EEVA naistekas

Pühapäev, 01. October 2023

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Üle-eestiline noorte moekunstnike moeshow Moedepoo 2013 ootab osavõtjaid

Moedepoo 2013

Taas on möödunud aasta, täis huvitavaid ja põnevust pakkuvaid moe- ja disainialaseid sündmusi. Nüüd on taas aeg uueks Moedepooks. 15. jaanuaril algab taas registreerumine Moedepoo 2013’le ning kestab 28.veebruarini. Moedepoo on üle-eestiline noorte moekunstnike moeshow, mis leiab juba aset neljandat aastat. Moeüritus toimub pealinnas juba 6. aprillil ja tõotab tulla varasematest kordadest suurem ning põnevust pakkuvam, sest osalejaid tuleb kohale isegi Saare- ja Hiiumaalt. Samuti on välja pannud auväärsed sponsorid mitmeid auhindu ja kingitusi. Loomulikult ei puudu ürituselt auväärne žürii, kelle ülesandeks on valida võitja.

Selleks, et osaleda Moedepool, tuleb noortel moeloojatel saata esmalt e-mail osalemissooviga: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. .

Moeürituse peakorraldaja Mattis Meekleri sõnab:” Kuskil peab noortel moeloojal võimalus karjääri alustada ja loomingut demostreerida ning Moedepoo on selles ideaalselt hea koht. Samuti kasvab Moedepoo samm-sammult edukamaks, suuremaks ja kvaliteetsemaks moeshowks Eestis. Meil on vähe selliseid moeüritusi, kus puuduvad loomingut piiravad reeglid ja tingimused. Moedepoole on oodatud kõik - algkoolist tudengiteni."

Moedepoo asjadel saab silma peal hoida Moeshow Facebookis ja blogis ning EEVA-s.

EEVA 


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Uudised Üle-eestiline noorte moekunstnike moeshow Moedepoo 2013 ootab osavõtjaid