EEVA naistekas

Laupäev, 25. May 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

HOROSKOOP! Mida toob 2015 aprill sinu tähemärgile

Siin saad lugeda lähemalt, mida toob sinule 2015 aasta aprilli horoskoop:

Jäär

Jäär

Kuu esimesel nädalal hakkavad silma torkama need eluvaldkonnad, mis pole tasakaalus ja vajavad rohkem tähelepanu. 4 kuupäeval võivad endast märku anda tunded ja vajadused, mis on seotud suhetega ning juba 8 kuupäeval võid näha põnevaid arenguid selles vallas. Suuremat panust nõuab käesoleval kuul ka töö, kuid olenemata suurest soovist rohkem töötada, ei pruugi sul selleks piisavalt kütust jätkuda. Aga kõike mida sa teed, teed hingega ja selle eest võid saada ka tunnustust või rahalist hüvitist. Aprill on üldiselt hea aeg isiklike eesmärkide püstitamiseks, uuteks algusteks, eneseparanduseks või totaalseks muutumiseks. Kontrollid alati oma elu suurepäraselt aga on perioode, kus oled enesekindlam, efektiivsem ja käesolev kuu just selline ongi. Eriti aldis oled kõikvõimalikele muudatustele 18 kuupäeva paiku. Aprillis suhtled rohkem kui tavapäraselt ja inimesed sinu ümber kuulavad sind ning võtavad sinu nõuandeid kuulda.

Sõnn

Sõnn

Oled käesoleval kuul julge ja võimekas. 11 aprilli paiku kasvab sinu sarmikus ja atraktiivsus ning vahemikus 14-30 kuupäev lisandub sellele ka võime inimesi ennast kuulama panna. Käesoleval kuul istud sina juhiistmel ja rool on sinu käes. Tööasjades võib kuu esimesel nädalal tulla mingi pöördepunkt. Näiteks kui töö on muutunud liiga monotoonseks, siis võivad ilmneda asjaolud või sündmused, mis panevad sind muudatusi ellu viima. Alates kuu keskpaigast võid üles soojendada mõne varasema sõprussuhte või jätkad koduse projektiga, mis vahepeal soiku jäänud. Oled motiveeritud tegema isiklikus elus positiivseid muudatusi aga sellega seoses võib esineda ka väiksem konflikt 17 kuupäeva paiku. Oled liialt süvenenud oma vajadustesse ja võid unustada täita lubadused, mille oled andnud oma lähedastele. 19 aprilli paiku võid hetkeks pettuda sotsiaalsel või romantilisel tasandil aga juba 21-22 kuupäeva paiku oled taas omas elemendis.

Kaksikud

Kaksikud

Aprillis oled sotsiaalselt väga nõutud. Esimene nädal võib tuua palju selgust ja seda eelkõige laste, kallima ja sõpradega seoses. Suhteprobleemid, mis on pinna all käärinud, võivad nüüd päevavalgele tulla ja sunnivad sind ellu viima olulisi muudatusi. On see ultimaatum, lahkuminek või avastus, et sul on tunded kellegi teise vastu – igal juhul oled valmis vastu võtma otsuse, mis on pikka aega veninud. Alates 11 kuupäevast kasvab sinu atraktiivsus, magnetism ja sarmikus. Sind nähakse eriti meeldivas valguses ja see tsükkel kestab kuni maikuu esimese nädala lõpuni. 13-14 kuupäeval võib tekkida vajadus tegeleda sind kritiseeriva isikuga, kes tunneb ennast ähvardatuna sinu populaarsusest. Alates kuu keskpaigast kasvab motivatsioon pürgida isiklike eesmärkide suunas. Keskendud ainult positiivsetele asjadele ning ei lase negatiivsetel asjadel ja emotsioonidel endale kaikaid kodaratesse visata. Alates 18 aprillist võid üles soojendada mõne varasema sõprussuhte või saab alguse täiesti uus sõprussuhe.

Vähk

Vähk

Aprill on suurepärane kuu uute kontaktide loomiseks ja sõpradega suhtlemiseks. Kuu esimesel nädalal võivad endast märku anda probleemid isiklikus või koduses elus, mis on juba mõnda aega käärinud. Probleemid võivad tuleneda sellest, et oled liigselt panustanud töösse ja jätnud isikliku- ja pereelu unarusse ning nüüd võid olla sunnitud ellu viima muudatusi ja muutma prioriteete, et tasakaal taastada. Alates 11 kuupäevast muutub armuelu mõnevõrra keerulisemaks ja ka privaatsemaks ning selline keerukus võib kesta kuni 19 kuupäevani. Alates kuu keskpaigast võivad uue suuna võtta töö ja finantsidega seonduv. 21-22 kuupäeva paiku oled võimeline jõudma arusaamisele, mis sul juba olemas on, mida sulle vaja pole ja kuidas olemasolevate ressurssidega edasi minna. Ühtlasi on see hea periood erinevate võistluste võitmiseks või tiimitöö tegemiseks, et ühiselt saavutada asju, mida üksi võimalik saavutada pole.

Lõvi

Lõvi

Aprillikuus on põhifookuses karjäär ja töö. Kuu alguses võivad väiksed probleemid kasvada suurteks probleemideks kui nendega kohe eos ei tegele. Kui probleemid lahendatud ja tolm hajunud, siis oled üsna kindel, kuidas edasi liikuda. Ühtlasi võib käesoleva kuu alguses tekkida vajadus prioriteetide seadmiseks ja valikute tegemiseks kuna tegemist on väga kiire kuuga ning kõike vajalikku ära teha ei jõua. Suhtlemisel on sel kuul sinu sõnadel suur kaal, inimesed kuulavad sind ja võtavad sinu nõu kuulda. See tõstab sinu enesekindlust oluliselt. Kui töö või tervisega seonduvalt on sinu elus viimasel ajal esinenud teatud survet, siis aprillikuu keskpaiku see surve taandub ja jääb tahaplaanile. 17 kuupäeva paiku võib esineda pingeid mõne autoriteetse isikuga sinu elus, kelleks võib olla näiteks ülemus või vanemad. Isegi kui esineb väheseid pingeid, liigud üdises pildis õnnelikuma elu suunas.  Alates 21-22 kuupäevast oled tulvil energiat ja oma parimas vormis.

Neitsi

Neitsi

Käesoleval kuul on igati tasakaalus töö ja lõbu. Sul on mitmeid võimalusi ennast väljendada ja oma arvamust avaldada, sinu hääl kostab kaugele ning sinu talenti ja teadmisi nauditakse. Kuu esimesel nädalal võib sul enesesse vähe usku olla aga sinu enesekindlus paraneb peagi. Kui varasemalt on esinenud finantsprobleeme, siis sel kuul võivad need mõnevõrra võimenduda. See paneb sind asju ümber hindama ja kohandama oma elustiili. Armuasjades on sinu nõudmised aprillikuus kõrged. Oled sisse võetud kõigest, mis on väljaspool rutiini ja kõigist, kes on eksootilised või erinevad teistest millegi poolest. Alates 11 kuupäevast oled sarmikas ja särad tööl, sinu töökaaslased ja ülemused hindavad sinu kohusetundlikkust ja autoriteetsust. See kõik annab head eeldused karjääriredelil tõusmiseks, kui mängid oma kaardid õigesti. Kuu lõpus võid avastada end mõtisklemas teemadel, mis on elu mõte, mis on elus tähtis jne.

Kaalud

Kaalud

Sel kuul, nagu ka viimastel nädalatel, on põhifookuses sõbrad ja teised inimesed sinu ümber. Kui oled suunanud liigselt oma tähelepanu teistele ja oled jätnud enese vajadused unarusse, siis aprilli esimene nädal annab tasakaalu puudumisest ilmselt kuidagi märku. Kuigi sinu tuju võib kuu alguses olla väga muutlik, võta siiski oma tundeid arvesse ja ära ignoreeri neid. Võid ühtlasi tunda vajadust viia oma elus sisse olulisi muudatusi ja võtta vastu olulisi otsuseid. Samas võiksid vältida oluliste otsuste tegemist nädal enne ja nädal pärast 14 aprilli. Käesoleval kuul oled nõus jagama oma muresid ja mõtteid ka teistega ega hoia kõike enda teada. Suhe kallimaga on sel kuul intiimne aga esineb ka erimeelsusi, mistõttu võiksid asetada hetkeks ennast tema kingadesse, et teda paremini mõista. Kuu viimasel nädalal oled intuitiivsem kui tavaliselt, oled võimeline lugema ridade vahelt ja loed enda ümber olevaid inimesi kui avatud raamatuid.

Skorpion

Skorpion

Kui aprilli alguses on olulisel kohal töö, siis mida kuu lõpu poole, seda aktiivsemaks muutub sinu sotsiaalne elu. Kuu esimene nädal võib raputada sinu sisemist maailma. Kui oled jätnud unarusse oma vaimse ja emotsionaalse poole eest hoolitsemise, siis erinevad asjaolud sunnivad sind seda tegema. Vaimne ja füüsiline vastupidavus ei pruugi olla hetkel kõige parem ja kui oled end üle väsitanud, siis seisad silmitsi vajadusega hoog maha võtta ja akusid laadida. Kui juhul on õhus olnud mõni seni lahendamata küsimus, siis aprillis on õige aeg see teema sulgeda. Suhe kallimaga on sel kuul harmooniline ja romantiline, annad partnerile täpselt seda, mida loodad temalt vastu saada. Tavapäraselt rohkem vajad intiimset lähedust ja kui oled vallaline, siis oled valmis sööstma uude suhtesse. Kuu viimasel nädalal tunned vajadust suhelda ja eriti naudid neljasilmavestlusi inimestega, kellega on sul ühine ajalugu.

Ambur

Ambur

Aprillikuus võib sinu elus esineda sotsiaalset draamat ja põnevust. Mõtled sel kuul kindlasti palju suhetele. Kuu esimene nädal võibki päevakorda tuua suhteküsimuse ja seda eriti siis, kui oled vahepeal asjad käest lasknud. Finantsprobleemid võivad lisada segadust veelgi aga suure tõenäosusega avastad, et avanevad uued võimalused ja ideed, kui jagad oma muresid teistega. Üldiselt oled sel kuul sarmikas ja spontaanne ning võimeline väljendama ennast loominguliselt. Tavapäraselt enam lävid töökaaslastega ja sealt võib välja kasvada ka uus sõprussuhe. Mõnevõrra võib kannatada töö produktiivsus kuna keskendud rohkem sotsiaalsele poolele kui töötegemisele. Kuu viimasel nädalal oled kaalutlev, iga asja puhul kaalud plusse ja miinuseid, võtad arvesse nii omi kui teiste vajadusi. Kuna kipud kõike liialt kaaluma, siis võib esineda ka otsustamatust.

Kaljukits

Kaljukits

Olgugi, et südames soovid sel kuul maksimaalselt panustada peresse ja kodusse, võib kuu esimene nädal tuua kiire vajaduse tegeleda tööga ka töövälisel ajal. Kuni 10 aprillini väldi oluliste otsuste vastuvõtmist kuna võib laekuda uut informatsiooni, mille najal on otsuseid tunduvalt lihtsam langetada. Kuni 20 aprillini tunned tugevat vajadust hästi ja maitsekalt riietuda. Kui oled vallaline, siis käesolev kuu võib avada ukse uude suhtesse. Kuna tunned end väga romantiliselt ja loominguliselt, siis väljendad oma tundeid avatult ka kallimale. Tööl võib sind nakatada laiskusepisik, parema meelega puhud töökaaslastega juttu, kui panustad töösse. Samas on sel kuul soodustatud tiimitöö, seega kõik vajalik saab kamba peale ikka tehtud. Alates 19 kuupäevast oled tulvil ideid ja kuna oled nende üle uhke, siis jagad neid teistegagi. Ideid presenteerides ja üleüldse suheldes lõbustad endalegi märkamatult teisi kuna sinu huumorisoon on aprilli lõpus eriti tugev.

Veevalaja

Veevalaja

Aprill võib olla kiire kuu, põhitähelepanu kuulub õpingutele, igapäevarutiinile ja tööle aga üritad maksimaalselt panustada ka kodusse ja pereellu. Esimene nädal võib tuua kuhjaga suhtlust, enesetäiendamist ja liikumist erinevate punktide vahel. Suhtlemisel oled otsekohesem kui tavaliselt, ütled välja mida mõtled ja ei keeruta. Kodune ja pereelu on sel kuul valdavalt harmooniline ja rahulik. Kuu esimesel poolel naudid neid rahulikke hetki, mis lähedaste seltsis veedad. Naudid arutelusid oma varasemast elust, oma minevikust või perest üldisemalt. Alates 14 kuupäevast pühendud rohkem tööle, tunned vajadust läbi selle pere eest hoolt kanda ja ühtlasi enda turvatunnet läbi sissetuleku suurendada. Kuu lõpus soovid avastada uusi asju ja endalegi üllatuseks võib sind järsku paeluda tehnika või teadus. Oled uudishimulik nagu väike laps ja avastad maailma pigem koduseinte vahel kui kusagil eemal.

Kalad

Kalad

Kui oled viimasel ajal võlgu võtnud, siis aprillikuu esimene nädal tuletab meelde, et võlg on võõra oma. Mõtle, kuidas saaksid finantsvaldkonnas tasakaalu taastada. Samas eks me kõik oleneme kellestki mingil määral ja aegajalt on hea, kui on võimalik kellelegi toetuda ja kellegi peale loota. Ühtlasi oled kuu alguses suhtlemisaltim kui tavapäraselt. See ei tähenda tingimata pikki ja sisutihedaid vestlusi, vaid oled valmis tavapärase kuulamise asemel ka ennast aktiivsemalt väljendama. Nii mõnedki Kalad võivad kuu esimeses pooles loobuda mõnest pahast harjumusest, aprillikuu soosib seda igati. Alates 20 kuupäevast oled romantilisel lainel ning kipud olema pigem sentimentaalne ja nostalgiline. Suhtes hindad lojaalsust ja tundlikkust ning teed kõik endast oleneva, et kodune atmosfäär oleks rahulik ja stabiilne.

EEVA

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Meelelahutus Horoskoop HOROSKOOP! Mida toob 2015 aprill sinu tähemärgile