EEVA naistekas

Pühapäev, 26. May 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

HOROSKOOP! Mida toob 2015 märts sinu tähemärgile

Siin saad lugeda lähemalt, mida toob sinule 2015 aasta märtsi horoskoop:

Jäär

Jäär

Märtsi alguses tunned end suurepäraselt ja loominguliselt ning otsid uusi võimalusi eneseväljendamiseks. Ka sinu sotsiaalne elu muutub aktiivsemaks. Oled elav ja loominguline ning sind on raske ignoreerida või sinu vastu seista. 5 märtsi paiku võib täiendavat tähelepanu nõuda töö, eriti siis kui oled viimastel nädalatel sellesse väga leigelt suhtunud. 11 ja 15-17 kuupäeva paiku võid olla kannatamatu ja mässumeelne ning ei pruugi olla täiesti omas elemendis. Nendel päevadel tehtud otsused ei ole ilmselt kõige läbimõeldumad. 20 kuupäeva paiku võivad endast märku anda asjad, mis oleks vaja enne edasiliikumist lõpuni viia. Palju on sel kuul toimumas ka kulisside taga. Sulle saab aina rohkem selgemaks, et pead ellu viima teatud muudatusi kas elustiilis, suhtes või suhtumises. Käesoleval kuul võib pinnale kerkida mingi saladus, mis alguses võib hämmeldust tekitada aga lõppkokkuvõttes on see vabastav. Kuu viimasel nädalal tunned end tugevana ja mugavalt ning seda isegi tähelepanu keskpunktis olles.

Sõnn

Sõnn

Kuu esimesel nädalal võid tunda vabanemist mineviku piirangutest või varasematest keerulistest olukordadest. Lisaks võid saada kuu alguses teise võimaluse pereliikmega või taaselustad suhte kellegagi, keda armastad. Märtsikuus võid teha ümberkorraldusi koduses- või igapäevaelus. Pinnale võib kerkida mingi saladus või minevikuga seotud probleem aga tunned sellest ainult kergendust. 4-5 kuupäeval võid kohata kedagi minevikust ja sinu emotsioonid on laes. Selle kohtumisega võib kaasneda ka natuke romantikat. Kuu keskpaiku oled temperamentne ja sinu sotsiaalne läbikäimine kasvab. Võimalik, et pead süvenema sel ajal ka oma finantsolukorda. Otsuste langetamisel tugine oma sisetundele. 20 kuupäeva paiku võib alguse saada uus sõprussuhe või lõpule jõuda olemasolev. Kuu lõpus muutuvad selgemaks sinu isiklikud soovid ja ihad ning ühtlasi toovad need sinu suunas suuremat tähelepanu. 29-30 kuupäeval oled väga veetlev ja karismaatiline.

Kaksikud

Kaksikud

Sel kuul on tähelepanu keskpunktis ja väga aktiivsed nii sotsiaalne elu kui töö. Märtsikuu esimene nädal on ideaalne teadmiste omandamiseks, suhtlemiseks ja läbikäimisteks. Endalegi ootamatuna võid kohata vana klassikaaslast või sõpra. Võid luua uusi sõprussidemeid või annad hoogu juurde olemasolevatele. Leiad üles oma hääle ja oma jutu ning ideedega inspireerid ka teisi enda ümber. Kuu keskpaiku võib päevakorda tulla raha laenamine või ise laenu võtmine aga pea meeles, et see pole nendeks toiminguteks just kõige parem aeg. Sul võib olla sel kuul raskusi teatud asjade minnalaskmisel aga paraku võib see olla ainuke võimalus. Sul võib olla soov kuidagi paremini kontrollida oma intiimelu aga mõistlik oleks seda üldse mitte kontrollida, küll asjad loksuvad ise paika. 5 kuupäeval võib suuremat tähelepanu vajada pere või perega seonduv ja seda eriti siis, kui oled viimasel ajal sellele liiga vähe aega pühendanud. 17 kuupäeval võib esineda väiksemaid probleeme kallimaga aga need lahenevad kiiresti. 20 kuupäev võib tuua üllatavaid pöördeid tööalases elus ja päevakorda võivad tekkida uued karjäärivõimalused. Jääd positiivselt silma nii ülemustele kui töökaaslastele. 22-24 näed sa eriti hea välja sind kuulatakse suure huviga.

Vähk

Vähk

Oled sel kuul tööalaselt briljantselt karismaatiline ja läbi tööalaste suhete võib avaneda uusi võimalusi. Kui sinu töö on seotud turunduse, kirjastamise või arendusega, siis võid kindel olla, et oled neis valdkondades väga loominguline. Olgugi, et sinu teel võib olla ka tõkkeid, oled motiveeritud ja töökas. Kuu esimesel nädalal oled võimeline näitama teistele oma tõelist väärtust ning tänu sellele ja reputatsioonile võib avaneda nii mõnigi uus uks. 5 kuupäeval võib endast märku anda lõpetamata tööülesanne või –kohustus. Üldiselt tunned märtsikuus tööd tehes suurt rahuldust, teed tööd armastusega. 10-15 kuupäeva paiku oled temperamentne ja kaldud tegema liiga kiireid läbimõtlemata otsuseid. Lähisuhtes võib tekkida vajadus minna lasta või vältida situatsioone kus sina või sinu kallim kontrollib liigselt teist osapoolt. Liigne kontroll suhtes pole kunagi hea! 20 kuupäev võib panna sind liikuma uues suunas. Sel ajal võid võtta vastu otsuse teha oma elus suurem muudatus või suisa kannapööre. Oled valmis kuulama oma südame häält ja järgima oma sisetunnet.

Lõvi

Lõvi

Kuu esimesel nädalal otsid võimalusi, kuidas viia ellu parandusi ja täiustusi, mis aitaksid tõsta sinu elukvaliteeti. Märtsis on oluline vabaneda asjadest ja olukordadest, mis sind piiravad. Piiravateks asjadeks võivad olla nii suhtumine, senised elutingimused, enda kehtestatud piirangud või isegi suhted. Kuu esimesel nädalal võivad vajada ülevaatamist projektid või tööd, mis juba ammu tehtud ja unustatud. Tööl naudid märtsikuus pigem isetegemist kui meeskonnatööd. Käesoleval kuul võid kohata kedagi minevikust, kes aitab sul näha praegust olukorda selgemalt. 10-16 kuupäeval on toimumas erinevad muutused või muudatused, mis puudutavad nii sind kui inimesi sinu ümber. Palju Lõvid on hiljuti juba oma ilustiili muutnud ja need kes seda veel teinud pole, leiavad motivatsiooni selleks käesoleval kuul. 20 kuupäeva paiku võib tekkida vajadus võtta ohjad enda kätte finants- või intiimvaldkonnas. Sellest kuupäevast algab ühtlasi periood, mille jooksul on võimalik endast eemale peletada halvad harjumused või vähendada oma sõltuvust kellestki/millestki.

Neitsi

Neitsi

Märtsi esimene nädal toob kuhjaga värsket energiat. Sinu soovid ja huvid sel kuul on ebatavalised ja kaalukad. Heidad sel kuul pilgu ka minevikku aga seda positiivses võtmes. Käesoleval kuul liigub praktiliselt kõik tõusvas joones, olgu selleks pereelu, töö või tervis. Sinu sisetunne on sel kuul eksimatu, seega võid julgelt otsuste langetamisel sellele tugineda. Kuigi 5 kuupäeva paiku võivad sõbrad arvata, et oled justkui endasse sulgenud, on sinu karisma üldiselt tugev. Pigem võib sulle sel kuul tunduda, et aegajalt on inimesed liiga pealetükkivad ja nõuavad sinult rohkem kui oled valmis neile andma. 10-17 kuupäeva paiku võib esineda pisikesi probleeme seoses finantside või omandiga ning võib tekkida vajadus nende probleemidega sügavamalt tegeleda, eriti kui kõnealuseks probleemiks on võlgnemine. Suhe kallimaga kipub olema selle kuu teisel poolel mõnevõrra konarlik aga 20 kuupäeva paiku saavad selgemaks sinu vajadused ja ka see kuidas täpsemalt edasi liikuda.

Kaalud

Kaalud

Märtsi esimesel nädalal tunned tõelist elevust. Hiljutised plaanid ja eesmärgid võivad küll vajada läbivaatamist aga see on protsess, mida naudid. Oled valmis sel kuul uusi asju proovima ja võtma mõõdukaid riske igas eluvaldkonnas. Suhtes kallimaga võib esineda väljakutseid ja pinge võib kesta kuni kuu keskpaigani, mil leiate pingetele lahenduse. Tunned, et vajad rohkem vabadust aga samas kardad, et võid protsessi käigus ka millestki olulisest ilma jääda. Seega mõistlik oleks jääda paindlikuks ja arvestada nii enda kui partneriga. 20 kuupäeval võivad tähelepanu vajada töö ja tervisega seonduv ning võimalik, et esineb olukordasid kus pead langetama kiireid otsuseid. Suurepärane mõte oleks algust teha fitnessi või tervisespordiga, alustades tagasihoidlikult ja mahtu järjest tõstes. 29-30 kuupäev on ideaalne aeg puhkamiseks ja rahulikult võtmiseks.

Skorpion

Skorpion

Käesoleval kuul võid kasutusele võtta uue tehnoloogia või meetodi, mis aitab parandada sinu igapäevaelu, tervist või tööd. Kogu märtsikuu jooksul on sul rohkelt energiat ja piisavalt toetust, et muuta igapäevaelu võimalikult meeldivaks. Sinu isikupära särab ja see on sinu olulisim vara, mis aitabki saavutada paremaid tingimusi. Seoses sooviga panustada tervisesse võid kaaluda sel kuul alternatiivset meditsiini või fitnessiga alustamist. Märtsis võid igapäevatoimetusi tehes leida uue romantilise võimaluse. 10-17 kuupäev saadab sind energia, mis võimaldab lahendada pikaajalised kommunikatsiooni- ja suhtlemisprobleemid. Soovid igas eluvaldkonnas rohkem vabadust ja vähem kontrolli teiste poolt, kuid oluline on saavutada kompromiss, et tagada teatud vabadus ilma teiste toetust täielikult kaotamata. 20 kuupäev võib tuua uue romantilise suhte või mõne uue loomingulise projekti. Võimalik, et pead langetama olulise otsuse seoses hobi, armastuse või lastega.

Ambur

Ambur

Märtsi esimene pool on ideaalne puhkamiseks ja akude laadimiseks ning perega aja veetmiseks. See on selline südantsoojendav tsükkel, kus panustad ajaliselt võimalikult palju nii perele kui kodule. Pärast pesapunumise perioodi tuled kestast välja ja oled valmis tegutsema ja ennast loominguliselt väljendama. Oled mänguline, emotsionaalne ja inspireeritud. Ühtlasi oled valmis võtma rohkem riske ning sinu teod on spontaansemad. Suhtes kallimaga mängib sel kuul olulist rolli romantika, nauding ja lõbu ning näitad nii sõnade kui tegudega kallimale, et võid olla väga ihaldusväärne. 10-17 kuupäeva paiku soovid tähelepanu ka väljaspool suhet ja teed kõik, et selle tähelepanu ka saaksid. Sellest tulenevalt riietud vastavalt ja ka väike flirt pole sinu jaoks võõras. Soovid, et sind märgataks ja hinnataks. Kuu teisel poolel panustad oluliselt ka töösse. Annad endast kõik, et töökeskkond oleks harmooniline ja suhted töökaaslaste vahel sõbralikud. 20 kuupäeva paiku võid tööl olla üsna laisk kuna kipud seostama tööd lõbuga.

Kaljukits

Kaljukits

Kuni 20 märtsini oled väga toimekas. Avastad, otsid, lood kontakte ja pöörad tähelepanu kõigele/kõigile enda ümber. Suurt rolli mängivad sel kuul lapsed, lähisugulased, sõbrad, töökaaslased ja isegi sinu naabrid. Tunned huvi kõigi heaolu vastu ja oled nõus vajadusel õla alla panema, kui kellelgi abi vaja peaks olema. Suhtes kallimaga oled kuni 25 märtsini romantiline ja kohati ka sentimentaalne või nostalgiline. Sinu jaoks on oluline pigem lojaalsus ja tunded, kui füüsiline pool. Seevastu kuu viimasel nädalal oled kui armastuse jumalanna. Oled sarmikas ja ihaldusväärne, ilma et peaks selleks näppugi liigutama. Nädal enne ja pärast 20 kuupäeva väldi oluliste otsuste langetamist kuna võid saada peagi juurde uut informatsiooni, mis aitab sul langetada kõige õigema otsuse. Kuu lõpp on ideaalne aeg erinevate testide tegemiseks, kõikvõimalike vormide täitmiseks ja ka teadmiste omandamiseks.

Veevalaja

Veevalaja

Oled käesoleva kuu alguses enesekesksem kui tavaliselt. Keskendud rohkem materiaalsetele asjadele ja mõtled kuidas muuta oma elu mugavamaks. Sinu jaoks on oluline turvatunne, mis kaasneb materiaalse kindlustatusega. Suunad suure osa oma energiast töö ja finantside valdkonda ja välistatud pole ka mõne uue äriidee tekkimine. Kui tunned suurt kiusatust miskit ebavajalikku osta, siis tea, et see tuleb soovist ennast poputada. Selles pole midagi paha aga on ka odavamaid või isegi tasuta võimalusi, et oma enesetunnet parandada. Nädal enne ja pärast 20 kuupäeva ära väga tähtsaid otsuseid tee kuna alates 20 kuupäevast võib laekuda uut informatsiooni, mis muudab sinu arvamust. Kuu viimasel nädalal keskendud kodule ja perele. Kui asjad on kodus käest ära, siis teed kõik endast oleneva, et taastada rahulik ja stabiilne atmosfäär. Suhtes kallimaga hindad sel kuul eelkõige lojaalsust ja sügavaid tundeid.

Kalad

Kalad

Käesoleval ja ka järgmisel kuul tegeled sügavuti oma finantsolukorraga. Oled ambitsioonikas ja soovid läbi uute meetodite ja tehnoloogia parandada oma rahalist seisu. Ühtlasi on heade tulemuste saavutamiseks suureks väljakutseks osata mõelda väljaspool kasti. 5 kuupäeva paiku soovib keegi anda sulle kasuliku õpetunni ja tal on öelda sulle nii mõndagi tähtsat. Kuni 20 kuupäevani kasuta efektiivselt ära oma isikupära ja isiklikku mõju, need töötavad igati sinu kasuks. Sind märgatakse ja isegi sinu väikseimal tegevusel või arvamusel võib olla suur mõju. Kuu lõpupoole lükatakse sind tähelepanu keskpunkti ja see võib esmalt sind häirida aga kokkuvõttes on see väga tulutoov ja meeldiv sinu jaoks. Sõprussuhted võivad olla intensiivsed ja sa teed kõik, et hoida lähedasi sõpru veelgi lähemal ja üritad vältida nendega erimeelsusi. Kuu viimasel nädalal soovid teatud eluvaldkonnas pöörata uue ja puhta lehe.

EEVA

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Meelelahutus Horoskoop HOROSKOOP! Mida toob 2015 märts sinu tähemärgile