. 3 kuupäeva paiku on sinu emotsioonid laes ja kalduvus on asjadega üle pingutada. Võta kõike mõõdukalt ja esmalt hoolikalt mõtle ning alles siis ütle. 7 kuupäev toob sinu ellu sooje ja toetavaid inimesi, kellega on meeldiv mõtteid vahetada. Käesoleval kuul tasub eelkõige hoolt kanda oma tervise ja töö eest ning seda eriti 5-6, 11, 15 ja 24 kuupäeva paiku. Kipud tegema teiste heaks liiga palju ja ise võid jääda kannataja rolli. Samas on sul ka raskusi piiride tõmbamisel, et need poleks üheltpoolt liiga karmid ja teiseltpoolt liiga ebamäärased. Tasakaalu leidmine on küll keeruline, kuid ülioluline ja lõppkokkuvõttes saad sa sellega hakkama. Vajadusel võta vastu abi, mida sulle pakutakse. Juuni toob sulle mitmeid kodu ja perega seotud võimalusi ning rahalist toetust. Valmistu selleks juba nüüd ja väldi liigset kontrolli kõige üle mida teed.

Veevalaja

Veevalaja

Kui suurema osa maikuust on põhitähelepanu all isiklik elu ja kodu, siis kuu esimesel nädalal tuleb sul valdavalt tegeleda töö ja karjääriga. Samas ürita vältida ületöötamist, mis sellega võib kaasneda. Olgugi, et põhifookuses on kodu ja isiklik elu, otsid sa järjest enam kontakti teistega ning sinu sotsiaalne läbikäimine tõstab tempot ja seda alates 11 kuupäevast. Samas 18 kuupäeva paiku võib esineda mõningaid arusaamatusi suhtlemisel. Sel kuul hoia silma peal rahal kuna see kipub näppude vahel sulama. Suurimaks vaenlaseks käesoleval kuul võid olla sina ise, seega otsi varakult vihjeid oma käitumises, et piltlikult iseendale jalga ei tulistaks. Alates 18 kuupäevast oled tulvil inspiratsiooni ja soovid täiustada ja muuta hubasemaks kodu ning samuti panustada pereelu parendamiseks. Juunikuu toob sulle mitmeid suuri võimalusi ja seda eelkõige suhete või partnerluse valdkonnas, kuid paljuski oleneb see ka sellest, kuidas lähened nendele valdkondadele juba sel kuul.

Kalad

Kalad

Maikuu alguses oled hädas tiheda ajakavaga. Ära võta ette korraga liiga palju, vaid pigem sellises mahus kui parasjagu vaja on. Nõnda väldid läbipõlemist. 7 kuupäev toob sinu ellu romantikat ja mängulisust ning kindlasti ei tule puudus komplimentidest. Käesolev kuu ei pruugi üldises pildis küll olla kõige glamuursem, kuid siiski on see oluline kuu kohandamaks elustiili ja tegemaks vajalikke ettevalmistusi. Sel kuul võib esineda mitmeid arusaamatusi ja komistuskivisid, eelkõige siis seoses töö või kohustustega. Inimesed sinu ümber ei pruugi sind mõista ja sellest tulenevalt võib esineda möödarääkimisi. Sa ei soovi kõiki oma mõtteid sel kuul teistele avaldada, kuid teatud ulatuses siiski võiks kuna sinu enda elu muutuks sellest lihtsamaks. Kodu ja pereelu võib vajada kuu keskpaiku ulatuslikke muudatusi ja olgugi, et sa pole sellega arvestanud, aitab see kokkuvõttes edasi liikuda. Juunikuu toob sulle suurepäraseid vabastavaid võimalusi, kuid see eeldab et juba sel kuul vabastad oma mõtted ballastist ja oled uuetele võimalustele avatud.

EEVA

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Meelelahutus Horoskoop HOROSKOOP! Mida toob 2015 mai sinu tähemärgile