EEVA naistekas

Pühapäev, 01. October 2023

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Artiklid

Evelyn Mikomägi kutsub heategevuslikule lasteriiete laadale

Kevad on suurpuhastuse aeg! Kõigil on kapis üle asju, mida ise enam ei kanna või mis lapsele on jäänud väikseks. Miks mitte neid taaskasutusse anda ja läbi selle kellegi teise tuju rõõmsaks teha?

Aktiivsete noorte emade eestvedamisel leiab 8.aprillil kl 10-14 aset heategevuslik lasteriieteturg spordiklubi Reval Sport ruumides, Aia 20 Tallinnas. Üritus on peale pühapäevasele laadakülastusele suurepäraseks võimaluseks kõikidele oma panus anda aidates abivajajaid ning tehes samas kasulikult ruumi ka oma majapidamises.

"Koostöös UNICEFi ja spordiklubi Reval Spordiga kogume riideid, jalanõusid ja muid tarbeesemeid nii laste kui ka naiste turvakodudele üle Eesti," märgib ürituse patroon, ettevõtjast kolmeaastase poja ema Evelyn Mikomägi. Annetamiseks on spordiklubi ruumides vanuse, soo ja riidesuuruse järgi jaotussüsteem, mida korraldajad paluvad järgida, et asjad jõuaks pärast ikka õigetesse kätesse.
 
"Teiste murede märkamine ja hoolimine on keerulistel aegadel väga tähtis, seda enam, et paljudes peredes on kaotanud töö kas ema või isa. Seepärast on taoline algatus igati tänuväärne, sest lapsed kasvavad kiiresti ja paljudel peredel on kapis ka veel kasutamata tagavara, mida samal ajal väga vajaksid just majandusraskustes olevate perede lapsed“, kommenteerib UNICEF Eesti tegevjuht Toomas Palu.
 
Kohapeal on võimalik osta-müüa ja annetada nii kasutatud kui ka uusi sünnist kuni kooliealiste lasteriideid, jalanõusid, mänguasju. Samas ka turvatoole, lastekärusid, jalgrattaid, reisivoodeid jne. Turule on müüma  tulemas ligi 60 eraisikut ja väikeettevõtet (Mothercare, Lelumari, Ativo, Haba, ArEsken, Emma and Theo, Piccoletto jne), kes kõik samuti teevad omapoolse panuse heategevuseks. Müügipinda on üle 300 m2 ja kiiremad saavad veel ennast registreerida.
 
Ürituse sissepääs ja parkimine hoovis on kõigile tasuta. Samuti on avatud kohvik ning mängutuba, kus lastega mängib Jänku Juss ja võimalik on teha perepilti.

EEVA


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht