EEVA naistekas

Pühapäev, 01. October 2023

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Heategevuslik kontsertüritus rinnavähi ennetamiseks

Laupäeval, 13. juunil kell 13 toimub Tallinnas, Tammsaare pargis Avoni heategevusüritus rinnavähi ennetamiseks Eestis.

Ürituse eesmärgiks on teavitada Eesti naisi rinnavähi problemaatikast ja kutsuda neid osa võtma rinnavähi uuringutest. Samuti kogutakse toetusraha Eesti Vähiliidule uue mammograafiaaparatuuri fondi.

Esinevad Ines ja ansambel Supernova. Meeleolu loob DJ ning lastele on avatud oma mänguala, kus toimuvad vahvad tegevused.

Lauljatar Ines on ka ürituse patroon, aidates omaltpoolt kaasa sellele, et oluline heategemise ja tervise eest hoolitsemise sõnum inimeste südamesse jõuaks.

Toimub ka heategevuslik rongkäik, et tõmmata avalikkuse tähelepanu sellele olulisele teemale.

Ka kõigil osalejatel on võimalik teha oma heategu, kas annetades kohapeal või läbi Swedbank´i internetipanga annetusvormi www.swedbank.ee/tuletoeta. Samuti on võimalik head teha ostes Avoni heategevustooteid, mille kogutulu läheb samuti rinnavähivastaseks võitluseks Eestis.

Avon teeb Eesti Vähiliiduga koostööd alates 2001. aastast. Koostöös otsitakse parimaid võimalusi toetamaks rinnavähi ennetustööd Eestis. Ikka selleks, et naised saaksid rutem abi kõige levinuma pahaloomulise kasvaja varajaseks avastamiseks. Eestis diagnoositakse ligi uut rinnavähi juhtu igal aastal, paraku on 200 neist avastamise hetkel kaugelearenenud.

EEVA


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Meelelahutus Uudised Heategevuslik kontsertüritus rinnavähi ennetamiseks