EEVA naistekas

Teisipäev, 16. July 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Artiklid

AUHINNAMÄNG! Võida kaalu langetamise pakett

Eevarelli auhind

Tänasest läks käima uus auhinnamäng, mis lõpeb 29. märts 2013 (k.a)! Auhinnaks on kaalu langetamise pakett väärtusega 75 EUR. Auhinna pani välja toitumisnõustaja Eeva Relli-Meldre.

Kaalu langetamise pakett sisaldab 1 kuu vältel kahte konsultatsiooni toitumisnõustaja poolt (ühe nõustamise kestus 1h) ning 1 kuu individuaalset menüü koostamist vastavalt elustiilile ja vajadustele. Kaasa ka materjalid ja nõuanded ning soovitused edukaks kaalu langetamiseks. Lisaks sisaldab pakett ka 1 kuu vältel küsimustele vastamist nii e-maili kui telefoni teel.

Kuidas võita endale see kaalu langetamise pakett:

1Liitu EEVA lehega Facebookis ja jaga auhinnamängu uudist oma seinal/ajajoonel sõpradega

2Jäta teade jagamisest siia kommentaarina "Jagatud" või "Jagasin"

330. märtsil loosime kõikide uudist jaganud fännide vahel välja auhinna ning võitja nime avaldame EEVA-s ja EEVA Facebookis.

Kas see on järjekordne imedieet? See ei ole tavapärane kaloraaši piirav või vaid ühele toiduainele keskenduv dieet. Kaloraaši piiravad dieedid võivad toimida vaid lühiajaliselt, sest keegi ei suuda end piirata lõputult, see tekitab vastupandamatuid isusid ning dieedi lõppedes tuleb kaalu tagasi veel rohkemgi. Samuti väheneb kaloraaši piirates ainevahetus ning võib tekkida ka tõsine asendamatute rasvhapete puudus. Mina keskendun oma kaalu langetamise programmis tervislikule kaalu langetamisele, mis jälgib toiduainete glükeemilist koormust. See on teaduslikult tõestatud ja tõhus kaalu langetamise meetod, mis mujal maailmas on leidnud suurt poolehoidu oma lihtsuse ja tervislikkuse tõttu. Pole vaja nälgida ega end liigselt piirata. Tuleb süüa õigeid toiduaineid ja teha õigeid valikuid, sest õige toitumisega on võimalik kiirendada ainevahetust kuni 50% võrra. Lõpeta dieedid ja hakka sööma!

Soovid langetada kaalu, vajad abi tervisliku toitumisega alustamisel, soovid viia läbi ohutult ja tervislikult organismi puhastust või soovid saada rohkem energiat ja kaitset haiguste vastu?  Eevarelli.com lehelt leiad hulgaliselt informatsiooni tervisliku toitumise kohta ning saad küsida abi ja nõu toitumisnõustaja käest oma eesmärkide saavutamiseks. Eevarelli.com e-Poest leiad mahedalt kasvatatud toiduaineid ja väetoite ning parima kvaliteediga toidulisandeid ning naturaalkosmeetikat.
Saa osa uuemadest uudistest ja pakkumistest ka eevarelli.com ja facebooki lehel!

Head loosiõnne!

EEVA ja Eeva

LOOSIMINE: Täname kõiki auhinnamängus osalejaid! Kaalu langetamise paketi võitjaks osutus loosi tahtel Aili Luik. Palju õnne Aili :)

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht