EEVA naistekas

Neljapäev, 17. October 2019

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Mida sa ei tohiks esimesel kohtingul teha

Kell

Esimene kohting ja sealt saadav esmamulje on otsustava tähtsusega. Kohtinguaeg on põnev aeg. See on samuti aeg, mil sinu ettevaatamatus, hoolimatus või teadmatus võib kaasa tuua kohtingukeelu mõne inimese poolt, st. kohtamised nendega on ühel pool. Esimesel kohtingul on parim aeg näidata end parimast küljest ja samas jääda iseendaks.

Siin on mõned näpunäited, mida mitte teha esimesel kohtingul:

1Ära hiline. See võib sulle saatuslikuks saada. Eriti siis, kui sinu kaaslasele absoluutselt ei meeldi hilinejad.

2Kohe kindlasti ära maini esimesel kohtingul abielu. Tegelikult ära maini seda ka teisel või kolmandal kohtamisel. Ole väga ettevaatlik, kui sa selle teema suhte arenedes üles võtad.

3Ära kontrolli oma meili, kui tood kohtingukaaslase oma korterisse. See ei näita sind heast küljest.

4Ära räägi oma mobiiltelefoniga. See näitab sind samuti halvas valguses. Selle asemel peaks sa pöörama tähelepanu oma kaaslasele. Pea meeles, et kõnepost on leiutatud teatud põhjustel. Kasuta seda võimalust.

5Ära valeta ja tee end paremaks, kui sa tegelikult oled. Tõde tuleb lõpuks välja ja teine inimene saab rohkem haiget, kui sina.

6 Jää kahekümne küsimuse piiresse. Ära küsi väga palju küsimusi. See on ärritav.

7Ära räägi aina endast. Sa ei avalda sellega teisele muljet. Tegelikult on nii, et kui sulle meeldib koguaeg endast rääkida, siis võid kindel olla kiires mahajätmises.

8Ära joo liiga palju. Ometi luuakse suhteid ka niimoodi, et mõlemad pooled on tugevas joobes. Oht seisneb selles, et kui üks või mõlemad millalgi kaineks saavad, võib ilmneda, et nad ei meeldigi teineteisele.

9Kohtingul olles ära hakka vestlema kõikide juhuslikult kohatud vastassoost sõpradega. Sellega ignoreerid ja solvad oma kaaslast.

10Ära räägi kõikidest oma eelmistest suhetest. Sa võid kindel olla, et keegi pole sellest huvitatud.

11Ära räägi minevikust, kus teised on sulle haiget teinud. Sa võid üllatuda, kui paljud ei hooli sellest.

12Kui su korter on segamini, siis ära vii oma kaaslast sinna.

13Aga kui sa siiski viid ta oma seapessa, siis veendu, et pakud kaaslasele jooki puhtast klaasist. See võib tunduda naljaka näpunäitena, aga kõike juhtub.

14Kui oled mees, siis võimalusel mine kaaslasele järele autoga. Kui naine pakub ise küüti, on lugu teine. Halvaks tooniks on oma tahtmise peale surumine.

Kindlasti on veel palju asju, mida sa ei peaks esmakohtingul olles tegema. Tähtis on näidata end võimalikult heast küljest, sealhulgas liialdamata. Arvesta, et esmamulje jääb kestma pikaks ajaks. Oleneb sinust, kas see annab sulle rohelise või punase tule.

EEVA
   


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Seks & suhted Mida sa ei tohiks esimesel kohtingul teha