EEVA naistekas

Pühapäev, 25. October 2020

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Miljoni pudeli tempel

Pudelitest tempel
Pudelitest tempel
Pudelitest tempel
Pudelitest tempel
Pudelitest tempel
Pudelitest tempel
Pudelitest tempel
Pudelitest tempel
Pudelitest tempel

Tai tempel Wat Pa Maha Chedio Kaew on üks väga unikaalne tempel, mis asub Sisaket provintsis, ligemale 600km kaugusel Bankokist. Unikaalseks teeb ehitusmaterjal, millest tempel koosneb. Nimelt on templi ehituses kasutatud rohkem kui miljonit klaaspudelit. Sealt ka see hüüdnimi “Wat Lan Kuad”, mis tähendab “Miljoni pudeli tempel”. Klaasist on ehitatud ka krematoorium, varjualused ja isegi tualett. Kokku on kasutatud 1.5 miljonit klaaspudelit ja pudelite kogumist jätkatakse, ehk siis mida rohkem pudeleid, seda rohkem hooneid nad saavad ehitada.

Pudelite kogumine muutus templi ehituseks aastal 1984, kui mungad kogusid pudeleid kaunistamaks oma varjualuseid. See aga meelitas juurde rohkem inimesi, kes pudeleid tõid, kuni lõpuks oli koos selline kogus pudeleid, et ehitada olemasolev tempel. Klaaspudelid ei tuhmu, neid on kerge puhastada ja lasevad märkimisväärsel hulgal valgust läbi. Kui soovite leida nirvaanat pudelist, siis võtke aeg maha ja külastage seda imelist Tai templit.

EEVA

 


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Meelelahutus Miljoni pudeli tempel