EEVA naistekas

Esmaspäev, 17. June 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

HOROSKOOP! Mida toob 2015 jaanuar sinu tähemärgile

Siin saad lugeda lähemalt, mida toob sinule 2015 aasta jaanuari horoskoop:

Jäär

Jäär

Jaanuar algab küll kohustuste ja töötegemisega, kuid rõhuasetus läheb peagi üle sotsiaalelu ja õnnetunde saavutamise peale. Kui sa oled olnud hõivatud erinevate kohustustega teiste heaks ja tahaplaanile on jäänud oma kodu ja pere, siis 4 kuupäev tuletab meelde, et vaja on leida tasakaal. Et jõuda rohkem ja saavutada rohkem, võib tekkida vajadus käesoleva kuu alguses kellegagi pead kokku panna ja nö tiim või ühine grupp moodustada. Pole välistatud, et just sina pead seda tiimi/gruppi eestvedama. Sõprussuhted sel kuul on soojad, tunned siirast rõõmu lähedastest sõpradest ja nende tähelepanust. Asjad mis nõuavad palju energiat või kiiret tähelepanu ja otsuseid, oleks soovitav ära teha enne 12 jaanuari. Pärast nimetatud kuupäeva ei ole sa väga tegutsemisaldis, vajad rohkem puhkust ja soovid aja lihtsalt maha võtta. Samas kui tekib mingi väga keeruline või koormav situatsioon, siis oled piisavalt motiveeritud, et see olukord lahendada.

Sõnn

Sõnn

Aasta algab entusiastlikult ja sooviga kogeda uusi kogemusi aga samas tunned, et sinu hoogu pidurdatakse ja pidevalt nõutakse sinu tähelepanu mujal. Ühtlasi võib tihtilugu esineda vajadus püsida kodus või kodu läheduses. Seega uute kogemuste saamine võib olla mõnevõrra keeruline aga alustada võiks kasvõi sellest, et ürita lisada uusi tegevusi oma igapäevarutiini. Rahuldustpakkuv võib olla ka mõne uue valdkonna õppimine või enesetäiendamine. Karjääri ja reputatsiooniga seonduv võib sel kuul olla riukaline aga samas tähtis sinu heaolu seisukohast, seetõttu tasub selles vallas pingutada niipalju kui võimalik. Ajavahemikul 12-14 jaanuar loodud kontaktid võivad olla eriti kasulikud ja pikas perspektiivis tulutoovad. Sõprussuhted elavnevad alates 12 kuupäevast ja võivad sisaldada mõningaid kiusatusi või ebatavalisi soove 18-19 kuupäeva paiku. Läbi sõprussuhete õpid enese kohta nii mõndagi uut sel kuul. Peale 12 kuupäeva, eriti 27 kuupäeva paiku tunned, et suur osa hiljutistest pingetest ja survest hakkab lõpuks selja taha jääma ning lõpuks avaneb võimalus lõõgastuda ja nautida elu.

Kaksikud

Kaksikud

Oled viimasel ajal sügava pilguga hinnanud oma sisemaailma ja isiklikku elu ning ideaalis on see sulle kasu toonud. Samas on esinenud ka aegu, kus oled asju natuke üle mõelnud ja seda oma õnne arvelt. Nüüd jaanuaris see muutub, oled valmis rohkem tegutsema, otsima uusi kogemusi ja üldse rohkem väljas käima. Käesolev kuu on suurepärane suhtlemiseks, oma mõtete ja ideede jagamiseks ning eneseharimiseks. Kasvab emotsionaalne energia ja entusiasm, inimesed sinu ümber on üldiselt toetavad ja mõistvad. Sel kuul kogud inspiratsiooni kõikjalt, kus vähegi võimalik. Kuu keskpaiku saab alguse kiirem periood, kasvavad kohustused nii tööl kui eraelus. Samas oled motiveeritum ja ambitsioonikam kui tavaliselt ja püüdled oma eesmärkide poole. Selle protsessi käigus võid aegajalt ka komistada aga see käib asja juurde. Alates 21 kuupäevast võib sinu elutempo natuke aeglustuda, saad võimaluse ennast laadida ning mõtiskleda hiljutistele sündmustele ja projektidele. Sel kuul võtad tõsisemalt ka oma suhet kallimaga ja see trend jätkub veel tõenäoliselt mõnda aega. Sinu jaoks on hetkel kõige olulisem eelkõige vaimne side kallimaga.

Vähk

Vähk

Viimastel päevadel oled valdavalt keskendunud teiste inimeste plaanidele ja huvidele. 4 jaanuari paiku asjad mõnevõrra tasakaalustuvad, esiplaanile kerkivad sinu vajadused ja soovid, mis oled kõrvale heitnud või ootele pannud. Sel kuul pääsevad vabadusse nii sinu sügavamad vajadused ja samuti motivatsioon. Käesoleval kuul oled võimeline seisma silmitsi oma hirmudega, julged olla aus iseenda vastu, oled valmis tegema jõupingutusi enesetäiendamise nimel. Mida realistlikuma pilguga vaatad oma sõltuvusi ja halbasid harjumusi, seda paremal positsioonil oled positiivsete meetmete rakendamiseks. Ühtlasi saadab sind sel kuul tugev energia, mis aitab täiustada tööd ja distsipliini. Rahaga seonduv võib põhjustada mõningaid konflikte. Kui tunned, et sulle liiga tehakse, siis tasub enda eest seista. Alates 27 kuupäevast muutub kõik lihtsamaks, oled võimeline vajadusel kõiges haarama ohjad, pürgid oma unistuste poole ja pöörad tähelepanu oma vajadustele. Üritad teha elu enda jaoks võimalikult lihtsaks, tehes vähem keerukaid plaane.

Lõvi

Lõvi

Jaanuar on kiire kuu sinu jaoks, pead tegelema mitmete detailidega, mis puudutavad tööd, projekte, kodu, igapäevarutiini ja tervist. Tööl oled loominguline, naudid ja oled uhke selle üle, mida teed. Välistatud pole, et pead sel kuul haarama ohjad enese kätte ja asuma eestvedaja rolli. Samas esineb kuu alguses hetki, mil sa pole väga produktiivne kuna pöörad rohkem tähelepanu sotsiaalsele läbikäimisele. Sel kuul vajad kallima lähedust rohkem kui tavaliselt. Partner on see, kes aitab sul endast paremini aru saada ja aitab kaasa eneseleidmise protsessis. Põhirõhk sel kuul on pigem sõnal „meie“ kui „mina“. Kui oled vallaline, siis oled valmis sööstma suhtesse.  Sa vajad teiste inimeste toetust, seltsi ja energiat ning teised ootavad neid samu asju ka sinult. Sel kuul on oluline kaasata oma tegemistesse ka teisi, mitte olla üksik hunt. Kuu viimasel nädalal võid kasvatada oma sissetulekut märkimisväärselt tänu partnerile või muutub oluliselt intensiivsemaks teie intiimelu.

Neitsi

Neitsi

Jaanuar on väga mänguline kuu. Sel kuul saadavad sind loomingulised tegevused ja naudingute otsingud. Oled sarmikas, tulvil inspiratsiooni ja spontaanne, võimeline väljendama ennast loominguliselt. See on hea aeg romantikaks, lastega mängimiseks, kunsti nautimiseks ja loomiseks. Samas võid olla ülemäära tundlik, kui tunned, et ei saa piisavalt tunnustust. Kui oled vallaline, siis kuu alguses võib alguse saada uus suhe, räägid oma tunnetest avameelselt ja romantilised sidemed on lihtsad tekkima. Instinktiivselt näitad ennast heas valguses ja jätad endast teistele hea mulje. Alates 20 kuupäevast tunned eriti suurt uhkust oma töö üle. Mõttes käid üle viimaste kuude tegevused ja kogemused, eraldades väärt tegevused väärtusetutest tegevustest. See võimaldab tööalased tegevused muuta veelgi efektiivsemaks ja täiuslikumaks ning pöörata senisest veelgi rohkem rõhku detailidele.

Kaalud

Kaalud

Käesoleva kuu esimene pool on suurepärane enese laadimiseks ja perega aja veetmiseks. Maailma mured tunduvad sinu jaoks ebaolulised, soovid vaid pühenduda perele ja kodule. Soovid muuta kodu kohaks, kus hea ja hubane olla, eriti koos inimestega, keda armastad. Alates 20 kuupäevast muutud oluliselt avatumaks, tuled oma pesast välja ja suhtled loomingulisemalt. Pärast pesapunumise perioodi oled spontaansem ja valmis võtma riske. Otsid naudinguid ja lõbu ning olulisemat rolli sinu elus mängib vabadus ja eneseväljendus. Soovid, et sind märgatakse rohkem ja hindad neid, kes sulle tähelepanu pööravad. See on periood, kus sinu sisemine laps tuleb välja mängima. Oled rõõmus ja soovid seda rõõmu jagada ka teiste inimestega sinu ümber. Kuu lõpus võid olla mõnevõrra laisk ja seda just tööl olles. Kipud pigem niisama suhtlema ja pöörad seeläbi vähem tähelepanu tööle. Samas suhted töökaaslastega muutuvad paremaks ja sind austatakse rohkem.

Skorpion

Skorpion

Jaanuaris oled kui toimekas mesilane, kelle tegevustel ei paista lõppu. Samas saavad sel kiirel perioodil lahenduse palju probleemid, mis õhus olnud. Suhtlemisel oled uudishimulik, suudad kaasa mõelda ja oled hea kuulaja. Sinu sõnadel on suur mõju ja sa suudad siluda probleemid hõlpsalt ja pingevabalt. Romantilisel tasandil oled avatud ja õrn, lisaks sentimentaalne ja nostalgiline. Sinu jaoks on tavapäraselt olulisem lojaalsus ja tundlikkus. Alates 20 kuupäevast pöörad suuremat tähelepanu perele ja kodule. Seeläbi kasvab ühtekuuluvus- ja kindlustunne. Võid otsida võimalusi, kuidas teha tööd ja teenida raha kodus olles. Alates 27 kuupäevast oled kui armastuse jumalanna. Sellegipoolest pole sa armuasjades agressiivne. Oled pigem mänguline ja lased kallimal ennast taga ajada. Kuu lõpus mõjud sarmikalt ilma, et peaks selleks näppugi liigutama. Instinktiivselt tead, kuidas näidata ennast heas valguses ja jätta endast hea mulje.

Ambur

Ambur

Käesolev kuu on aasta materiaalseim kuu sinu jaoks. Oled huvitatud asjadest  ja objektidest, mis pakuvad mugavust, luksust või näitavad staatust. Kuna sel kuul võib sul olla kalduvus kulutada, siis tuleks oma tarbimisharjumusi jälgida. Tõenäoliselt sa liigseid riske siiski ei võta. Küll võid sa kuu alguses saada mõne kingituse või boonuse või avastad hoopis, et juba sinu omandis olev asi teeb elu oluliselt mugavamaks. Alates 20 jaanuarist muutub suhtlus ja läbikäimine teisega aktiivsemaks. Pööra suuremat tähelepanu inimestele oma ümber, märka nende pingutusi, mida nad sinu heaks teevad ning tugevda seeläbi omavahelisi sidemeid. Romantilisel tasandil oled avatud ja õrn ning sentimentaalne ja nostalgiline. Sinu jaoks on eriti oluline lojaalsus ja tundlikkus. Kui oled ettevõtja, siis kuu viimasel nädalal võib esineda konflikt äripartneriga finantsküsimustes. Hoia ennast tagasi, probleem laheneb peagi.

Kaljukits

Kaljukits

Jaanuar on enamasti pühendatud planeerimisele ja asjade ülesehitamisele, olgu nendeks valdkondadeks siis raha, ressursid või andekus. Oled sel kuul üsna motiveeritud rohkem raha teenima või arendama oma loomulikku talenti ja sul on selleks mitmeid võimalusi. Oled valmis panustama rohkem raha ja energiat kodusesse ellu, et see oleks mugavam ja täiuslikum.  Aegajalt tunned vajadust olla iseseisev ja kanda hoolt oma vajaduste eest aga inimesed sinu ümber näivad olevat valmis varakult appi tõttama ja abikäe ulatama. Tööalaselt sooviksid sel kuul rohkem vabadust ise otsustada. Katsu mitte võtta tööl asju isiklikult aga loomulikult kui tunned, et sind kasutatakse ära, siis on mõistlik sellest rääkida. 4 jaanuaril pead ilmselt pöörama täiendavat tähelepanu sõprussuhetele. 20 kuupäeva paiku oled väga motiveeritud parandama oma rahalist olukorda aga pea meeles, et täiesti uued algatused võivad vajada läbivaatamist ja läbimõtlemist enne nendega edasiliikumist.

Veevalaja

Veevalaja

Kui jaanuari esimesed nädalad on tüüpiliselt vaiksed sinu jaoks, siis käesoleval aastal mitte nii väga. Paljud asjad võivad vajada sinu tähelepanu. Kui oled eiranud oma kohustusi või tervist, siis nüüd võivad need endast märku anda. Ühtlasi on see periood, kus inimesed märkavad ja kuulavad sind. Kui sa midagi vajad või soovid, siis piisab küsimisest ja sulle osutatakse abikäsi. Kuu esimestel nädalatel võib keegi osutada sulle romantilist tähelepanu või avaneb võimalus õppida või reisida. Suhe kallimaga muutub kindlamaks ja teievaheline usaldus kasvab. Võid saada kõne vanalt sõbralt, kellega avaneb võimalus vanu aegu meenutada. 13-14 jaanuaril oled väga sarmikas ja osav sõnasepp. Oled võimeline maha müüma iga idee või ennast promoma, kui selleks vajadus peaks tekkima. 20 kuupäevast esineb võimalus alustada puhtalt lehelt just selles eluvaldkonnas, mis sinu silmis uut algust vajab.

Kalad

Kalad

Alates suvest oled pidevalt rakkes olnud ja vahepeal ehk liigagi rakkes ning seetõttu tunned sel kuul vajadust puhata ja lasta asjadel lihtsalt olla. 3-5 jaanuar võib tuua romantilise ilmutuse. Kuigi suhted võivad olla keerulised, oled kahe jalaga maa peal, kui on vaja vastu võtta otsuseid selles valdkonnas. Sinu armuelu võib vajada üle vaatamist, praegu pole aeg asju edasi tõugata, vaid probleemidega tuleks koheselt tegeleda. Alates 12 kuupäevast saab selgemaks, mida soovid. Oled julgem, veenvam ja valmis võtma riski või kaks. Sisemiselt võid tunda end rahutuna ja natuke ebakindlalt aga väliselt seda välja ei näita. Kuu keskel võib toetada sind keegi kulisside tagant või laekub toetus ootamatust allikast, mille olid vahepeal täiesti unustanud. 19 kuupäeval võib inspireerida sind soov ellu viia unistus või ebatavaline iha. Samas vaata, et sa ei saa osaks kellegi teise fantaasiast, vaid tegemist on ikka sinu enda sooviga. Kuu lõpus võib sulle pähe turgatada maagilisi rahategemise ideid ja sinu äriline vaist on sel ajal väga tugev.

EEVA

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Meelelahutus Horoskoop HOROSKOOP! Mida toob 2015 jaanuar sinu tähemärgile