EEVA naistekas

Reede, 16. April 2021

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Tere, Külaline
Tuntud inimestega seotud artiklid ja arvamused.
 • Lehekülg:
 • 1

TEEMA: Tavapäratu tee kuulsuseni

Tavapäratu tee kuulsuseni 10/01/2008 00:00 #1

 • Eeva
 • POLE LEHEL
 • Artikliarvustused
 • Postitusi: 170

Kitarr

Internet on nagu võimas relv, mille abil võib kõik oma unistused täide viia. Tugeva tahtmise ning imekaunite lauluhäältega Esmée Denters ja Mia Rose salvestavad hetkel Ameerika võimsates plaadifirmades oma esimesi albumeid, reisivad kadestusväärselt palju ja poseerivad kuumadel Hollywoodi üritustel. Neidude tähelend sai aga alguse kõigest paar aastat tagasi, mil nad veebikaameraga salvestatud laule videoportaali Youtube.com üles riputama hakkasid. Kahtlemata elavad need Youtube'i sensatsioonid tuhandete lauljaks saada soovivate inimeste unistuste elu. Kuidas see neil õnnestus?

Nimi: Esmée Denters
Lavanimi: Esmée
Vanus: 19
Rahvus: hollandlane

Nimi: Maria Antonia Sampaio Rosa
Lavanimi: Mia Rose
Vanus: 20
Rahvus: inglane/portugallane

Pisikesest Hollandi linnast pärit Esmée armastas juba väikesena tohutult laulda. Oma panuse neiu huvialasse andis kindlasti ka tüdruku isa, kes meelsasti lastele muusikat mängis. Tegelikult huvitus hollandlanna helikunstist lausa nii palju, et Esmée etteastetest hulluks minev ema pidi tal sageli vait jääda käskima. Nagu Esmée, kulutas ka Mia Rose meeletult aega oma lauluoskuse lihvimisele. Kaunis neiu, kelle ema kodumaaks on Portugal, veetis ka ise sel maal mõned aastad. Inglismaale naastes tegeles tüdruk lühikest aega modellindusega. Kuid erinevalt Esméest oli Mial enne Youtube'i tähelendu hulganisti esinemiskogemusi mitmetes näidendites, kontsertidel ning kultuuri- ja kunstifestivalidel.

"Ma ei arvanud kunagi, et inimestele tegelikult meeldiks minu hääl. Laulsin enamasti üksinda oma toas. Mõned mu sõbrad küll ütlesid, et mul on hea hääl, aga ma ei uskunud neid!" lausus Esmée Denters. Mõte end maailmale nähtavaks ja kuuldavaks teha, tuli tüdrukutel eelkõige teiste järgi.  "Ma tunnen sidet artistidega, kes tõesti laulavad südamest. Hakkasin veebikaamera abil postitama karaoke lugusid Alicia Keysilt, Goo Goo Dollsilt, Christina Aguileralt ja John Legendilt," sõnas hollandlanna. Kuid edu, mida olid Youtube'i uute kuulsuste eelkäijad saavutanud, oli Mia ja Esmée kõrval märkamatu.
Kõigest pooleteise aasta pärast kasvas lauljate videode vaatamiste arv miljoniteni. Esmée publik küündib hetkel lausa 40 miljoni inimeseni. Mia kuulajaid on seni olnud küll veidi vähem, kuid sellele vaatamata rabavalt palju.

Taolised saavutused jäid silma nii tavalistele inimestele, meediaväljaannetele kui ka plaadifirmadele. "Paljud inimesed on saatnud mulle nii palju lahedaid ja toetavaid kirju ning plaadifirmad üle maailma on püüdnud minuga ühendust võtta," ütles Esmée. 40 miljonilise publiku hulgas oli ka maailmakuulus popstaar Justin Timberlake, kes kohe andeka neiuga ühendust võttis. "Ta on tõesti hea laulja," sõnas Timberlake, sõlmis Esméega enda juhitavas firmas Tennman Records plaadilepingu ning kutsus neiu soojenduslauljaks kuuele kontsertidele Euroopas. Suurepärasele edule andis hoogu Oprah Winfrey, kelle palvel Esmée temanimelist jutusaadet külastas. Nextselection'i väljavalituks osutunud Mia Rose sõlmis lepingu 2007. aasta aprillis. Selle ettevõte tiiva alla kuulub veel ka näiteks lauljanna Cassie.

Suurtele saavutustele vaatamata postitavad neiud jätkuvalt lauluvideoid Youtube'i- enamasti sellepärast, et oma fänne rõõmustada. Mõlemad tüdrukud ei väsi oma toetajaid ja Youtube'i tänamast, sest teavad, et just nende abil on nad saavutanud sellise edu ja õnne, millest poleks tavalise Euroopa tüdrukuna unistada osanud. Esmée sõnul jääb ta alati lihtsaks tüdrukuks "oma väikeses magamistoas, kelle ema juba mitmendat korda karjub, et ma alla läheks ja midagi sööks. Elu on naljakas."

Kaisa Tillo

Loe lisa...

18/01/2008 14:01 #2

 • kiiza
 • POLE LEHEL
 • Vaatleja
 • Postitusi: 154

20/01/2008 15:28 #3

 • Kassike
 • POLE LEHEL
 • Vaatleja
 • Postitusi: 11
uskumatu, mis teedpidi tänapäeval võib kuulsaks saada. lauluhääl on neil tõesti hea.
 • Lehekülg:
 • 1
Lehekülje loomise kiirus: 0.36 sekundit
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Foorum