EEVA naistekas

Reede, 29. May 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Tere, Külaline
Vaba aja, spordi ja harrastustega seotud tooted
 • Lehekülg:
 • 1

TEEMA: Kodukujundaja, Sisekujundaja, Jätkusuutlik kodu

Kodukujundaja, Sisekujundaja, Jätkusuutlik kodu 25/09/2012 13:45 #1

 • Marine
 • POLE LEHEL
 • Vaatleja
 • Postitusi: 14
02.10 Kodukujundaja ABC algajatele
Kursusel omandatakse algteadmised oma elukeskkonna kujundamiseks ning osatakse orienteeruda sisekujundusmaastikul.

Kodukujunduse ABC võimaldab omandada algteadmisi oma elukeskkonna väärtustamiseks. Kursus püüab terviklikult haarata teemaderingi, millega tuleb tänapäevase kodu kujundamisel kokku puutuda. Pakume sisekujundusalaseid teadmisi läbi järgmiste teemakäsitluste: kodu kujundamine ja ruumikujunduse alused, viimistlusmaterjalid, tekstiilid ja dekoratiivsed pinnakatted, sisustuselemendid ja objektid, valgustus ja värvid kodus, oma kodu kujundus – kujunduskontseptsioon, ideed ja lahendused, esitlusmakett (kollaaži ülesehitus) otsused ja kujunduse elluviimine.

08.10 Sisekujundaja ABC algajatele
Kursusel omandatakse algteadmised siseruumide kujundamiseks.

Kursus võimaldab omandada algteadmisi ümbritseva keskkonna väärtustamiseks ning püüab terviklikult haarata teemaderingi, millega tuleb kaasajal sisekujundajal kokku puutuda. Et saada kogemust sisekujundaja tööst ja mõtteviisist, luuakse kursuse lõpuks sarnaselt proffidele tööraamat, mida saab tulevikus kasutada eeskujuna oma loovuse väljendamiseks. Kursus pakub sisekujundusalaseid teadmisi läbi järgmiste teemakäsitluste: ruumi kujundamine, sisekujunduse alused, tööraamat, kontekst ja keskkond, ruumistruktuur ja vorm, elemendid ja objektid, valgustuse ABC, värvid ja materjalid meie ümber.

20.11 Jätkusuutlik kodu
Kursusel omandatakse põhiteadmised jätkusuutliku elukeskkonna kujundamiseks ning osatakse ennast harmooniliselt seostada keskkonnaga.

Jätkusuutliku kodu kursusel tutvutakse teemadega, mida oleks vaja käsitleda selleks, et arusaamine meie tänasest eluviisist ja selle kujundamisest saaks parema ettekujutuse. Selle kursuse raames vaadatakse oma kodu kujundust nendest aspektidest, mis tagavad selle pikaajalise ja keskkondasäästva funktsioneerimise, ilma et makstaks lõivu esteetilistele väärtustele. Kursus pakub sisekujundusalaseid teadmisi läbi järgmiste teemakäsitluste: säästev eluviis (renoveerimine ja rekonstrueerimine), allergiavaba kodu, mikrokliiima, materjalid, nutikas kodu, taaskasutus, ressurisid jpm.

Koolitustest täpsemalt ja registreerimine: www.opetajatemaja.ee
Tiiu Paas, tel 615 5162, 554 8856, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 • Lehekülg:
 • 1
Lehekülje loomise kiirus: 0.27 sekundit
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Foorum