EEVA naistekas

Teisipäev, 16. July 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Artiklid

AUHINNAMÄNG! Võida Versace Bright Crystal EDT 90ml

Parfumeeria.com

Tänasest läks käima uus auhinnamäng, mis kestab kuni 28. juuni 2013 (k.a)! Auhinnaks on Versace Bright Crystal EDT 90ml väärtusega 45 EUR. Auhinna pani välja internetipood www.parfumeeria.com. Versace Bright Crystal on hullutanud naisi ja mehi juba aastaid ning on vaieldamatult paljude lemmik. Proovi ise või kingi sõbrale!

 

Kuidas võita endale see unikaalne lõhn:

1Liitu EEVA lehega Facebookis ja jaga auhinnamängu uudist oma seinal/ajajoonel sõpradega

2Jäta teade jagamisest EEVA Facebooki auhinnamängu alla kommentaarina "Jagatud" või "Jagasin"

329. juunil loosime kõikide uudist jaganud fännide vahel välja auhinna ning võitja nime avaldame EEVA naistekas ja EEVA Facebookis.

www.parfumeeria.com on 2,5 aastat tagasi loodud internetipood, mis pakub Eesti klientidele väga hea hinnaga parfümeeria ja kosmeetika tooteid. Tegeleme pidevalt sellega, et meie pakutavad tooted oleks turu soodsaimad. Meie kaubavalik täieneb ja suureneb igapäevaselt. Reaalselt on tootevalikus meil pea 20 000 erinevat toodet. Ja aitame alati kliente, kelle toodet ei ole Eestis saadaval või puudub ka hetkel meie lehel. Meeldivate sisseostudeni!

Vaata lähemalt www.parfumeeria.com

Head loosiõnne!

EEVA ja Parfumeeria.com

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht