EEVA naistekas

Pühapäev, 01. October 2023

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Artiklid

AUHINNAMÄNG! Võida Lingerieworld.eu kinkekaart

Lingerieworld auhind

Tänasest läks käima uus auhinnamäng, mis kestab kuni 07. juuni 2013 (k.a)! Auhinnaks on Lingerieworld.eu kinkekaart väärtusega 50 EUR, millega saad KOHE OLEMAS osakonnast (https://www.lingerieworld.eu/shop/kohe-olemas.html) 50 EUR väärtuses kingitusi valida.

 

Kuidas võita endale see väärtuslik kinkekaart:

1Liitu EEVA lehega Facebookis ja jaga auhinnamängu uudist oma seinal/ajajoonel sõpradega

2Jäta teade jagamisest EEVA Facebooki auhinnamängu alla kommentaarina "Jagatud" või "Jagasin"

308. juunil loosime kõikide uudist jaganud fännide vahel välja auhinna ning võitja nime avaldame EEVA naistekas ja EEVA Facebookis.

Lingerieworld.eu netipood pakub laia valikut kõikvõimalikes suurustes, värvides ja mudelites pesu, bikiine, trikoosid, vormivat pesu, pikka ja lühikest spordipesu, sukki ja seksikaid pesuesemeid. Müüme ainult enda ja teiste kriitiliste testijate poolt heaks kiidetud kvaliteetset kaupa. Vali rahulikult ja telli mugavalt ja soodsalt ilma kodust väljumata ja tellitud kaunis kraam toimetatakse Sulle kätte Sinu poolt valitud viisil. Õige suuruse valimisel aitavad Sind suuruste tabelid, mille leiad iga toote kirjelduse juurest.

Vaata lähemalt https://www.lingerieworld.eu ja https://www.facebook.com/pages/LingerieWorld/268680119887042

Head loosiõnne!

EEVA ja Lingerieworld

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht